Я його розлюбила.

Українська виконавиця, фіналістка першого сезону “Голосу країни” Тоня Матвієнко вперше розповіла про причини розлучення з першим чоловіком, інформує Ukr.Media.

За словами Тоні, з майбутнім чоловіком вона познайомилася в 1997 році, коли їй було 16 років, а йому 23. Незабаром Матвієнко завагітніла дочкою Уляною. І закохані вирішили одружитися. У шлюбі вони прожили 10 років.

Співачка зазначила, що причиною розлучення стало те, що вона розлюбила чоловіка. Крім того, Тоня зізналася, що всі роки шлюбу її чоловік ставився до неї, як до дитини.

“З першим чоловіком я прожила 10 років. Розлучилися банально — я його розлюбила, а мені дуже важливо любити. Але це було нелегко. Я вийшла заміж в 17, дорослішала, і вже коли мені було 25-26 років зрозуміла, що його ставлення до мене не змінилося. Трохи як до дитини було, ніби він розумніший, а я — ні. Я ж почала з віком розуміти, що його не люблю. Прокидаєшся вранці, і менше бажання бути разом. Я б ще раніше пішла, просто “дочекалася”. Це ж як завжди, “треба” посваритися”, — розповіла Матвієнко.

Також виконавиця заявила, що за 10 років шлюбу вона втратила свою особистість. Тоня не знала, чи є у неї якісь захоплення. Весь цей час вона була просто мамою і дружиною.

“Я як вирвалася з клітки. Для мене це було і страшно, і свобода, початок нового життя. Я навіть не знала, хто я. Особистості — нуль. Я не знала, що люблю їсти, не знала, який у мене улюблений колір. Просто така руїна. Мені ці 10 років на користь не пішли. Я була просто мамою і дружиною”.

  У групі "АГОНЬ" тепер нова солістка

Нагадаємо, що зараз Тоня Матвієнко одружена з учасником “Голосу країни” Арсеном Мірзояном. У пари є 4-річна дочка Ніна.