Василина Фролова стала мамою: телеведуча народила первістка. Жінка розсекретила ім'я дитини і показала перше фото.

Українська телеведуча Василиса Фролова, яка не соромилася зніматися оголеною на останніх термінах своєї першої вагітності, народила сина. Хлопчик з’явився на світ напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня. Відзначимо, що для 43-річної ведучої це перша дитина, інформує Ukr.Media.

У себе в соціальній мережі Василиса опублікувала зворушливе фото, на якому вона тримає на грудях крихітного сина. До слова, телеведуча розсекретила ім’я дитини: хлопчика назвали Родіон. Також знаменитість показала фото з пологового будинку.

Телеведуча зазначила, що батько Родіона — досить впливова людина в телевізійних колах, і їх роман з чоловіком почався з вагітності. На фото, яке Фролова опублікувала у Фейсбуці, вона також зазначила Дмитра Котеленця. Чоловік був головою різних підрозділів українських телеканалів, виступав продюсером спортивних, музичних і розважальних програм.

Сама Фролова імені обранця не називає, але багато шанувальників вважають, що саме Котеленець є батьком новонародженого сина телеведучої.