Хлопчик прийшов на відоме шоу, щоб підтримати свого зіркового тата.

Український танцюрист і шоумен Влад Яма зараз бере участь у шоу “Маскарад”. Влад грає в команді Дмитра Монатіка. Разом з ним та зі співачкою Марув танцівник намагається відгадати зірок, що ховаються за неймовірними костюмами. У новому випуску підтримати свого зіркового тата прийшов син Влада — Леон. Цікаво, що це був дебют хлопчика на великому екрані, а шанувальники хореографа вперше побачили обличчя хлопчика, інформує Ukr.Media.

Хлопчика можна побачити в анонсі нового випуску шоу, який Влад опублікував на своїй сторінці. Свого маленького сина Леона шоумен до цього показував своїм шанувальникам тільки зі спини. Малюк прийшов підтримати зіркового тата, намагаючись разом із ним відгадувати персонажів у неймовірних костюмах. Шанувальники тут же почали засипати Влада і його сина компліментами. Схоже, дебют Леона вдався!

“Ось це прем’єра, у Леона дебют”, “Леоооооо самий класний хлопець”, — радісно написали шанувальники Влада Ями. Цікаво, що до цього хлопчика його зіркові батьки показували лише зі спини, вважаючи за краще приховувати його обличчя від публіки. Потрібно відзначити, що Леон дуже схожий на свого тата!