Новини культури України

У Львівському театрі ляльок поставили бейбі-виставу за казкою Марічки Крижанівської

У Львівському театрі ляльок з’явилась бейбі-вистава для найменших глядачів за однойменною книгою львівської казкарки та журналістки Марічки Крижанівської.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1514379 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514379{ margin: 0!important; } }

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно!

//

Журналістка «24 каналу» Марічка Крижанівська, яку глядач добре знаєте за сюжетами на тему культури й цікавими програмами про подорожі «Мандрівки Україною», розповіла про те, що відчуває, бачачи своїх героїву просторі театру. До слова, «Веселі ангелята» – уже шоста історія Марічки.

«Моя книжка найперше мала б просто підняти настрій читачам, бо герої бавляться і потрапляють у різні кумедні ситуації, очікуючи на Різдво. Але попри те, казкові персонажі, як і діти, мають багато страхів. Наприклад, ангелятко Лякуся боїться води, висоти. І на її прикладі малий читач бачить, як можна долати ці страхи», – розповіла ZAXID.NET Марічка Крижанівська.

Вистава розразована на дітей до трьох років, які мають змогу бавитися з акторами та ляльками. Також їм пропонують вправи на увагу, дослідження та спостережливість.

«У Львівському театрі ляльок режисера Уляна Мороз додала до мого сюжету один, як на мене, дуже милий, поворот: ці ангелята живуть на небі і чекають на своє земне народження. Улянина постановка розрахована на те, щоб діти бавилися під час вистави разом з акторами, тому всі декорації і ляльки – м’які. Це також одна година, коли батьки зі своїми малятами можуть провести час разом і просто побавитися в театральній атмосфері. Мені такий хід дуже подобається, там нема примусу сидіти тихо і так театр готує собі майбутнього глядача, а я – майбутнього читача. І те, що мої ангелята отримали голос і тіло – це взагалі круто, мрія кожного автора», – додає казкарка.

Найближча можливість подивитися вистаку та дати можливість дітям побавитись – у суботу, 13 лютого.

Фото Львівського театру ляльок

Exit mobile version