Новини культури України

Журналістка Любов Цибульська очолила Центр інформаційної безпеки при Мінкульті

В Україні створять Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики. Його очолить Любов Цибульська.

«Досвід України у виявленні та протидії дезінформації є унікальним. Переважно, це ініціативи громадського сектору. Я прагну посилювати голос громадянського суспільства і допомогти державі зі стратегічними комунікаціями – чіткими, зрозумілими та скоординованими. Окремим своїм завданням бачу постійне інформування не лише української, а й міжнародної спільноти про агресію Росії та роботу над посиленням санкцій проти агресора», – сказала Цибульська в п’ятницю, 19 березня, після призначення на посаду.

Презентація напрямків діяльності та програм Центру запланована на кінець березня.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1516028 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1516028{
margin: 0!important;
}
}

Що відомо про Любов Цибульську

Любов Цибульська раніше працювала на низці українських телеканалів журналісткою, редакторкою, сценаристкою. Була радником зі стратегічних комунікацій начальника Генерального штабу ЗСУ, керівником пресслужби віцепрем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зараз Цибульська – керівниця Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру. Серед основних напрямків її роботи – дослідження російської дезінформації, вивчення основних наративів російської пропаганди та механізмів їхнього впливу на аудиторії, вивчення російських інформаційних операцій в Україні та на Заході. Також вона є радницею з протидії інформаційним загрозам міністра закордонних справ України Дмитри Кулеби.

Exit mobile version