Валерій Харчишин розповів про невиліковну хворобу сина. Соліст гурту "Друга ріка" дав відверте інтерв'ю.

Популярний український виконавець, фронтмен гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин в інтерв’ю програмі “Життя відомих людей” розповів про чотирирічну боротьбу сина з серйозним захворюванням, інформує Ukr.Media.

Артист не розсекретив діагноз, проте зізнався, що хвороба невиліковна, але не смертельна. Валерій сподівається, що незабаром з’явиться необхідне лікування.

“Я не опускаю руки насправді, я переконав себе в тому, що міняти слід не дитину, що живе в нових реаліях, а міняти потрібно себе. Я дійсно думаю більше навіть не про те, як ми будемо, як він буде існувати, поки ми живі. Я думаю про те, коли нас не буде, як він буде?”,- поділився переживаннями музикант.

Також Харчишин заявив, що хвороба дитини не зміцнила його стосунки з дружиною Юлією. Однак, співак не зізнався, чи перебувають вони ще в шлюбі.

“Кожен окремо жили життям хворої дитини і не рахувалися один з одним. Сказати, що я не намагався налагодити, чи не робив достатньо якихось кроків назустріч — це не так. Можливо, не так робив їх. Можливо, дружина не так це робила. Як не крути, ми є друзями, ми є близькими людьми. Ніхто ні з ким горщики не бив, не сварився”, — сказав Валерій в інтерв’ю.