Новини культури України

У Вінниці діти встановили національний рекорд, створивши вітальну пісочну анімацію

У ніч з 23 на 24 серпня 30 дітей в режимі реального часу, на очах у глядачів, встановили рекорд України. Завдяки пісочній анімації, вони відтворили історію Вінниччини від ери динозаврів до сучасності. Працювали вихованці центру пісочного мистецтва MS-art продовж 2 години і 2 хвилини, роботу над мистецьким об’єктом завершили опівночі.
Як повідомила ініціаторка проекту Світлана Мелобенська, у такий спосіб її вихованці вирішили привітати Україну з 30-річчям відновлення Незалежності.

«24 серпня о 00:02 у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відбулося встановлено рекорд України, присвячений 30-річниці Незалежності нашої держави. Пісочні художники центру пісочного мистецтва MS-art за 2 години 2 хвилини відтворили за допомогою піску історично-краєзнавчу шоу-програму «Мальовнича Вінниччина: від давнини до сучасності». Вони першими привітали Україну з Днем народження, – каже Світлана Мелобенська. – Представник Книги рекордів України зафіксував досягнення, як перше створення пісочних анімацій про природу, побут і видатних людей Вінниччини від давнини до сучасності у категорії «Масові заходи, вперше, мистецтво». Діти відтворили в реальному часі історії про природу, побут і видатних людей Вінниччини, зокрема згадали про Івана Богуна, Миколу Пирогова, Михайла Коцюбинського та інших видатних земляків».

За сценарієм спершу на екранах «ожили» скіфські та сарматські царі, потім з’являться перші поселення людей, буде зображено традиції та побут Поділля, а також природа рідного краю. Дійство пройшло у вигляді шоупрограми, оскільки встановлення рекорду відбувалося у супроводі мистецької акції – під час иступів музичних, вокальних та хореографічних колективів.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, “День”

Exit mobile version