Зіркова дружина ненавидить, коли задивляються на її коханого.

46-річна Вікторія Бекхем дуже болісно сприймає чутки про численні романи чоловіка Девіда Бекхема. Саме тому співачка Луїз Реднапп, яка зіграла в гру “Поцілую, вийду заміж або відійду”, де їй запропонували кількох зіркових кандидатів на вибір, зупинилася на Девіді, чим і розлютила його дружину, інформує Ukr.Media.

Серед знаменитостей були запропоновані Роббі Вільямс, Леонардо Ді Капріо і Девід Бекхем. Співачка, недовго думаючи, відповіла, що із задоволенням би зацілувала їх усіх, якби вони були вільні. Однак, Вікторії така відповідь не здалася кумедною, тому що вона ненавидить, коли на її чоловіка звертають увагу інші жінки.

“Вікторія розлютилася. Вона дуже ревнує Девіда, навіть якщо це просто жарт. Усе, що стосується подібних тем про Девіда, — табу для Вікторії, тому що він тільки її чоловік”, — розповідає інсайдер.

Вікторія розповідала, що найбільший стрес пережила під час першої вагітності, коли чоловік їй повідомив про те, що йому приписують романи на стороні. Зіркова дружина зізнається, що в той момент вона подумувала про суїцид:

“Я підійшла до нього і вдарила. Я не планувала цього, і раніше нікого не била. Це сталося інстинктивно. Я так розлютилася, мені було прикро і боляче”, — поділилася зіркова дружина.