Актуальні новини

У Львівській філармонії зіграють твори Гії Канчелі

У п’ятницю, 20 листопада, у концертному залі Людкевича відбудеться концерт «Нічні молитви». Струнний квартет у складі – Микола Гав’юк (скрипка), Петро Тітяєв (скрипка), Вадим Педорич (альт), Денис Литвиненко (віолончель), – виконає твори відомого галицького композитора Василя Барвінського, австрійського романтика Франца Шуберта та одного з найвідоміших грузинських композиторів Гії Канчелі.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1510695 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510695{ margin: 0!important; } }

Микола Гав’юк (скрипка), Петро Тітяєв (скрипка), Вадим Педорич (альт), Денис Литвиненко (віолончель)

Гія Канчелі народився 10 серпня 1935 року у Тбілісі, там же закінчив консерваторію. З 1991 року жив у Німеччині і Голландії. В 1995 році Канчелі був запрошеним композитором Антверпенського філармонічного оркестру.

Його називають одним із найвидатніших та найпопулярніших академічних композиторів сьогодення. У його доробку – десятки симфонічних та камерних творів, які виконують у кращих концертних залах світу найвідоміші оркестри й музиканти.

Канчелі багато писав музику для театру та кіно. Зокрема для вистав тбіліського театру ім. Шота Руставелі «Кавказьке крейдяне коло», «Річард ІІІ», «Макбет» тощо. Його музика звучала у виставі театру ім. Марія Заньковецької «Ханума» та «Цар Едіп» київського театру ім. І. Франка. Також йогоавторству належать саундтреки до чотирьох десятків художніх фільмів, серед яких «Міміно», «Кін-Дза-Дза» та інші.

Денис Литвиненко (віолончель)

Перед концертом у фоє концертного залу Людкевича відкриється виставка робіт львівського митця Валерія Денисенка.

Валерій Денисенко (31.05.1955 – 15.10.2019) – львівський художник, поет, письменник, візіонер, мандрівник і мрійник. Разом з тим, його творчість виходить за межі мистецтва. Будучи професійним філософом, доктором наук, професором, досліджуючи закономірності пізнання, він працював у галузі історії та методології політології. Наука для нього була не лише засобом пізнання світу, а й формою самопізнання, формою синтетично пов’язаною з іншими формами усвідомлення власного буття, насамперед з живописом та літературою. Виставка триватиме до 5 січня.

  Шалене порно, невдала відпустка

Також концерт «Нічні молитви» можна буде подивитись в онлайн-транцсляції. Вона буде доступна за посиланням.

Фото: Анастасії Іванової

Залишити відповідь