5 маловідомих бестселерів для дозвілля.

Пориньте в атмосферу пригод, розслідувань, захоплюйтесь та співчувайте героям, прочитавши сучасні бестселери. Впевнені, навіть якщо ви не пропускаєте жодної новинки і уважно стежте за світом літератури, деякі з цих книг ви точно ще не читали, інформує Ukr.Media.

«Дівчина під льодом», Роберт Бриндза

Роберт Бриндза — молодий британський письменник, спритно поєднує у своїх романах атмосферу скандинавського трилера і класичного англійського детективу. Його «Дівчина під льодом», що вийшла у 2016 році, потрапила в численні списки бестселерів і принесла автору звання висхідної зірки гостросюжетного жанру. У цій книзі ви познайомитеся з головною героїнею Ерікою Фостер — талановитим і наполегливим слідчим, що йде проти системи і готова на все заради пошуку правди. Саме з цієї причини Еріку чекають випробування, лякаючі пригоди та захоплюючі події, а нас — захоплюючий сюжет і непередбачувана розв’язка.

«Ведмежий кут», Фредрік Бакман

Завдяки лаконічному і водночас цікавому стилю, книги шведського письменника Фредеріка Бакмана, попри трагічний сюжет, читаються легко і швидко. Автор не схильний прикрашати — він б’є і потрапляє в саме серце. І «Ведмежий кут» — не виняток. В центрі історії — забуте, зникаюче містечко, джерелом життя якого залишається льодова арена і місцева хокейна команда. Але хокей тут виступає не просто як спорт: навколо нього вирують пристрасті, змінюються долі, формуються інтереси. Стиль оповідання нагадує шахи: автор без кінця пересуває фігурки і розігрує хитрі партії. Залишається перевірити, наскільки ця гра вас захопить!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Дружина між нами», Сара Пекканен, Грір Хендрікс

З назви цього психологічного трилера очевидно, що мова піде про любовний трикутник, але сюжет не банальний, як може здатися на перший погляд. Оповідання ведеться від імені двох персонажів — колишньої дружини головного героя і його нової подруги. З кожною новою сторінкою атмосфера в романі загострюється, але не за рахунок вбивств або переслідувань, а завдяки прихованому емоційному тиску, який досить переконливо і детально викладено. Роман читається швидко, попри велику кількість сторінок, і дивує фіналом, який важко передбачити навіть найбільш проникливим читачам.

«Не така, як усі», Марк Леві

Письменника Марка Леві люблять за легкий склад, зворушливих героїв, кумедний французький гумор і душевну теплоту, якими просякнуті його книги. У «Не така, як всі» всього перерахованого — предостатньо. У центрі сюжету — долі жителів невеликого будинку на П’ятій авеню в Нью-Йорку, які і кроку не можуть ступити без свого ліфтера Діпака. Безтурботне життя мешканців будинку закінчується в той день, коли колега Діпака, нічний ліфтер, падає зі сходів. Санджай, племінник Діпака, несподівано приїхавши в Нью-Йорк з Мумбаї, рятує положення, зайнявши місце потерпілого. Нікому і в голову не приходить, хто він такий насправді. Книга вразить вас ніжністю, авторською чуйністю до людей, а також відповість на питання, яке закладене у назві: хто ж все-таки ця «Не така, як усі»?

«Нора Вебстер», Колм Тойбін

«Нора Вебстер» — другий перекладений на російську мову роман ірландського письменника Колма Тойбіна. Ця тиха і камерна історія, без сумнівів, претендує на звання справжньої класики. Жодних стилістичних витівок ви тут не знайдете — роман написаний просто і лаконічно, щоб зайвий раз підкреслити розмірене і старомодне життя маленького містечка, де живе його головна героїня Нора Вебстер. Залишившись без чоловіка, жінка середніх років виявляє, що спілкувалася з зовнішнім світом тільки через покійного чоловіка — так в підсумку історія перетворюється на подолання виниклої відчуженості і відсилає до великої «жіночої» літератури: тут і ібсеновська Нора, і Анна Кареніна Толстого.