Актуальні новини

Зірки не залишилися в стороні під час виборів і виконали свій громадянський обов’язок

Як пройшли вибори 2019 і хто з зірок не полінувався проголосувати?

Як пройшли вибори 2019 і хто з зірок не полінувався проголосувати?

31 березня в Україні відбувся перший тур президентських виборів і українці зробили свій вибір. Поки підраховуються голоси, в мережі активно з'являються фото з виборчих округів. Зірки не залишились осторонь і на своєму прикладі показали, що відмовитися від голосування – не вихід. Багато хто опублікував фото з бюлетенями, показуючи, що прийшли на дільниці і голосують. І хоча ніхто не розкривав, кому віддав свій голос, практично всі знаменитості відзначали, наскільки важливо зробити свій вибір. Хто з зірок не проігнорував вибори?

"Важливий вибір – done. Якщо ви все ще не віддали свій голос, у вас ще є час. UpD за кого віддала свій голос, я не можу казати, єдине скажу, моє рішення засноване на багатьох факторах, а головне – якого саме майбутнього я бажаю Україні і всім нам", – зазначила у своєму блозі Катя Осадча, інформує .

"Вибір зроблено! Слава Україні! З Богом!" – коротко прокоментував фото з виборчої дільниці Юрій Горбунов.

"На цьому фото є людина, що не має поки права голосувати – і йому це дуже не подобається! Якщо вік дозволяє вам сьогодні піти і зробити свій вибір, не позбавляйте себе цього права! Не дозволяйте іншим зробити вибір за вас! Проголосуйте!" – закликала Маша Єфросиніна.

"Я – вже, а ви?" – написав під фото Влад Яма.

"З літака – на вибори! Ми встигли проголосувати. А Ви? Як все пройшло?" – поцікавилася у шанувальників Лілія Ребрик.

"Я зробив свій вибір! Дочка схвалила", – прокоментував фото із донькою чоловік ведучої Лілії Ребрик, Андрій Дикий.

  На Волині реконструювали криївку штабу УПА

"На вибори, як на свято! В цей сонячний день всі веселі, щасливі і сповнені надій! Українцям належить вибрати одного з 39 кандидатів. Офіційно результати сьогоднішнього голосування ЦВК має оголосити не пізніше 10 квітня. Майбутнє України в наших руках!" – зазначила Лілія Подкопаєва.

"Вибір кожного з нас зроблено! А зараз у Зоопарк з родиною! Хай нам всім буде добро… Гарний сонячний день і настрій", – поділився планами Микола Тищенко.

"Сьогодні кожен українець мав зробити свій вибір. Наша батьківщина не лишилася осторонь такої важливої для України події! Ми разом з @tarastopolia вже проголосували за свого кандидата! P. S. Марко – наш маленький секретик, лишився за кадром", – написала під сімейним фото співачка Alyosha.

"Ну, що країна! З Богом!" – зазначила Євгенія Власова.

"Щаслива Родина – щаслива Країна! Яка Держава у Тобі? Що Ти змінив для ЗМІН? Голосуй!" – закликала Тіна Кароль.

"Галочку поставив! При чому таку жирну, що б точно не витерли!!! А ви вже виконали свій громадянський обов'язок?" – відзвітував перед підписниками ведучий Олександр Скічко.

"Проголосувати – дуже важливо! Це вкрай необхідно, якщо вам не все одно, в якій країні жити нам і нашим дітям! На жаль, спроба зробити цю фотографію на виборчій дільниці в школі 73 на Нивках (увага: до того, як я ще віддала свій голос за одного з кандидатів на пост президента!), спровокувало істеричну стареньку зі спостережної комісії звинуватити нас з сестрою в порушенні закону і порядку!! Ще ніколи мені не було так бридко від несправедливості, особливо враховуючи той нюанс, що в мережі набирає обертів флеш-моб, який надихає і стимулює молодь голосувати! Неприємний післясмак і хвилююче очікування результатів. Спасибі хоч молодим спостерігачам, які заступилися і стали пояснювати несамовитій, що фото з бюлетенем не може порушити чиїсь права… Якби я могла проголосувати проти хамства, тупості і невігластва – я б поставила найжирнішу галочку!" – поділилася своєю історією голосування співачка Анна Завальська.

  «Глядач іде в кіно за емоцією»

"Татко з донечкою йдуть голосувати! А ви вже виконали громадянський обов'язок?)" – з'явився підпис під милим фото чоловіка Олени Мозгової та їхньої дочки.

"Я встиг виконати свій громадянський обов'язок. А ти?" – зазначив Віталій Козловський.

"Віддала свій голос за мирну і процвітаючу Україну, за багатий і щасливий народ!" – поділилася Таїсія Повалій.

"Ну що? "Фальсифікаціям – ні, ні – брехні!" Як кажуть, у теплій та невимушеній атмосфері триває голосування в мені "на районі". Перевірила", – пожартувала ведуча Лідія Таран.

"Вар'яти-шоу" колектив свідомий і відповідальний! З причини службового відрядження тимчасово змінили місце голосування на Черкаси. Прийшли на дільницю у філармонії, здійснили волевиявлення і, з чистою совістю, вирушили у палац культури готуватись до концерту! Не змарнуйте свій голос!" – закликав до голосування Сергій Притула.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь