Новини культури України

У Шевченківському гаю готують новий експонат – криївку УПА

У львівському музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького у секторі Гуцульщина з’явиться реконструкція криївки УПА.

«Підземний 10-метровий тунель з’єднає притулу (господарську прибудову) у гуцульській гражді та приміщення криївки, де буде показано повсякденне життя повстанців. Завершити об’єкт планується до урочистої дати – 14 жовтня 2022 року, коли країна святкуватиме 80-ту річницю Української Повстанської Армії», – ідеться в дописі на Facebook-сторінці музею.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1534811 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1534811{ margin: 0!important; } }

Станом на зараз вже викопано котлован і заготовлено частину лісу і будівельних матеріалів для відтворення криївки.

Так майбутня криївка виглядає сьогодні

Та музей просить допомогти із будівельними роботами на волонтерських засадах і з експонатами для нового об’єкту. Для криївки потрібні:

У музеї народної архітектури і побуту можна побачити давні хати, у яких жили українці кілька століть тому, тогочасний побут та культуру. Також тут проводять майстер-класи із народних ремесел і тематичні екскурсії.

Exit mobile version