Світовий кінематограф сповнений життєрадісних історій, які демонструють усі особливості дружби між жінками.

Кожній жінці хоча б раз у житті доводилося чути твердження про те, що жіночої дружби не існує. Що прекрасна стать важко переживає успіхи своїх сестер і з часом починає відчувати лише заздрість. Сперечатися про правдивість чи хибність цього твердження можна довго, але натомість ми рекомендуємо подивитися один із крутих фільмів на цю тему, інформує Ukr.Media.

Світовий кінематограф сповнений життєствердних історій, які демонструють усі особливості дружби між жінками. Готовність підтримати, допомогти, вислухати, мотивувати і зрозуміти, як ніхто інший. Перед вами кращі картини, які ми обрали.

«Війна наречених», 2009

Почнемо з неймовірної комедії. Все починається з історії про кращих подруг Емму і Лів, які живуть уже багато років душа в душу, і діляться одна з одною найпотаємнішим. Ніщо і ніхто не може зіпсувати ці стосунки. Нічого, крім весілля. Точніше, двох церемоній, призначених на один день. Ось тут і починається справжній бій за найкращий день у житті. Чи зможе справжня дружба не зламатися під тягарем образ, нерозуміння і бажання бути кращою, ніж твоя подруга?

«Мила Френсіс», 2012

Як же важко буває змінити своє життя, коли вже не перший рік ви разом з подругою живете в одній квартирі і готуєте цілий план із завоювання світу. Саме так і складалося життя Френсіс, яка мріє стати відомою танцівницею, та Софі. Все змінюється, коли Софі переїжджає, і мрії про світле майбутнє Френсіс стають зовсім сумбурними.

Особливість картини в тому, що знято її в чорно-білому форматі, що робить сюжет ще більш особливим, тримаючи увагу глядача не на деталях і спецефектах, а на основному задумі.

«Дівич-вечір у Вегасі», 2011

Весела мелодрама про нерозлучних подруг, уже зовсім не дівчаток, але ще повних сил і бажання зануритися у світ пригод. Це їм чудово вдасться, адже вся команда гайнула відзначати вечірку в Лас-Вегас. Що може бути краще?

Крім чудового гумору і маси розваг глядачі мають можливість спостерігати за багатьма аспектами стосунків між дівчатами, серед яких є місце заздрощам і злості, радощам і розумінню.

«Шпигун, який мене кинув», 2018

Життя головних героїнь — Морган і Одрі, йде своєю чергою. Вони обожнюють ходити по нічних клубах і заводити нові знайомства. Але одне з таких відвідувань принесло Одрі суцільне розчарування — її новий бойфренд дуже швидко кинув її, нічого до пуття не пояснивши. Як з’ясується згодом, хлопець був шпигуном ЦРУ і знайдений мертвим. І все б нічого, якби на тендітні плечі дівчат не лягло завершення початого ним завдання. Ось де знадобиться справжня згуртованість.

«Їхня власна ліга», 1992

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що прекрасна половина людства нарівні з чоловіками має можливість робити те, що подобається. Наприклад, грати в бейсбол. А ось близько століття тому цей факт здивував би багатьох. Ця історія про групу дівчат, яких збирає в бейсбольну команду після Другої світової війни один з американських підприємців.

Глядачі дізнаються з фільму, чи легко жінкам буде зробити вибір між особистим життям і професійною кар’єрою і чи зможуть вони по-справжньому, без жодних прихованих намірів, підтримати одна одну.

«Секс і місто», 1998-2004

Культовий телесеріал, який підкорив серця мільярдів глядачів по всьому світу, став повноцінною повнометражною картиною і не випадково потрапив у наш топ. Четверо подруг — Саманта, Міранда, Шарлотта і Керрі кидають все, і летять до Мексики, щоб переосмислити все, що відбулося з ними за останній час. А цьому передує ціла низка подій, яка перевірить на міцність дружбу між жінками «за 30».

«Джинси-талісман», 2005

Якщо ви шукаєте чудовий фільм про і для підлітків, тоді цей — саме те, що потрібно. Напевно, у багатьох з нас була річ, яка приносила успіх. Принаймні так нам здавалося. Ось і в чотирьох дівчат-підлітків є такі джинси. Вони носять їх по черзі і вірять в їхню дивовижну магічну силу. Насправді джинси тут ні до чого. Допомагає в життєвих ситуаціях підліткам розуміння того, що в різних перипетіях вони не самотні. І нехай в цей момент однодумці знаходяться далеко, їхня підтримка важлива навіть на відстані.

«Інша жінка», 2014

Часто чоловіки, які вважають, що в зраді немає нічого страшного, потім довго розплачуються за свої вчинки. Особливо, якщо ображені чоловіком жінки збираються разом. Карлі, підозрюючи свого коханого в зраді, виявляє, що він має дружину. Жінки вирішують помститися невірному чоловікові і в процесі з’ясовують, що в них є ще одна молода суперниця — Ембер. Клуб одурених дівчат поповнюється, а злість і образа — дуже руйнівні сили. І зраднику доведеться відчути це на собі.

«Озброєні та небезпечні», 2013

Одна з найбільш чудових комедій про пару копів — Сару і Шеннон. Сара — допитливий поліцейський, яку не люблять, адже вона все робить суворо за правилами. За високий ступінь відповідальності Сарі доручають важливу справу — знайти небезпечного наркоторгівця. Тільки от працювати їй доведеться в парі з Шеннон — грубим, безпардонним детективом, яка перетворюється на справжній кошмар для копа, що звикла робити все за приписами. Але спільне завдання неймовірно згуртує колег і забезпечить їм купу смішних пригод.

«На пляжі», 1988

У горі та радості, в багатстві та бідності. Ця обіцянка не лише для наречених, а й для справжніх подруг. Вони зовсім різні, з різних сімей, з різними поглядами та достатком, але це зовсім не заважає їм разом проходити життєві випробовування довжиною в цілих 30 років. «На пляжі» — справжній емоційний струс і ще один доказ того, що кожен у цьому світі має свою рідну душу.

Ці фільми надихають, хвилюють і радують. А героїні за короткий час стають близькими для глядачів. Нехай перегляд такого кіно приносить задоволення!