Актуальні новини

У Вінниці організовують всеукраїнський конкурс одного вірша «Малахітовий носоріг»

У Вінницькому обласному Будинку культури учителя відбудеться традиційне «полювання» на «Малахитового носорога» серед шанувальників поетичного слова. Його 13 грудня влаштує Вінницька міська письменницька організація та літературно-мистецьке об’єднання «Імпреза». До участі запрошують усіх охочих. Єдина вимога – бездоганне прочитання поезії. Один учасник – один вірш. У разі виходу до фіналу автор має можливість презентувати ще один свій твір на вибір. Журі визначатиме шістьох фіналістів, які і боротимуться за головних приз – «Малахітового носорога».

Як уточнили в літературно-мистецькому об’єднанні «Імпреза», «мистецьке полювання» відбуватиметься у форматі фестивальної артвечірки. Усі охочі читатимуть свої поетичні твори українською мовою. Вірші, обрані для конкурсу, не повинні перевищувати 32 рядків, тобто вісім строф. Переможця визначатимуть за сумою балів в результаті голосування членів журі (кожний голос – 2 бали) та глядачів.
До слова, конкурс одного вірша «Малахітовий носоріг» проводиться з 2001 року. Починаючи з 2002-го, він має статус всеукраїнського. Поетичні змагання проводяться у фестивальному форматі в грудні.  Автор вірша-переможця отримує гран-прі конкурсу – статуетку носорога з конголезького малахіту.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано автором
 

  Мовний омбудсмен нарікає на невиконання держтеатрами мовного законодавства

Залишити відповідь