Тіна Кароль більше не буде ведучою Танців з зірками — хто її замінить. 3 вересня на презентації шоу оголосили ім'я нової ведучої.

Творці танцювального шоу розсекретили ім’я нової ведучої, інформує Ukr.Media.

Вже цієї неділі, 5 вересня, на телеканалі 1+1 стартує ювілейний п’ятий сезон мегапопулярного проєкту “Танці з зірками”. У першому ефірі шоу глядачі побачать не тільки нових учасників, а й оновлений склад журі та ведучих. Так, до суддів Владу Ями та Катерини Кухар цього року приєднається відомий хореограф і головний герой першого сезону “Холостяка” Максим Чмерковський.

У ролі ведучого знову виступити Юрій Горбунов, проте у Заслуженого артиста України буде інша партнерка. Замість Тіни Кароль ведучою голдрума стане Іванна Онуфрійчук. Про це організатори шоу оголосили під час презентації нового сезону 2 вересня. Відзначимо, що телезірка вже кілька разів з’являлася в ефірі “Танців з зірками” в якості ведучої зоряного балкона. Чому Тіна Кароль відмовилася від зйомок у проєкті, поки невідомо. Нагадаємо, що навесні співачка також заявила, що більше не братиме участь у “Голосі країни”.