Актуальні новини

В Українському Домі розпочинає роботу Кінопростір

В Українському Домі розпочинає роботу Кінопростір — спільний проєкт Українського Дому, компанії «Арт-об’єкт» та Української кіношколи, котрий запропонує глядачам і професійній кіноспільноті щоденні перегляди українського та світового кіно, програму публічних подій і  діалогову платформу.
Новий Кінопростір у самому центрі столиці буде популяризувати українське кіно та сприятиме його розвитку, представить новинки світового репертуару, кінокласику, стане платформою комунікації професіоналів і місцем зустрічі кіноманів.
Кінопростір починає свою роботу у найскладніший період новітньої історії України – коли наша держава зазнала повномасштабного воєнного вторгнення, а суспільство опинилося перед небаченими досі викликами. Завдання, котре нині постає перед українськими митцями та інтелектуалами – відрефлексувати суспільні травми, визначити і усвідомити цінності, сформулювати вектор суспільного розвитку і вказати точки зростання. У кіно є інструментарій спілкування із найширшою глядацькою аудиторією, а значить у цьому процесі у нього є і буде особлива роль.
Український Дім, як відкритий мультидисциплінарний центр, прагне створити таку платформу для діалогу професіоналів та громадськості, де відбуватиметься актуальна мистецька, філософська і суспільна рефлексія.
Організатори Кінопростору запропонують глядачам щоденні кіноподії: перегляди найкращих стрічок, прем’єри українських фільмів за участі творчих команд, професійні та відкриті публічні заходи, залучатимуть глядачів до розмови із кіноекспертами на спеціальних кінопереглядах. У межах програми стартуватиме діалогова платформа за участі ключових учасників української кіноіндустрії та глядачів. Також у просторі буде представлено виставки фотографії, кіноафіш та інші тематичні експозиції. Благодійна програма Кінопростору включатиме доброчинні події, збір коштів на користь ЗСУ та  підтримку українських кінематографістів.
Чекаємо на вас у Кінопросторі в Українському Домі.
Наш слоган — «Кіно зі смаком Свободи!»
Ми єдині. Ми непереможні!
Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 — Український Дім
Сайт: www.ukrdim-cinema.kyiv.ua     
Запитання та пропозиції щодо організації роботи кінотеатру:
[email protected]
Пропозиції щодо співпраці:  
[email protected]
Facebook/Instagram: @ukrdim-cinema
**Нагадуємо, що у випадках повітряної тривоги ми перериваємо сеанс. Адміністратор скерує глядачів до укриття, що знаходиться у цьому ж приміщенні. Після закінчення тривоги сеанс продовжується або ви обираєте з адміністратором інший сеанс для відвідування.
У фойє Кінопростору працює затишне кафе.

  Емілі Ратаковски поділилася ексклюзивними фото з таємної церемонії одруження

Залишити відповідь