Востаннє його бачили з кільцем чи не в день весілля зі своєю дружиною Кейт Міддлтон. На відміну від свого рідного брата принца Гаррі, який носить обручку постійно.

Всі члени британської королівської родини щодня знаходяться під пильною увагою преси, а кожен їх крок обговорюють у ЗМІ. Уважні шанувальники монархів помітили, що онук Єлизавети II принц Вільям давно не носить обручку, інформує .

Про це повідомляє західне видання Hollywood Life.

Зрозуміло, шанувальників і пресу збентежив такий результат подій, і вони поцікавилися безпосередньо у Кенсінгтонського палацу, чому принц Вільям прийняв таке рішення. Виявляється, що це особиста забаганка монарха і ніхто на нього не може вплинути.

"Зрозуміло, що це особиста забаганка", — відповіли в палаці.

Така неоднозначна відповідь лише розвинула фантазії суспільства і багато хто вважає, що принц Вільям не носить кільце з-за можливого конфлікту з дружиною Кейт Міддлтон.

Нагадаємо, що не так давно британський таблоїд InTouch опублікував новину про те, що в той час, коли Кейт Міддлтон була вагітна третьою дитиною, її чоловік принц Вільям зрадив їй з близькою подругою і сусідкою Роуз Хендбері.

Як повідомлялося, герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон і передбачувана коханка принца Вільяма Роуз Хендбері зіткнулися на світському заході. Про це повідомляє видання The Sun.

Так, вони відвідали вечерю на честь приїзду президента США Дональда Трампа до Великобританії. Міддлтон була незадоволена присутністю колишньої подруги в залі, і весь вечір уникала спілкування з нею.