Ось це так новина!

Голлівудський актор, якому зараз 45 років, три роки тому закрутив роман з 23-річною моделлю Камілою Морроне. Пара офіційно свій роман не підтверджувала, але папараці то і робили, що фотографували Лео і Камілу разом. І ось в ЗМІ пролетіла новина, що зараз модель знаходиться в цікавому стані. На останніх знімках, зроблених репортерами, модель виглядає інакше. Інсайдери, наближені до пари, також підтвердили: пара готується стати батьками, інформує Ukr.Media.

Анонімне джерело підтвердило, що Лео і Каміла в очікуванні первістка. Поки що животик у Каміли розглянути важко, тому журналісти зробили висновок: дівчина знаходиться на першому триместрі. Самі знаменитості цю новину ніяк не коментують, але вона вже розлетілася по мережі, як гарячі пиріжки. Судячи з того, що і про свої стосунки Ді Капріо ніколи не говорить, вагітність своєї коханої він також, швидше за все, не буде коментувати.

Потрібно нагадати, що відносини актора і моделі почалися в 2017 році, Каміла перебралася в США з Аргентини. Пара багато часу проводить разом, їх досить часто фотографують в компанії один одного. Актор навіть познайомив свою пасію з мамою.