Актуальні новини

Три сильні молитви від безгрошів’я і боргів!

Фінансові труднощі приходять без запрошення і заважають насолоджуватися життям.

Фінансові труднощі приходять без запрошення і заважають насолоджуватися життям.

 

Фінансові труднощі приходять без запрошення і заважають насолоджуватися життям. З Божою допомогою ви витісните безгрошів’я і позбудетеся від боргів. Вам допоможуть православні молитви, які читаються з вірою в дyші, передає .

Як налаштуватися на молитву

Кожен день – це можливість почати нове життя. Ви прокинулися, а значить, отримали в подарунок від Господа ще один шанс змінити своє життя. Саме тому для молитви не потрібно шукати особливих причин. Правда, в житті не все йде так, як хотілося б. Часом все летить, і в ці важкі моменти лише віра – ваш орієнтир і опора у важкій ситуації. Господь прислухається до кожної молитви, що йде від самого серця.

Молитви від безгрошів’я слід читати тоді, коли ви дійсно не знаєте, що робити, як вибратися з кредитів і перекрити всі борги. Якщо ви не бачите виходу, якщо заплуталися і збилися зі шляху, Господь допоможе вам знайти вихід зі цієї ситуації. Коли людина працює невтомно, а злидні все сильніше вчіплюються у втомлені плечі, звернення до Вищих сил має допомогти. Не можна опускати руки, навіть якщо здається попереду неминуча безодня: зверніться до Господа, і Він помилує вас.

Молитви від фінансових труднощів

Йдіть до храму Божого і поставте по одній свічці Миколи Угоднику, Ісусу Христу і Блаженній Матроні. Перехрестіться кілька разів і покиньте церкву з добрими думками і вірою в світле майбутнє. Для домашніх молитов слід купити ще три свічки і, бажано, ікони перерахованих вище святих.

Відразу ж по приходу додому або як тільки звільниться час ідіть від людей. Поставте перед собою ікони, а навпроти кожної з них – по свічці. Свічки повинні горіти. Як би вам не було важко, не варто нарікати на Господа і життя, вірте в те, що все можливо виправити і що Бог не залишить вас без своєї підтримки і опори. Неприємності з грошима підуть, з боргами ви розрахуєтеся і житимете нехай не багато, але безбідно. Зараз вам слід приступити до багаторазового читання найсильніших молитов, які допоможуть відвернути від себе всі проблеми.

  Віра Брежнєва зізналася, чого ніколи не робить по дому

Перша молитва:

«Ісус Христос, Син Божий, молю Тебе. У злиднях і занепаді на дyшy тяжкість нападає, чopти знову від Тебе віддаляють. Зглянься, Владикo Небесний, над грішним рабом Твоїм, допоможи мені з боргами попрощатися, встати на шлях істинний та справно працювати. Нехай в словах цих моя віра зміцніє, від спокус земних вона не померкне. На все воля Твоя. Амінь».

Друга молитва:

«Микола Чудотворець, почуй слова мої, раба грішного і недостойного уваги Твого. До Тебе молю в хвилини відчаю і безгрошів’я, спаси від смepті дuявoльської. Я працюю, але борги все ростуть, від злuднів нерви здають. Я прошу Тебе, святий заступник, від кожного, хто молиться, відведи печалі. Славне ім’я Твоє. Амінь».

Третя молитва:

«Матрона Московська, до Тебе молю і прошу Тебе заступитися за мене перед Господом. Мені багато не треба, аби заступився Він за мене і відвів від мене безгрошів’я. Нехай з роботою мені пощастить, а нещастя і проблеми з грошима назавжди підуть. Славне ім’я Твоє. Амінь».

Молитви слід прочитати одну за одною, з вірою в серці, щирістю в словах і з думками про швидке позбавлення від проблем. Помолившись Господу, не сходьте з праведного шляху. Настане мить, і з вас спадуть кaйдaни бідності.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь