Культура

Маколей Калкін знявся в новому “Один вдома” для Google (відео)

Через 28 років Маколей Калкін знову зіграв Кевіна, який залишається один вдома, але тепер йому допомагає голосовий помічник .
Про це йденться на офіційній сторінці Google у Facebook.
Американський актор Маколей Калкін через 28 років повторив культові сцени з фільму “Один вдома” для реклами голосового помічника Google.
Вже дорослий головний герой знову залишається один у будинку на різдвяні свята, але цього разу вирішити всі проблеми йому допомагає голосовий помічник. Калкін управляє системою “розумний будинок”, ставить нагадування і запускає операцію “Кевін”.
Щоб прорекламувати свого віртуального помічника Google Assistant, боси Google пішли ва-банк, запросивши Калкіна залишитися самому вдома в різдвяний час в тому самому знаменитому особняку сім’ї МакКалістерів. Творці ролика відтворили обстановку будинку до деталей і попросили актора розіграти декілька культових моментів свого персонажа: прокинутися в порожньому будинку, взяти в руки лосьйон після гоління, пострибати на ліжку, з’їсти морозиво перед телевізором, прикрасити ялинку, влаштувати собі святкову вечерю і створити для грабіжників враження, ніби він вдома не сам. І все це під знаменитий саундтрек фільму.

  Пласідо Домінго пішов з Метрополітен-опери після звинувачень у домаганнях

Залишити відповідь