46-річна дизайнерка розповіла, як над нею знущалися в школі.

46-річна Вікторія Бекхем вчить свою дев’ятирічну доньку Харпер того, що діти навколо неї не повинні відчувати себе ізгоями — про це розповіла дизайнер і колишня солістка Spice Girls. Вікторія згадала свої шкільні роки і зізналася, що зазнала цькування з боку однолітків, інформує Ukr.Media.

Я була досить незграбним підлітком. Зі мною мало хто дружив. Озираючись назад, визнаю, що часом наді мною знущалися. Мені б не хотілося, щоб хтось інший відчув ті ж почуття, що були у мене тоді. Коли Харпер пішла до школи, я сказала їй: “Якщо на дитячому майданчику ти побачиш маленьку дівчинку, яка сидить одна, попроси її пограти з тобою, тому що твоя мама була такою дівчинкою”. Хочу, щоб усі знали, що поруч з Харпер немає ізгоїв,- сказала Вікторія.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Зовсім недавно її сім’я відзначала день народження Харпер, яка точно не почуває себе самотньо, тому як батьки і старші брати обожнюють її і оточують увагою. Велика родина знаменитостей незабаром розшириться: старший син Девіда і Вікторії Бекхем зібрався одружуватися зі своєю дівчиною, 25-річною Николі Пельтц, дочкою американського промисловця і мільярдера Нельсона Пельтца. Кілька днів тому Вікторія поділилася цією новиною у себе в інстаграмі.

Бесіда з британським дизайнером відбулася напередодні великого запуску нового бізнесу знаменитості в США — Вікторія збирається скласти конкуренцію Гвінет Пелтроу і її імперії Goop на ринку товарів для здорового способу життя.