Новини культури України

Відомі історичні розіграші на 1 квітня

День сміху або День дурня – всесвітнє свято, що відзначається в усьому світі першого квітня. Під час цього свята прийнято розігрувати друзів і знайомих, або просто жартувати над ними.

Відомі історичні розіграші на 1 квітня. День сміху або День дурня - всесвітнє свято, що відзначається в усьому світі першого квітня. Під час цього свята прийнято розігрувати друзів і знайомих, або просто жартувати над ними.

1 квітня 2010 року

Apple купує Beatles  – запущений деякими музичними журналістами слух, який циркулює в музичному середовищі досі.

1 квітня 1998

Гамбургер для лівшів – Burger King повідомили, що придумали «Лівий Воппер», створений спеціально для ліворуких. Воппер (англ. Whopper – «громадина») – гамбургер, головний продукт американських мереж швидкого харчування. У той же день багато людей, приходячи в їх заклад, просили «старий» воппер для правшів.

1 квітня 1996

Taco Liberty Bell – компанія Taco Bell оголосила, що купила Дзвін Свободи заради зменшення національного боргу країни, і перейменувала його в «Тако Дзвін Свободи».

1 квітня 1993

Десятковий час – поширений розіграш, заснований на тому, що час збираються офіційно замінити на десятковий.

1 квітня 1915

Першоквітневий бомба – в розпал Першої Світової війни над німецьким табором з'явився французький літак і скинув величезну бомбу. Німці кинулися врозтіч, але вибуху не сталося. На бомбі красувався напис «З першим квітня!».

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version