Відомо, скільки разів Меган Маркл і принц Гаррі сказали неправду під час нашумілого інтерв'ю. Невже довіру британців втрачено назавжди?

Принц Гаррі і Меган Маркл збрехали під час свого скандального інтерв’ю телеведучій Опрі Вінфрі сімнадцять разів. Саме так стверджує телеведучий із Великобританії Пірс Морган, який відкрито негативно висловлюється на адресу Меган.

У своєму новому інтерв’ю Морган назвав принца “плаксивою дитиною”, і зазначив, що герцогиня Сассекська сильно помилилася у своїх заявах. Телеведучий нарахував 17 разів, коли бунтівні монархи сказали неправду і додав, що вони назавжди втратили довіру британців, інформує Ukr.Media.

Пірс Морган зазначив, що герцоги сімнадцять разів сказали неправду.

“Ці твердження або були повністю помилковими, або їх сильно перебільшили, або вони не були підкріплені доказами. Як після цього вірити тим, хто говорить неправду?”, — заявляє телеведучий.

Про що саме брехали Гаррі і Меган, він не розповів. Але, як вважає Пірс, принцеса Діана була б у шоці від того, які зараз відносини між королівською сім’єю і бунтівними герцогами.

До слова, дещо, що говорила Меган Опрі, дійсно виявилося неправдою. Наприклад, герцогиня зазначила, що в палаці вона була, ніби в полоні. На ділі у Маркл не було обмежень навіть у кар’єрі — королева дала добро їй залишатися акторкою замість того, щоб повністю зануритися у виконання королівських обов’язків.