Новини культури України

У Львові вдруге пройде «Галерейний вікенд»

З 26 до 28 квітня у Львові відбуватиметься другий «Галерейний вікенд». Понад двадцять музеїв та галерей запропонують вдвідувачам виставки, лекції та екскурсії. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1584290 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1584290{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Авторські та кураторські екскурсії, майстер-класи, лекції та дискусії запропонують численні мистецькі локації. Навіть виствкою Ver Sacrum («Весна священна») відкриється новий галерейний простір «Я Галерея Пентхаус».

Також однією з центральних подій стане «Ніч галерей»: у суботу артпростори будуть працювати до 22:00.

Вперше «Галерейний вікенд» відбувся у квітні 2023 року з ініціативи Асоціації галеристів України.

«Нашою ціллю є урізноманітнити культурне дозвілля містян та гостей міста, запросити їх до галерей і зробити це спеціальною насиченою програмою, що включатиме екскурсії, лекції, рисункові сесії, зустрічі з митцями і художниками та інше. Спеціальною подією буде “Ніч галерей”, коли двері закладів будуть відчинені для відвідувачі допізна», – пояснила засновниця Gallery 101 та голова Асоціації галеристів Марта Троцюк.

«Цільова аудиторія – це містяни. По-перше, це культурно орієнтована тусовка, молоді люди, які розвиваються. І туристи. Іноді люди, які у своєму місці не цікавляться мистецтвом, приїжджаючи до Львова ходять на виставки. Розширення аудиторії є однією з цілей, яку ми ставимо перед собою. Навіть якщо люди не ходитимуть по галереях протягом року, хоча б один вікенд чи одну ніч вони можуть присвятити такому заняттю. Принаймні це дасть їм можливість дізнатися, які в нас є галереї», – додав засновник «Я Галереї» Павло Гудімов.

Серед учасників:

Також відвідувачі можуть скористатися Lviv Art Guide – безкоштовним путівником мистецькими локаціями Львова. Його можна отримати у Центрі туристичної інформації на пл. Ринок, 1.

Exit mobile version