Василіса Фролова, яка незабаром народить хлопчика, вперше повідала про батька своєї дитини. Також знаменитість заявила, що не робила ЕКО, інформує Ukr.Media.

У “Світському житті” Василіса, яка нещодавно відзначила 43-річчя, зізналася, що її коханий — відома персона у сфері телебачення.

“Насправді наші міцні взаємини зав’язалися з вагітності. Він — затребуваний продюсер на ТБ”, — розповіла вагітна знаменитість.

На припущення про те, що це роман з розрахунку, ведуча сказала, що не знає, чи повернеться вона на телебачення після того, як народить. Василіса також зізналася, що вагітність була незапланована і вона не робила ЕКЗ. Зі слів жінки, їй зараз надзвичайно подобається її стан.

“Досить незвичайна ситуація, коли всі говорять про те, скільки мені років і роблять натяки, що запізно. Але ти собі навіть не можеш уявити, як прекрасно я себе почуваю. На вулиці, вигулюючи собаку, я посміхаюся і мені у відповідь посміхаються перехожі. Я хочу поділитися своїм щастям і мене просто переповнює гормон окситоцин. Чого мені ніхто раніше не сказав, що це так прикольно?!”, — повідала телеведуча в інтерв’ю Каті Осадчій.