Російська співачка, виконавиця хітів «Чашка кофею», «Мій генерал», «Косі дощі» Марина Хлебнікова останнім часом сильно змінилася зовні. Ходять чутки, що зірка страждає через проблеми з алкоголем.

Колись ця мініатюрна дівчина завоювала популярність своїми запальними хітами, яка до того ж мала дуже привабливу зовнішність. Останнім часом Марина сильно змінилася і стала виглядати набагато старше своїх років. Дивлячись на останні появи знаменитості, важко повірити, що Хлебніковій всього лише 53 роки, інформує .

Нещодавно, Марина стала гостею однієї з передач Андрія Малахова. Як тільки зірка з'явилася на екрані багато які її шанувальники прийшли в жах від того, як змінилася співачка. Хоча передача була присвячена Барі Алібасову, багато гостей телепроєкту не втрималися від питання: що так вплинуло на зовнішній вигляд Хлебнікової. Багато присутніх припустили, що швидше за все, у співачки серйозні захворювання, викликані алкоголем.

Всі виправдання Марини зводилися до того, що вона страждає через смерть свого чоловіка, який після інсульту покінчив життя самогубством. Але в це мало хто повірив. Деякі з учасників програми пропонували навіть зібрати гроші на її лікування.

Як розповіли сусіди по будинку, трагедія, що трапилася у Марини, зробила всього лише непрямий вплив на її життя, а всьому виною алкоголь.

Обговорюючи зовнішність Хлебнікової в Мережі, деякі шанувальники припустили, що вона постаріла після операції, про яку нікому не розповідає.

Але, це тільки здогади, сама ж Хлебнікова все заперечує і вважає, що це природні процеси старіння, які пов'язані тільки з її особистими переживаннями.

Дивіться відео з Мариною Хлебніковою: