Актриса знялася у чуттєвій фотосесії.

37-річна зірка серіалу “Величне століття” Мер’єм Узерлі зараз готується до народження другої дитини — скоро у турецько-німецької актриси народиться дочка. Радісний період очікування Мер’єм вирішила відобразити на знімках і взяла участь у фотосесії, результатом якої поділилася в Інстаграмі, інформує Ukr.Media.

На знімках Узерлі позує в напівпрозорій сукні бордового кольору. На деяких кадрах компанію їй склала її шестирічна дочка Лара, яка з ніжністю гладить живіт своєї мами.

Про другу вагітність актриса розповіла тільки у вересні — новину вона вважала за краще приховувати кілька місяців. Про батьків своїх дітей зірка не розповідає. Першу дочку вона народила від турецького бізнесмена Джона Атеша, за якого збиралася одружитися. Однак пара розлучилася ще до народження дочки. Зараз Узерлі виховує Лару одна — Атеш не допомагає їм навіть фінансово.

А ось особистість батька другої дитини актриса поки тримає у таємниці. Вона лише говорила, що її коханий — американець і заради неї переїхав до Німеччини. З чуток, він вже зробив їй пропозицію, яку вона прийняла.