Актуальні новини

Від моновистави до кабаре

Львівські театри уже стабільно тішать тих, хто любить театр, непересічними прем’єрами. Але ми вирішили також розповісти й про гастролерів, які відвідають місто цього тижня.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1583356 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1583356{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

10 квітня

«Кому ти там потрібен», моновистава

Життя кожного з нас змінилося 24 лютого 2022 року. Колись популярний телеведучий Андрій Бєдняков створив комітрагедію на одну особу «Кому ти там потрібен».

Це історія молодого хлопця з Маріуполя, в якій є місце і жахливому, і веселому, і філософським роздумам.

11 квітня

Харківський театр «057» із шоу-кабаре «Вільні»


У шоу-кабаре «Вільні» від Музичного театру «057» глядачі стають активними учасниками дійства – від моменту, коли відчиняються двері кабаре, кожен присутній опиняється в іншому світі, в центрі усіх події.

«Ви не просто дивитесь на артистів, ви взаємодієте з ними. Ваші реакції, ваші емоції, – усе це стає частиною вистави. Ви поруч із героями, слухаєте їхні розповіді, танцюєте разом із ними й навіть можете впливати на хід подій», – розповідають у Театрі «057». Прем’єра «Вільні» створює атмосферу, де межа між сценою та залом зникає. На очах у глядачів розгортається інтерактивне мистецтво. Музика, дія, емоції – усе твориться тут і зараз.

12 квітня

«Як виростити чоловіка у домашніх умовах»

Комедія про стосунки чоловіків і жінок. І про те, що в рекламі не завжди кажуть правду. У центрі п’єси – сильна, прекрасна і самовпевнена жінка, що має все, крім кохання.

Ця вистава цікава насамперед акторським складом: тут грають Ірма Вітовська та Олексій Гнатковський.

13 квітня

  Меган Маркл відмовилася від вечірки на честь дня народження

«Чуваки не святкують, або Ukrainian» (на головному фото)


До Львова повертається вистава Максима Голенка за творами Руслана Горового.

Виставу у театральних колах називають «виставою–катарсисом». Гумор і водночас сум, сміх і водночас сльози. На сцені – Дмитро Усов, актор Одеського українського театру ім. Василька, київських Дикого театру та Театру на Липках. Також саме у цьому спектаклі відбувся акторський дебют Руслана Горового, автора «Чуваків», відомого українського журналіста, письменника, музиканта. До слова, Горовий – автор ще й музики та слів пісень, що звучать у саундтреку постановки.

Вистава про сучасність, про війну та про те, як ми змінювалися разом з Україною. В центрі сюжету – не сама війна, а життя українця, який розповідає про своє дитинство і юність в Конотопі, навчання в Києві, Майдан, війну, дружбу, любов та зраду.

Усі вистави відбуватимуться у Палаці культури залізничників «Рокс»

Залишити відповідь