Він навіть потрапив у Книгу рекордів Гіннесса.

Сашко з'явився на світ 10 вересня 1974 року в Донецьку. Ріс він в оточенні талановитих рідних. Його дідусь грав на баяні та багато років присвятив місцевої консерваторії. Чоловік навіть потрапив у Книгу рекордів Гіннесса: множив в розумі шестизначні числа, інформує .

Мама хлопчика, Любов Миколаївна, давно працює солістом у хорі. Ще жінка володіє унікальним талантом: вона — магніт. Подейкують, що на грудях може утримати двадцять ложок і сковороду.

Тато Сашка пішов в іншу сім'ю, і ним займалися бабуся і мама. Може, тому йому так добре даються ролі бабуль?

Ну що, здогадалися про кого ми? А ми про Олександра Ревву — шоумена, комедійного актора, телеведучого і співака.

У дитинстві Саша був звичайною дитиною. Він годинами грав у футбол і козаки-розбійники. Як згадувала мама артиста, в дитинстві у Олександра був дуже вразливий характер — у нього постійно були очі на мокрому місці, на відміну від жвавої та смішливої сестрички. Через це, а також через прізвище, однокласники дражнили його «Рёва-корова». До речі, його справжній варіант звучить як Ерва. Батьки зірки проживали в Естонії, а коли емігрували до України, трохи підкоригували.

У школі хлопець не був у гуртку акторської майстерності та навіть не брав участі у виставах. Від сцени був дуже далекий.

Далі був Технікум промислової автоматики та Донецький національний університет управління. Після виш Ревва пішов працювати електриком на шахту. Зараз це неможливо уявити! Пізніше артист заробляв гроші на радіо.

В 1995 році Олександр потрапив у КВК-Донецьк. Виявилося, що у нього непогане почуття гумору. Що вже там, його жарти подобаються аудиторії. Через кілька років він приєднався до "Втомлених сонцем" (збірна Краснодарського краю). Разом з Михайлом Галустяном і іншими учасниками колективу Ревва став чемпіоном Вищої ліги КВН.

  17 грудня – день Великомучениці Варвари: історія, традиції та прикмети свята

На тлі цієї події його запросили в Comedy Club — тоді новий проект. От і слава! Тут з'явився вже улюблений багатьма образ Артура Пирожкова. Зараз цей мачо знімається в кліпах і дає концерти. Жінки в захваті!

В особистому житті у чоловіка теж все чудово. У 2004 році його серце підкорила прекрасна Анжеліка. Через 3 роки пара зіграла весілля. Сьогодні вони виховують двох доньок — Алісу та Амелію. Олександр мріє про сина.