Актуальні новини

В Україні створили благодійний фонд захисту свободи слова

Для захисту журналістів та запобігання тиску на ЗМІ в Україні створено Благодійний фонд захисту свободи слова, передає ГолосUA.
Відзначається, що ініціатором виступила народний депутат України V, VI і VII скликань, екс-голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Ганна Герман. Вона ж очолила Наглядову раду фонду.
До Наглядової ради фонду також увійшли: народні артисти України Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець, відомий композитор, заслужений артист України Володимир Бистряков, український правознавець і політичний діяч, академік Академії правових наук України, народний депутат III, VI і VII скликань Віталій Журавський, голова Національної медичної палати України та Інституту вакцинологии і імунобіопрепаратів Сергій Кравченко, доцент, заслужений лікар України Людмила Москаленко, голова правління громадського об’єднання “Культурний Центр України”, генеральний продюсер загальнонаціональної церемонії “Майбутнє Нації” Владислав Багінський.
Наголошується, що завдання Благодійного фонду захисту свободи слова – розвиток журналістики в Україні, підтримка свободи слова, а також сприяння захисту і підтримки законних прав та інтересів журналістів і інших працівників ЗМІ, конституційних прав і свобод людини.
Першочергові напрямки роботи – збір фінансових коштів від юридичних і фізичних осіб для адресної допомоги журналістам та іншим працівникам ЗМІ, представництво і публічний захист прав журналістів, сприяння міжнародній підтримці прав і свобод журналістів, проведення масових заходів (круглих столів, конференцій) на підтримку свободи слова в Україна, участь в культурних, освітніх, видавничих, благодійних заходах, присвячених свободі слова і прав людини, проведення творчих конкурсів для журналістів і працівників ЗМІ.

  І в порожьому залі, і на міжнародному фестивалі

Залишити відповідь