Хочете підняти собі настрій і насолодитися цікавим сюжетом? Тоді наша добірка саме для вас.

Коли погода не тішить, саме час забратися під теплий плед, зробити улюблений чай або какао і подивитися хороший фільм. Сьогодні ми пропонуємо список з відмінних картин, які допоможуть пережити похмуру дощову погоду. Хочете підняти собі настрій і насолодитися цікавим сюжетом? Тоді наша добірка саме для вас, інформує Ukr.Media.

«Гра в імітацію», 2014

Це фільм для тих, хто любить напружені моменти і драматичний сюжет. Головний герой — Алан Тюринг, геніальний математик, перед яким виникне неймовірно складне і відповідальне завдання. Він повинен буде зламати код німецької Enigma, і від цього багато в чому залежить подальший хід Другої світової війни.

«Амелі», 2001

Трапляється так, що люди вигадують собі свій персональний світ, в якому їм затишно жити, і навіть не уявляють, яким насправді є справжнє життя. Амелі — молода дівчина, яка з дитинства звикла до самотності, живе у своєму світі фантазій. Але з часом виявляється, що вона така не одна. І що ж станеться, якщо два таких світи зустрінуться?

Прекрасний фільм, який скрасить навіть найбільш похмурий сумний день.

«Шоколад», 2000

Хочете додати в осінь романтики? Тоді обов’язково подивіться мелодраму з Джонні Деппом і Жюльєт Бінош у головних ролях. Життя маленького містечка перекинулося з ніг на голову, коли сюди приїхала молода жінка Вієнн і її дочка Анук. А все тому, що Вієнн відкрила невеликий магазин, в якому продавала шоколад.

Спробувавши його одного разу, відвідувачі поверталися знову і знову. Секрет крився в тому, що жінка майстерно вгадувала бажання кожного клієнта. А ось її бажання виявиться вгадати під силу тільки красеню Ру.

«Маска», 1994

Це — чарівна пігулка для підняття настрою. Неймовірна комедія про перетворення скромного клерка Стенлі Іпкісса в грозу лиходіїв. До речі, дебютна роль Камерон Діас у цьому фільмі принесла їй небувалий успіх.

«Осінь в Нью-Йорку», 2000

Ідеальна стрічка для перегляду удвох з коханою людиною. Заможний бізнесмен Уїлл Кін, відомий ловелас і марнотратник життя, раптом зустрічає у своєму ресторані Шарлотту. Вона зовсім не схожа на всіх його попередніх жінок, і навіть велика різниця у віці не стає перешкодою для виниклих почуттів. Але у дівчини є таємниця, яка дає їй можливість без жалю відпустити Уїлла.

«Вам лист», 1998

Сумніваєтеся, що справжню любов можна знайти через Інтернет? Фільм «Вам лист» — ціла майстерність про те, як це зробити.

Головні герої Джо і Кетлін переписуються електронною поштою. У кожного з них є пара, але кожен по-своєму самотній. У реальному житті у них однаковий бізнес — продаж книг. Ось тільки Кетлін — власниця невеликого магазинчика, а Джо — значного супермаркету. І коли дівчина дізнається, що господарем магазину, що відкрився поруч, який збирається знищити її, виявляється її інтернет-коханий, вона починає його ненавидіти.

Але тільки в реальному житті. Адже в мережі їх роман продовжує знаходити нові повороти.

«Стажер», 2015

Хто сказав, що в 70 життя закінчується? Бен Уітакер після смерті дружини намагається заповнити вільний час корисними захопленнями — садівництвом, йогою, кулінарією. Зрештою, чоловік приймає рішення повернутися на роботу, от тільки вікові обмеження не дозволяють цього зробити. Тоді безжурний Бен відправляється на співбесіду в інтернет-компанію, де відкрита вакансія стажера. А з часом його керівниця Джулс розглядає в ньому не просто звичайного літнього чоловіка, а людину з неймовірною життєвою мудрістю.

«Любов і голуби», 1985

Немає нічого прекраснішого в дощ, ніж гаряча чашка чаю за переглядом іскрометної комедії «Любов і голуби». Це старе добре кіно можна переглядати безліч разів, сміючись і переживаючи за героїв, як вперше.

Трудівник Василь Кузякін отримує путівку на курорт у результаті виробничої травми, де його і чекає ефектна і самотня інтелектуалка Раїса Захарівна. Між героями спалахує пристрасть, і Василь навіть переїжджає жити до нової пасії, тоді як вдома його чекає велика сім’я. Ось тільки щастя героя триває недовго, адже таке життя не для нього. У ньому немає відчуття дому, затишку, дружини, дітей і голубів.

«Про що говорять чоловіки», 2010

Четверо найкращих друзів вирушають на концерт улюбленої групи. Попереду їх чекають два дні відпочинку, а значить, два дні пригод. І за цей час вони встигнуть обговорити чимало цікавих тем — робота, гроші, автомобілі, і, звичайно ж, жінки.

Щедро приправлена іскрометним гумором, ця картина сподобається тим, хто шукає заряд позитиву.

«Три метри над рівнем неба», 2010

Це фільм про любов, яка дарує і забирає, окрилює і повертає на землю. Головні герої — типова пара. Вона — зразкова дівчина із заможної сім’ї, він — запеклий хуліган. Доля зводить їх разом, і коханню вже нічого не може завадити, навіть розлука і відстань.