Тіна Канделакі розповіла як її дружбі з близькою подругою прийшов кінець. Стосунки Тіни Канделакі і Ксенії Собчак.

Зараз з’ясування стосунків Тіни Канделакі і Ксенії Собчак — звичайна справа, але колись вони були близькими подругами, вели одну програму на телебаченні і збиралися робити спільний бізнес, інформує Ukr.Media.

Тепер Тіна Канделакі висловила свою думку про те, що погубило їх дружбу. В інтерв’ю вона заявила, що всьому виною став чоловік. Ксенія на той момент зустрічалася з Сергієм Капковим, якого Тіна разом зі своїм чоловіком запросила поговорити про футбол. Собчак нібито неправильно зрозуміла ситуацію і написала подрузі гнівне повідомлення.

“Вона зустрічалася з Сергієм Капковим. Був якийсь ТЕФІ, я побачила Сергія, ми з ним перетнулися. Я кажу йому і чоловікові Васі: підемо про футбол поговоримо. Ми сидимо розмовляємо, на телефони не відволікаємося. І, мабуть, Ксенія йому чи то писала, чи то дзвонила — не знаю, він їй відповів чи ні. А тоді мені приходить величезне СМС з приводу Сергія, що я себе дуже неправильно, негарно веду, знаючи, що вони зустрічаються, щось мучу з Сергієм Капковим”.

Після пред’явлених Ксенією претензій прийшла черга Тіни ображатися. Вона не стерпіла того, що подруга їй не довіряє, і виправдовуватися не стала.

“Я сама по собі така людина, що не вмію дружити на пів серця. Я якщо дружу, то всім серцем. Я не пробувала порозумітися. Для мене це було просто образливо”, — зазначила Канделакі.

Після цього дружнє спілкування журналісток зійшло нанівець.

“Коли я розумію, що до мене немає довіри, а ми це називали дружбою… Я взагалі мало з ким дружу. Можу сказати, що у мене багато приятелів, але друзів дуже небагато. І в тих, з ким я дружу, я не сумніваюся. З приводу Ксенії відповідь дуже проста. Вона, безумовно, неординарна, яскрава, незвичайна людина. Мені вистачає сили волі це визнати. Але ми з нею як партнери, як друзі, як товариші один одному категорично не підходимо, тому що критерії дружби у нас різні. Це не говорить, що хтось краще, хтось гірше. Це свідчить про те, що ми дві абсолютно різні людини”.

Однак сама Ксенія дотримується іншої точки зору. Раніше ведуча заявила, що вони посварилися “через те, що Тіна підписала лист проти Ходорковського, коли він сидів у в’язниці”.

“Я її публічно засудила, попередньо сказавши, що це зроблю, так як вважаю, що це був колективний лист негідників”, — написала Собчак у своєму телеграм-каналі.

У нас ніколи не було перетину по чоловіках. У нас різне відчуття стилю не тільки в одязі, але і в чоловіках. Я не ношу чорні колготи влітку і помітні костюмчики в стилі “пухленька чиновниця на люксі”.