Внучці Ніни Матвієнко виповнилося 4 роки.

У 2016-му році українська співачка Тоня Матвієнко народила своєму чоловікові, виконавцю Арсену Мірзояну дочку, яку назвали Ніна. Днями дівчинці виповнилося чотири роки, з чим її привітали зіркові батьки. Тоня та її чоловік розмістили на своїх сторінках у соціальних мережах фотографії дівчинки, і зворушливо привітали її зі святом. Цікаво, що Антоніна та Арсен жили в цивільному шлюбі до 2017, але все ж оформили свої стосунки офіційно, інформує Ukr.Media.

Матвієнко опублікувала фотографію маленької Ніни (судячи з усього, дівчинку назвали на честь бабусі). Дівчинка позує в білосніжній сукні, сріблястих чешках і милих ріжках їх сніжинок. Зірковий тато ж опублікував фотографію дочки, на якій вона ніби сидить на великому пухнастому кролику.

«Сьогодні нашому Сонечку 4 рочки!», — написала Тоня в публікації. «Королева. Тоня Матвієнко, спасибі за принцесу. 4», — пише Арсен під постом.

Потрібно нагадати, що в Антоніни також є старша дочка Уляна від першого шлюбу. З Мірзояном Тоня познайомилася ще у 2011, під час участі в «Голосі». Пара багато років прожила у цивільному шлюбі, але три роки тому все ж вирішили узаконити свої стосунки.