Валерій Харчишин розлучився з дружиною після 13 років шлюбу. Про це музикант розповів у себе в ФБ.

Вокаліст групи “Друга ріка” публічно заявив, що після 13 років шлюбу він розлучився зі своєю дружиною Юлею, інформує Ukr.Media.

Про це музикант розповів у себе в ФБ. Він зізнався, що з дружиною вони розійшлися ще до початку війни. Зі слів Валерія, Дружина з дітьми жила в тому будинку в Гостомелі, який він особисто будував для сім’ї і який зараз повністю зруйнований російськими окупантами:

“Я хочу бути чесним насамперед перед собою. Там жили мої діти і їх мати — моя офіційна дружина Юля. На жаль життя не завжди таке, яким ми його собі бачимо, попри соціальні стандарти і зобов’язання. Воно іноді змінюється незалежно від нас. До війни ми перестали бути подружжям фізично”.

Артист зізнався, що у нього вже було своє життя та інші стосунки:

“Я жив вже в іншому місці, іншим життям і мав / маю інші стосунки. Але я робив і буду надалі робити все, що в моїх силах, щоб наша перемога трапилася швидше, щоб відбудувати наш будинок, щоб у моїх дітей була своя Україна і їм було куди повертатися. Щоб у них не зникло почуття дому”.

Нагадаємо, що в листопаді 2021 Валерій Харчишин в програмі ЖВЛ зізнався, що на тлі невиліковної хвороби сина у нього сильно зіпсувалися відносини з дружиною. Це серйозне випробування стало причиною того, що вони з дружиною за останні роки сильно віддалилися. Спільне горе не об’єднало пару, а тільки зруйнувало їх сім’ю.