Канадська співачка Лара Фабіан поєднає одразу дві визначні події, а саме презентацію нового альбому «Papillon» і свій особистий ювілей – 30 років на сцені.

Після неймовірного успіху, з яким українська публіка прийняла Лару Фабіан на її концертах в Києві, канадська співачка знову повертається в столицю. На цей раз, у Палаці «Україна» вона поєднає одразу дві визначні події, а саме презентацію нового альбому «Papillon» і свій особистий ювілей — 30 років на сцені, інформує Ukr.Media.

Побачити співачку і насолодитися її голосом у публіки буде можливість вже найближчим часом, 19 і 20 жовтня. Як відомо, Лара Фабіан запланувала не мало сюрпризів для своїх українських шанувальників. На концертах зірки прозвучать популярні світові хіти, які вже багато років змушують тремтіти серця слухачів — Je t’aime, Adagio, Tu es mon autre, а також головний хіт співачки в Америці, який потрапив в топ-35 чарту Billboard Hot 100 і очолив танцювальний хіт-парад Billboard — I Will Love Again.

Альбом «Papillon» — є абсолютно новою роботою, яка вийшла в лютому поточного року. Головною його відмінністю від попереднього «Camouflage», який був записаний англійською мовою, є те, що всі пісні нового альбому виконуються французькою, що додає їм особливого шарму.

Відомо, що Лара Фабіан назвала цю роботу на честь прізвиська бабусі, яка з дитинства прищепила майбутній зірці любов до музики. Диск був записаний за 11 днів в домашній студії співачки, яка знаходилася в підвалі її будинку.

«Papillon» став чотирнадцятою студійною платівкою в творчому арсеналі канадської зірки. Варто відзначити, що всього за свою тридцятирічну кар’єру, вона продала більше двадцяти мільйонів дисків.

Не дивлячись на свою шалену популярність у всьому світі, Лара Фабіан завжди абсолютно невимушено спілкується з публікою на своїх концертах, завдяки чому величезні зали перетворюються на затишні, теплі домівки, а сам концерт — у посиденьки з подругою. Водночас м’якість і шарм зірки супроводжується незвичайно сильним і емоційним вокалом.

  Голлівудська актриса Емма Робертс та її коханий Гаррет Хедлунд вперше стали батьками