Ми всі розуміємо новий тренд girl power і “вони зробили себе самі”. Але якщо говорити про б’юті-індустрію, то краще б сестер Кардашьян у ній не було. Прямо зараз пояснимо чому, інформує Ukr.Media.

Попри те, що останнім часом дівчат із прізвищем Кардаш’ян у медіапросторі стало помітно менше, вони продовжують залишатися інфлюентами. У б’юті-індустрії — у тому числі. І хоча в цілому завзятості зіркового сімейства в монетизації приблизно всього можна позаздрити, у питаннях краси в них є серйозні проблеми.

Жодної різниці

У світі перемагає (ну, або принаймні сильно намагається перемогти) бодіпозитив, позитивне ставлення до різної зовнішності і різних тіл, а краса, яку пропагують Кардаш’яни, виглядає відверто дивно. Йдеться про жорсткий контурінг, універсалізацію жіночого обличчя (тут вилиці, тут губи, тут брови — обов’язково широкі) та інші “примочки”, які повторюються в них з кампанії в кампанію.

Нагадаємо, що хоча за косметику в сімействі в основному відповідає молодшенька, Кайлі Дженнер, у Кім Кардаш’ян теж є свій бренд KKW Beauty. Якщо подивитися на рекламні зйомки, відрізнити два бренди буде ну дуже складно. Настільки однакові “інстаграмні жінки” дивляться на нас із фотографій.

Штучна краса

Друга претензія до сестер Кардаш’ян полягає в тому, що краса, яку вони активно просувають у маси, до скрипу в зубах штучна. Весь світ давно зійшовся на тому, що макіяж може і повинен бути чимось веселим, що піднімає настрій, дозволяє виразити себе і дає сили рухатися далі, коли здається, що ніяких внутрішніх батарейок уже не залишилося.

А тут з’являються ідеальні картинки, на яких дівчата з бездоганною шкірою, великими губами і найгострішими вилицями розповідають нам про те, як важливо бути собою. Така краса має місце, але вона вже давно не тренд. Не ідеал. Не еталон. І, звичайно, всьому цьому явно не вистачає розвитку і якоїсь сучасності.

  У львівському театрі «Воскресіння» відбулась прем’єра вистави «Образ речей»

А судді хто?

Урешті, та ж Кайлі не втомлюється нагадувати про те, що такою, якою ми бачимо її на фото в соцмережах, вона стала нещодавно. Відома в публікаціях жовтої преси як “найстрашніша Кардаш’ян”, дівчина з абсолютно звичайною зовнішністю змушена була накачати губи, підправити ніс і досить сильно “перекроїти” обличчя за допомогою хірургів, щоб відповідати нав’язаним стандартам.

Кім, до речі, теж дістається — достатньо порівняти її фото часів дружби з Періс Хілтон, коли Кардаш’ян ще не була відомою, і теперішнім часом, щоб зрозуміти, як багато змінилося в її зовнішності. Чи не варто було в такому разі всім спочатку розібратися з проблемами у психолога!? Питання риторичне.

Ось і виходить, що косметична історія дівчат із сім’ї Кардаш’ян, нехай і красива, але не цілком чесна. Не забувайте про це, будь ласка, коли будете дивитися на фотки в інстаграмі і думати про те, “як, напевно, класно бути такою ж красивою”. А заодно пам’ятайте, що ви безумовно прекрасні — у будь-якому вигляді, ситуації і настрої.