Новини культури України

У Львові діти переселенців розфарбовували футболки для аукціону на потреби постраждалих від війни

Учора, 4 червня, в містечках для вимушено переміщених осіб було організовано подію “Малюнок рятує” – діти переселенців з різних куточків України розфарбували 25 футболок, що розіграють на аукціоні у США для потреб постраждалих від війни. Захід організував Львівський осередок Української академії лідерства спільно з ГО “Принцип свідомості”, про що повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Мета заходу “Малюнок рятує” ⎯ зібрати кошти для нового проєкту “Сильні люди” від громадської організації «Принцип свідомості», завдяки якому відновлюватимуть психофізичне здоров’я людей, що постраждали від розв’язаної росією війни.
Футболки розфарбовували у двох тимчасових, модульних, містечках для ВПО вимушено переміщених осіб – у Стрийському парку та на ул. Пулюя.

“Коли я побачила цих діток, то була захоплена і стурбована водночас: вони всі такі милі, усміхнені, – говорить студентка Української академії лідерства Каміла Чернєцова. – Діти не втрачають надію, і це надихає. Хоча прекрасно розумію, що вони пережили кілька місяців тому. Мені сподобалося спостерігати за тим, як вправно вони малювали вже продумані наперед картини. Щиро заздрю людям, які зможуть придбати одну з цих футболок і носити, відчуваючи дитяче тепло”.
Наприкінці червня футболки планують продати на аукціоні за участю української діаспори у США, який організує, за інформацією ЛМР, фонд “Liberty Ukraine Foundation».
Також у ЛМР зазначають, що Українська академія лідерства вже кілька тижнів співпрацює із переселенцями в межах проєкту “Дім” за підтримки Львівської міської ради – кілька разів на тиждень студенти проводять кількагодинну програму для дітей переміщених осіб.
Довідково:
Українська академія лідерства – це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та соціальні проєкти.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото Львівської міської ради

Exit mobile version