Батько дитини — американський бізнесмен.

Турецько-німецька актриса Мер’єм Узерлі, найбільш відома роллю Хюррем Султан в серіалі” Величне століття”, вагітна і планує вийти заміж за батька своєї майбутньої дитини, інформує Ukr.Media.

Згідно з поширеним повідомленням, актриса повідомила: весілля не відбулося минулого літа тільки через пандемію коронавірусу. Про це вона розповіла в одному із інтерв’ю.

“Ті хто вважає, що я не збираюся заміж, помиляються. Моя кохана людина зробила мені пропозицію і я відповіла згодою. Ми не зіграли весілля лише тому, що я не хочу святкувати його в умовах пандемії з 20 або 30 гостями. Я хочу влаштувати масштабне свято”, — сказала Узерлі порадивши тим, хто ополчився на неї через позашлюбну вагітність, простіше ставитися до життя.

Зараз закохані живуть у Німеччині, куди переїхав заради Мер’єм її майбутній чоловік. До слова, у нього склалися хороші стосунки з дочкою Узерлі — Ларою.

Вперше актриса стала мамою в лютому 2014 року. Вона народила дочку від турецького бізнесмена Джана Атеша, який розлучився з Мер’єм, коли вона ще була на четвертому місяці вагітності.