Актуальні новини

Українська група KAZKA заявила, що цього року вони не будуть брати участь у відомому музичному конкурсі Євробачення

KAZKA не поїде на Євробачення-2019.

Популярна українська група KAZKA, яка під час Національного відбору посіла третє місце, відмовилася представляти Україну на Євробаченні в цьому році, інформує .

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Instagram музичної групи.

«Нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія – об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НОТУ (Національна громадська телерадіокомпанія України) у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення», – йдеться в повідомленні.

Музиканти повідомили, що для них було б честю представляти Україну на відомому конкурсі, і вони дійсно цього хочуть.

Разом з тим, KAZKA повідомили, що вони готові «спробувати щастя» вже на Євробаченні-2020, у разі якщо їх оберуть. Тим часом, вони продовжать виконувати свою головну мету – «нести українську культуру світу».

Раніше стало відомо, що Україна може відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019. Про це заявила член правління Національної громадської телерадіокомпанії (НОТУ) Олександра Кольцова. Вона повідомила, що Громадське телебачення веде переговори з групою Kazka щодо участі в Євробаченні.

За її словами, вже до 8-10 березня Суспільне телебачення і представник України повинні подати організатору конкурсу номер з розкадровками.

Раніше співачка MARUV відмовилася від участі в Євробаченні-2019 від України, незважаючи на те, що за результатами голосування виграла Національний відбір. Судді і журі Нацвідбору помітили, що MARUV є популярною співачкою в РФ і має там щільний гастрольний графік, на що сама виконавиця заявила, що не бачить в цьому проблеми.

Після відмови від участі в Євробаченні артистка прояснила ситуацію, розповівши, що її не влаштовує в угоді з НОТУ: неустойки до 2 мільйонів гривень, які колектив повинен буде виплатити за відмову діяти за договором.

  Дружина Дмитра Монатіка подарувала йому подарунок — твір сучасного японського художника

Залишити відповідь