Актриса зізналася, чому передумала і вирішила все-таки зніматися у перезапуску «Беверлі Хіллз, 90210».

З нагоди прем'єри перезапуску культового серіалу відбулася прес-конференція, в якій взяли участь актори головних ролей, зокрема, Шеннен Доерті. Актриса зізналася, що незважаючи на участь у проекті майже всього основного складу, вона не збиралася зніматися в серіалі, інформує .

«Я не мала нічого проти продовження серіалу, я була впевнена, що він добре продасться і без мене. Але в той момент безперечно не хотіла цим займатися».

Проте все змінилося, коли в березні від інсульту помер Люк Перрі, який у фільмі грав роль коханого Шеннен. Саме після новини про його смерть, актриса не могла більше залишатися в стороні перезапуску.

«Я відчувала, що участь у новому "Беверлі Хіллз, 90210" стане чудовою нагодою вшанувати пам'ять Люка. Я рада, що прийняла це рішення, тому що тепер можу сидіти тут, поруч з людьми, яких поважаю і люблю. Ця дивовижна подорож зцілила нас після втрати людини, яка так багато значить для всіх нас», ― поділилася актриса.

Нагадаємо, що у перезапуску знялися також Брайан Остін Грін, Дженні Гарт, Джейсон Прістлі, Торі Спеллінг, Ян Зірринг і Габріель Картеріс.