Наголос

Потрібна допомога

Необхідна матеріальна допомога на життєво важливі медикаменти
Балагура Олена Вікторівна, хворіє на цукровий діабет, 19 років. На тлі ускладнень пов’язаних з цією хворобою у дівчини розвинулася нефропатія, яка привела до ниркової недостатності!
Леночка вже рік знаходиться на лікуванні програмним гемодіалізом (замісна ниркова терапія), змушена відвідувати процедури три рази в тиждень по 4 години (довічно), дана хвороба тягне за собою величезні витрати на медикаменти, а при пенсії в 2178 грн. їх неможливо купити, від держави допомоги немає, навіть інсулін не завжди є безкоштовно.

Леночка живе з матір’ю і молодшим братом, батько сім’ю залишив дуже давно і дівчинці абсолютно не допомагає, мати лізе зі шкіри геть, щоб хоч якось забезпечити свою дочку.
Дівчинка дуже важко переносить цю хворобу, зараз вони з мамою намагаються вирішити питання з трансплантацією, але трансплантація повинна бути подвійна, і нирка і підшлункова, у сім’ї немає таких грошей.

Звертаючись до вас, дівчинка дуже сильно сподівається на вашу допомогу і буде дуже вам вдячна навіть за найменшу допомогу. Бережи вас Бог, вас і ваших дітей!
(063) 408-30-90 * / Балагура Олена Вікторівна /
(095) 483-95-33 * / Полякова Катерина Олександрівна (мама Олени) /
Реквізити для допомоги:
Карта “ПриватБанк”: 4149 4991 0087 4310 Балагура Олена Вікторівна
Прошу Вас переслати це прохання Вашим близьким і тим, хто зможе нам допомогти.
Терміново необхідна матеріальна допомога на життєво важливі медикаменти
Олєйнік Артур Ігорович 1985 р. н. хворіє на вроджену аномалію розвитку сечостатевої системи, на тлі якої було діагностовано хронічну ниркову недостатність, що згодом призвела до відмови нирок 2004 року*.
Артур потрапив на гемодіаліз і вже 14 років проходить довічну процедуру очищення крові. Артур живе один, батьків у нього немає, і живе на одну пенсію 2317 грн з інвалідності (інвалід
I групи від народження). Сама процедура проводиться безкоштовно, але наслідки, додаткові медпрепарати й медичні обстеження, а також лікування супутніх захворювань, виливаються щомісячно в дуже велику суму! Анемія, гіперпаратиреоз, гепатит, артеріальна гіпертензія, проблеми із суглобами та обміном речовин тощо.
Звертаючись до вас, прошу з розумінням поставитися до цієї проблеми, хлопцеві всього 33 роки.
Дай вам Бог і вашим дітям здоров’я!
063 408 30 90, 066 156 92 52 /Артур Олєйнік/
Реквізити для допомоги:
Карта «Авальбанк»:
4188 3724 0694 7613 * Олєйнік Артур Ігорович
Прошу Вас надіслати це прохання тим, хто може допомогти.
Доброго дня, звертаюсь до Вас за допомогою моїй донці, яка стала абсолютно глухою
Я, Орлик Надія Миколаївна звертаюсь до Вас з проханням допомогти моїй донці Обець Марії Олександрівні, 28.08.1999 року народження, яка потребує проведення кохлеарної імплантації.
У квітні 2018 року моя донька, без встановлених лікарями причин, повністю втратила слух. В період з 24.04.2018 по 07.05.2018 рр. вона знаходилась на стаціонарному лікуванні в Державній установі «Інституту отоларингології  ім. професора О.С. Коломійченка НАМН України» в м. Києві. Після лікування, слух до Марійки так і не повернувся. Лікарі встановили їй діагноз: «прогресуюча сенсорна туговухість». Іншими словами – глухота на обидва вуха. Аби дівчина почала чути необхідно проведення кохлеарної імплантації – слухопротезування. Вартість імпланту – 800 000 грн.

Проблеми зі слухом у Марійки виявили, ще у 2005 році, після перенесення ОРВ, а вже у 2006 році лікарі встановили діагноз: «двобічна сенсоневральна глухуватість» та надали їй 3-тю групу інвалідності.
Моя донечка, весь цей час носила слухові апарати на обидва вуха, що дозволяло їй чути навколишній світ та спілкуватися з людьми.
У 2017 році при проходженні чергового медичного огляду Марійці надали 2-гу групу інвалідності. Періодичне лікування не давало результату, що призвело до повної втрати слуху.
Моя донечка, народилася  в селі Синарна, Віницької області, Оратівського р-ну.  Навчається у Маслівському аграрному коледжі ім.. П.Х. Гаркавого за спеціальністю «технолог по переробці тваринництва» та на даний час не може відвідувати заняття, оскільки ні чого і ні кого не чує. У зв’язку з різкою втратою слуху, Марійка втратила всі свої соціальні зв’язки та замкнулася.  Живе лише однією надією на проведення операції для відновлення слуху. Марійка дуже добра та весела дівчинка, захоплюється написанням віршів та малюванням. Вона мріє відновити слух, щоб знову почути світ та допомагати людям з вадами слуху.
Нажаль, я в повному розпачі, оскільки не можу забезпечити своїй дитині проведення даної операцію. Я працюю кухарем у дитячому навчальному закладі «Ромашка», в с. Синарна, Вінницької області, Оратівського р-ну. та отримую заробітну плату в розмірі 3200 грн., виживаю лише за рахунок городини, яку обробляю, намагаючись допомагати свої діткам. Крім Марійки, я маю ще дві донечки, одна з яких, теж, знаходиться на моєму утримані, оскільки навчається в технікумі. Тато моїх дівчаток помер у 2016 році від хронічно-ішемічної хвороби серця, залишивши наших діток напівсиротами.
Життя і наша держава, нажаль, змушує нас самостійно боротися за здоров’я наших діток, адже фінансування та проведення таких операцій за рахунок держави здійснюється лише дітям до 18 років, тому нам відмовили в допомозі.
За для повернення слуху, Марійка потребує операції по встановленню кохлеарного імпланту, яку лікарі Державної установи «Інституту отоларингології  ім. професора О.С. Коломійченка НАМН України» в м. Києві зроблять безкоштовно та сама система (кохлеарний імплант) коштує 800 000 грн. Таких коштів мені за все життя не заробити. В мене є лише старенький будинок, який коштує  30 000 грн.
Сподіваючись на Вашу небайдужість прошу розглянути можливість надати благодійну допомогу для закупівлі кохлеарного імпланту моїй донечці. Можу Вас запевнити, що добро людині завжди повертається. Дякую!
Телефон для контактування: +38 097 641 05 02
Банківські реквізити: картка ПриватБанку 5168 7573 6550 2477  – Обець Марія Олександрівна.
Вас турбують з Вінницької області, м. Ільїнці
Я мама особливої дівчинки Анастасії, ось у липні Настюші виповниться 11 років.
Діагноз донечки: гідроцефалія, епісиндром. Настюша не сидить, не володіє руками, не тримає голову і ще багато що «не», яких не повинно бути в маленької дівчинки.
Так склалося життя, що одна виховую донечку, батько Настюші помер…
Настюша за свої 11 років перенесла 10 операцій, які були пов’язані з шунтуванням.
Лікуємо донечку від народження, є хороші результати.
Ми вдячні Богу і чуйним людям, що завжди підтримують нас!
Ось з 28 липня —1 серпня ми знову будемо в м. Києві на черговій реабілітації в лікаря з Бельгії, метод АВМ.
Дуже потрібна допомога в оплаті житла на 5 діб (доба — 650 грн), А також оплачуємо переліт лікарю (40 євро) + проживання лікаря (1000 грн).
Ще у перших числах вересня планується інший курс реабілітації за методом BDA, вартість лікування — 860 євро, нам лікарі надіслали рахунок. А також серби привезуть для Настюші спеціальну машину ВDA для занять з донечкою, але тільки тоді, коли ми оплатимо за машину BDA до вересня. Лікарі серби на заняттях будуть навчати батьків, як займатися вдома за допомогою спеціальної машини.
У нас є рахунок на машину BDA, призначення для Насті й опис машини BDA.
Ми пишемо сподіваючись, що добрі люди з чуйним серцем, з духом готовності підтримати, відгукнутися.
Дуже просимо допомоги!!!
Наша історія є на УББ («Українській Біржі Благодійності»), там ви можете побачити документи, фото, відео Насті.
Карта ПБ: 5168 7427 0463 8661 Таран Аліна Григорівна
Контакти: мама Настюші Аліна (0500133244)
У Біблії написано мудрі слова: «Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!» (2-ге до коринтян 9:7).

Вона благає про допомогу, тому що хоче жити заради своїх дітей і внучки
Віняр Любов Михалівна
30.09.1972 потребує допомоги: Відмовили дві нирки.
Всі необхідні документи, які підтверджують її діагноз, вона зібрала. Діагноз – хронічна недостатність нирок, перебуває на хромодіалізі.
Та щоб мати змогу зробити таку операцію, потрібні чималі кошти.
Для мене – це непосильно. Я не працюю, працює чоловік один.
Через недугу жінка, не має змоги працювати. Та вона вірить, що небайдужі відгукнуться і допоможуть їй зібрати необхідні кошти.
Якщо ви хочете допомогти, дзвоніть за телефоном, +380990465615
Картка ощадбанку Віняр Тетяна Анатоліївна
5167491015801888
Або
Картка ощадбанку Віняр Марія Анатоліївна
5167490132137291
Шановні добродії!
Звертаємося до Вас з проханням надати благодійну допомогу важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня Захисту Дітей», який відзначається 1 червня
Діти дуже чекають на це свято! Кожного року, ми разом з Вами долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу: важкохворим сиротам з АТО і не тільки, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.
На сьогоднішній день, майже три тисячі важкохворих дітей, якими ми опікуємося, потребують постійної допомоги та підтримки. Діти перебувають амбулаторно на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також у центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва.

Кожен з нас може подарувати свою любов дітям! Закликаємо творити добро!
Список потреб для привітань:
– Розвиваючі ігри* (пазли великих розмірів, м’ячі, конструктори, мозаїка, бізіборди, та інші ігри);
– Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку* (набори для творчості, фарби для малювання, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір та картон та інше);
– Нові комплекти одягу дітям від віком від народження до 15 років*;
– Музичні та сенсорні ігри для розвитку*;
– Засоби гігієни* (підгузки від 6 розміру, S та М, одноразові пелюшки 60×60 та 60×90, вологі серветки, носовички, шампуні, масла для масажу, рідке мило, щітки, пасти, ватні диски, туалетний папір та інше);
– Набір посуду «три предмети»*;
– Дитяче харчування* (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);
– Солодощі та соки* (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше);
– Продуктові набори* (хлібці, печиво, чай, крупи, олія, консерви та інше) ;
– Фрукти* (банани, апельсини, мандарини та яблука).

Для надання фінансової допомоги – БО “БФ” Єднання спільноти “, ПАТ КБ Приватбанк р/р 26004052618535, МФО 320649, Код ЄДРПОУ 39056806
Призначення платежу: Добровільна пожертва згідно листа 1/1066 від 26.04.2018 р.
Звітність – *  *Звіт Великодня 2018* –
З повагою,
Засновник БО “БФ”Єднання спільноти” Юлія Левчук
м. Київ вул. Бориса Гмирі, 5-А, оф.35
тел.(044) 232-30-86,  (067) 220-12-93
fondunity.com

Дружині воїна АТО, інваліду 1-ї групи, терміново потрібна всебічна допомога
Діаліз і діабет вбивають її. Німецькі лікарі дали час до жовтня Христині Шестаковій-Трегуб, 31 рік, м Кропивницький (Кіровоград)
Діагноз: Цукровий діабет (важка форма, інсулінозалежний). Ретинопатія обох очей, ниркова недостатність (V ступеня)
Збір на пересадку нирки від донора (мами), сума збору: 120 000 євро

Вітаю! Мене звуть Христина, мені 31 рік, живу я в невеликому місті Кропивницький (Кіровоград). З дитинства хворію на важку форму цукрового діабету (інвалід 1 групи). За своє життя я пройшла багато випробувань хворобою, перебуваючи за крок від смерті! Хвороба стала причиною того, що нирки перестали виконувати свої функції. Був поставлений страшний діагноз – ниркова недостатність. Необхідна термінова операція з ПЕРЕСАДКИ НИРКИ. У зв’язку зі складністю перебігу хвороби і алергією на багато лікарських препаратів операцію з пересадки нирки погодилися провести німецькі фахівці, які накопичили величезний досвід проведення таких операцій у тяжкохворих пацієнтів. Але для цього мені необхідно зібрати депозит у розмірі 120 000 євро. Таку величезну суму самостійно, без допомоги небайдужих людей, моя сім’я зібрати не зможе. Саме тому я хочу звернутися за допомогою і підтримкою до всіх небайдужих людей.
Я буду щиро вдячна за будь-яку допомогу, за ідеї з проведення аукціонів, за лоти, пожертвувані для мене на аукціонах, за репости, за будь-які поради, які допоможуть у зборі коштів, і за матеріальну підтримку. Я звертаюся до всіх добрих людей із проханням подарувати мені шанс на життя і подякувати тим, хто вже пожертвував мені кошти на операцію і подарував, і продовжує дарувати моральну підтримку, без якої в моїй ситуації дуже складно вижити. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВСІМ СПАСИБІ!
ШВИДКІ СПОСОБИ ДОПОМОГТИ:
Приват Банк: 5168 7427 0778 5857 Одержувач Шестакова Лариса Віталіївна (мама)
Київстар: +38 (096) 941 28 99 PayPal.me/LexaP <https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A% 2F% 2FPayPal.me% 2FLexaP & h = ATPDxjUtZm5y8lfNDJdIwxl49_o12nII69Z8tKu5iBCiyv7yhNHIzXkE3Ari5kQ7Szyq_652VLEpds7yVmW3d0tpJyAGtQSZfKBiT68lcIJjY6PNmNV3>
Група в фейсбуці
<https://www.facebook.com/groups/127012531355601/?ref=gs&fref=gs&dti= 388695044924516 & hc_location = group>
Водафон +38 (050) 25 90 781

Добрий день. Допоможіть будь-ласка зібрати кошти на лікування
Просить мама дівчинки Леся Олексіївна. 8 -річній дівчинці*Вікторії Павлік*з села Скобелка Горохівського району якій терміново збираються кошти на лікування. На операцію за кордоном необхідно 100 000 тисяч доларів.
Маленькій дівчинці поставили діагноз: дитячий церебральний параліч, подвійна гепіплигія. Когнітивна недостатність, симатоматична епілепсія, субарахноїдальна кіста лобно-тім’яних ділянок обох півкуль головного мозку, внутрішня компенсована гідроцефалія.

Лікувати дитину погодилися у ізраїльській лікарні Хаддаса. Лише на обстеження у медзакладі, яке триватиме 5-7 днів, та проживання неохідно $7 000 доларів. Вже за результатами обстеження, дитині призначать операцію, яка обійдеться у 100 тисяч доларів.
Після операції на дитину чекає реабілітація у Трускавці. Курс відновлення триватиме 2 місяці і коштуватиме 50 тисяч гривень. Родина немає таких коштів, тож звертається за допомогою до усіх небайдужих.
«Допоможіть врятувати дитину. Благаєм про допомогу», – просить мама дівчинки *Леся Павлік*.
Усі, кому небайдужа доля 8-річної дічинки, можуть переказати кошти за такими реквізитами:
рахунок ПриватБанку 4731 2171 0445 1602 мама Павлік Леся Олексіївна (097 873 16 63).
Прошу усіх небайдужих допомоги!
03.01.2018 року мій рідній брат Опанчук Леонід Леонідович потрапив під поїзд.
Діагноз: Відкрита Черепно-мозкова травма, забій головного мозку, перелом основи черепа, ампутація правої ноги вище коліна.
Леонід сім днів знаходився у Острозькій Районній реанімації, 10.01.2018 його перевели у Рівненську Обласну Дитячу лікарню у відділення Реанімації, йому там чотири рази робили Комп’ютерну Томограму мозку та легень, він проходив курс лікування.

15.02.2018 йому зробили операцію на голові, так як розпочалась гідроцифалія, це вже третя операція ,яку він пережив, після того страшного вечора.. Наразі у нього стоїть шунт, який шунтує, щоб виходила гідроцифалія з шлуночків головного мозку.
Йому кожного дня приписують дорогі антибіотики, такі, як :
Ванкоміцин, Цереброзилин, Цефтазидин, Цефоперазон, Колістин і інші…. Ще купа для відновлення мозку і внутрішніх органів, загалом на один день виходить сума близько 1500-2000  тисячі гривень!

Наразі Леоніда перевели назад у Острозьку Лікарню, стан тяжкий, тому звертаюсь до усіх небайдужих, допоможіть врятувати братика, він ще такий молодий!
Лікарі дають прогнози, але це буде довга реабілітація, і чималі суми грошей, яких у нас немає…

Я його рідна сестра Опанчук Таїсія Леонідівна, ми не з дуже заможної родини, нас п’ятьох мама виростила сама, в він найменший братик, допоможіть врятувати його, ми у відчаї…

Картка Приват Банку, оформлена на мене Опанчук Таїсія Леонідівна номер :
5168 7554 2243 4403

Хто не байдужий, допоможіть, кожна ваша гривня, підтримає йому життя!
Допоможіть!
Добрий день. Вибачте,  що турбую. Я звертаюся до Вас за допомогою!
Ми з України, з міста Києва. Моєму синові (8 років) поставили діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке попередити неможливо,воно вимагає довічної терапії штучним гормоном росту. Такий самий діагноз було поставлено відомому футболістові Леонелю Мессі, який ріс на уколах гормону. Мій син теж може і хоче досягти результатів. У Саші така сама мрія – стати футболістом, але без сторонньої допомоги ми не в змозі сплатити надто високу ціну за лікування, тому я звертаюся до Вас із проханням розмістити мого листа про допомогу.

Саші необхідно приймати штучний гормон росту «Зомактон» (саме на цьому препараті син росте) зараз доза 7 ампул на місяць (це понад 20000 грн щомісяця), але доза препарату збільшується з віком, ростова доза необхідна ще упродовж 10 років, тільки після закриття зон росту доза знизиться до мінімальної, але довічної. Крім гормону, Саша приймає таблетки, вітаміни, посилене білкове харчування, проходить гормональні аналізи, УЗД, МРТ, контроль роботи всього організму… і все це гроші. Вже три роки на лікуванні – боремося за кожен сантиметр зросту.
Без уколів гормону росту – організм не росте зовсім, зараз потрібен для лінійного зросту, надалі для підтримки якості життя, оскільки проблема не тільки в рості, а й у зменшених розмірах внутрішніх органів, що впливає на роботу всього організму. Два місяці уколів це +1 см росту. Допоможіть, будь ласка, вирости Саші! Можливо, порадите, куди можна звернутися, хто зміг би відгукнутися на моє звернення. Для достовірності надаю всі документи, що гормон нам необхідний, а також, за потреби, зустрінуся в Києві разом з Сашком. Час минає, лікувати потрібно зараз, поки є шанс змінити зріст і долю дитини! Стукаю в усі двері! Я прошу Вас, почуйте мене і зрозумійте як маму, адже тільки в моїх руках зараз його майбутнє.

Сподіваюся, що не даремно до Вас звернулася!
За ці роки лікування я зверталася у різні інстанції. І міністерство охорони здоров’я, і телеканали, і благодійні фонди відмовляють, аргументуючи тим, що в пріоритеті дітки з інших регіонів або з іншим профілем захворювання, беруться за онкозахворювання, серце, пересадку органів тощо, а що ж робити таким як ми? Деякі взагалі лікують тільки страшні випадки (фотографії), щоб збір коштів відбувався. Але наш випадок (те, що ноги і руки є, і на фото дитина посміхається) не означає, що все добре і зовні не видно, що робиться всередині Сашиного організму. Тільки один фонд нас взяв і допоміг на три місяці лікування і на цьому все. https://ubb.org.ua/uk/project/3152/, а час іде… Також державні програми для забезпечення таких діток не допомагають повноцінно. Видають препарат з великими перервами, які сягають місяців у затримці видачі, 2016-го року взагалі півроку нічого не видавали і ніхто не компенсує ці перерви, а найголовніше – якість препарату. За державною програмою на препаратах Сашко не росте зовсім (динаміка росту записана лікарем), а на одному препараті ще й цукор у крові підвищився. Писала заявки до ДЕЦ щодо неефективності та наявності побічних явищ на препарат, але на прохання про заміну на більш ефективний для моєї дитини, отримала відповідь: купуйте самі дякуйте, що хоч іноді видають. І що мені робити, куди тепер звертатися? Об’єднавшись із батьками, чиї діти мають аналогічні захворювання, зверталися разом до міністерства, але поки що жодного результату немає, а час спливає, і ми мусимо лікувати дитину самотужки.

Допоможіть, БУДЬ ЛАСКА, Саші жити повноцінно, для нього такий важливий кожен сантиметр росту! Заздалегідь дуже вдячна за небайдужість, за будь-яку допомогу, інформацію та витрачений на нас час!
Здоров’я Вам і близьким людям, це справді найголовніше в житті!
*Приватбанк 5168 7426 0823 6307 Смітюх Альона Сергіївна.*
ЄДРПОУ 14360570, МФО банку 305299, рахунок 29244825509100
Тел. +380633491170 Алена (мама Саші), Qiwi – гаманець

*Український контент*
*На телеканалі «Київ» історія про Сашка*
*На телеканалі “Ictv” в новинах*
*ТСН*
Нам залишається тільки сподіватися і вірити! Окостеніння з роками триває, колоти гормон потрібно кожного дня і вирости є час до закриття зон росту, хотілося б встигнути досягти нормального зросту. Я розумію, що навкруги багато бід, але вилікувати самотужки таку дитину простій родині не під силу.
Допоможіть моєму крихітному хлопчикові підрости!
ДЯКУЮ за кожен подарований сантиметр росту і шанс на повноцінне життя!
*Група новин про Сашка*
*Сторінка в фейсбуці мами*
*Сторінка вконтакті*
*Інстаграмм*
Прошу допомоги для реабілітації

Я, Новак Маряна,  мені 26 років, прошу допомоги для реабілітації. У грудні 2017 року мені зробили дуже складну операцію. На хребті встановлена металоконструкція, на яку ми витратили всі кошти.Зараз мені потрібна довготривала реабілітація, яка розпочнеться з березня місяця.
За один день проходження реабілітації потрібно  заплатити 3000 гривень. На місяць виходить дуже велика сума, яку я не в силах зібрати.

Дуже прошу усіх небайдужих людей про допомогу і надіюся, що з вашою допомогою я зможу пройти реабілітацію.
Реквізити для допомоги
Номер картки Ощадбанку  5167  4900  7809 2120
Новак Маряна Ігорівна

Добрий день! Прошу Вас розглянути можливість надати благодійну допомогу дітям з інвалідністю
до дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ, НОВОГО РОКУ та РІЗДВА ХРИСТОВОГО, важкохворим дітям з інвалідністю з АТО і не тільки, які потребують НАШОЇ підтримки та уваги!     В основному, діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму, Синдром Дауна та супутніми до них гормональними порушеннями.

Наразі, дітей під опікою фонду близько 3 000 тисяч за останніми підрахунками, а це означає, що КОЖЕН З НИХ чекає на КАЗКУ у Новорічні Свята, вірить що Святий Миколай не забуде про них у важких життєвих обставинах! Приєднуйтесь до допомоги дітям віком від 1го до 15 років!
Список можливих подарунків до новорічних свят: – Дитячі канцелярські товари;- Розвиваючі ігри для дрібної моторики та набори для творчості;- Музичні та сенсорні ігри для розвитку;- Бізіборди дитячі, різні;- Пазли великих розмірів;- М’ячі від маленьких до великих, дерев’яні пірамідки, іграшки для тактильного контакту;- Книги;- Солодощі та подарункові набори (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше);- Вітамінні комплекси (для дітей від 3 до 15 років);- Засоби гігієни (підгузки від 6 розміру, одноразові пелюшки 60х60 та 90х60, вологі серветки, ватні диски, ватні палички, зубні пасти та щітки, паперові рушники, шампуні, піна для ванни, туалетний папір);- Соки та інше.
Для відправлення поздоровлень до свята –
Відділення Нової пошти № 68, м. Київ, Одержувач: Левчук Юлія тел: 067-220-12-93.
Для надання фінансової допомоги до свята  – БО “БФ” Єднання спільноти “, ПАТ КБ Приватбанк р/р 26004052618535, МФО 320649, Код ЄДРПОУ 39056806.Призначення платежу: Добровільна пожертва згідно листа 1/1024 від 28.11.2017 р.
Останій Звіт БФ – https://www.fondunity.com/03122017
Відеозвіт – https://www.youtube.com/watch?v=7lAeOIZhv-w
З повагою, Засновник та координатор проектів БО “БФ” Єднання спільноти ” Юлія Левчук 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі 5А, оф. 35.Тел:. +38(044) 232-30-86, +38(067) 220-02-18fondunity.com | facebook |
Рідні просять врятувати життя юного рівнянина
*Більше року хлопець бореться зі складною недугою.*

Термінова допомога потрібна юному Дмитру Якубцю. Хлопець понад рік бореться зі складною хворобою Хлопець вже більше року намагається подолати страшну хворобу – фокально-сегментарний гломерулосклероз. Зараз хлопчика готують до тривалого лікування, яке коштує чималих грошей, яких в родини не вистачає. Необхідно до 27 листопада цього року кошти в сумі 179 200 гривень на препарат Мабтера. Дмитро потребує вісім доз, одна доза коштує 38 400 гривень. Батьки та друзі просять небайдужих людей врятувати життя Дмитру Якобцю.

Усі бажаючі можуть перерахувати кошти за реквізитами:
5457 0822 3141 3308 – Приватбанк
Номер телефону мами Дмитра – Якубець Тетяни Миколаївна:
моб. 067 336 78 51

З батьками також можна зв’язатися за допомогою соціальної мережі Фейсбук:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001635087623
https://www.facebook.com/tetiana.yakubets

Шановні колеги підтримайте Бучму Наталію Миколаївну!
Звертаємося до вас з проханням підтримати відомого українського режисера театру ляльок та педагога Бучму Наталію Миколаївну, котра знаходиться у важкому стані. Зараз Наталія Миколаївна бореться за життя. Кожен день лікування вимагає значних матеріальних витрат.
У цім зв’язку просимо вас не залишатися байдужими. Якщо ви маєте можливість її підтримати, це можна зробити, скориставшись сервісом Приват банку “Приват24”.
Номер картки: 4731 2127 0131 1309, донька Бучма Ольга Євгенівна.

Добрий день. Вибачте за турботу. Я звертаюся до Вас про допомогу
Ми з міста Київ. Моїй дитині Смітюх Олександру (7 років) діагноз: гіпофізарний нанізм, це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном росту. Такий самий діагноз був діагностований знаменитому футболістові Ліонелю Мессі і є шанс досягти таких же результатів, але без сторонньої допомоги нам не під силу оплатити дороге лікування, тому я звертаюся за допомогою до Вас.

Сашко вже на третьому році лікування. Необхідний прийом штучного гормону росту «Зомактон» зараз доза 7 ампул в місяць (це більше 20000 грн щомісяця), але ростова доза препарату збільшується з віком (рости ще 10 років на гормоні), доза спаде на мінімальну після закриття зон зросту, але довічно. Крім гормону Сашко приймає таблетки, вітаміни, посилене білкове харчування, аналізи гормональні, узд, МРТ, контроль роботи всього організму і все це гроші, яких нам не вистачає.
Без уколів гормону росту – дитина не росте зовсім, зараз потрібен для лінійного зросту, надалі для підтримки якості життя, проблема не тільки в зростанні, а й внутрішні органи зменшені в розмірах, що впливає на роботу всього організму. Допоможіть виростити дитину. Час йде і лікувати потрібно зараз, поки є шанс змінити кінцевій зріст та долю синочка, поки зони зросту відкриті, що визначається рентгеном руки.

Може порадити можете куди звернутися можна, хто зміг би допомогти, розмістити інформацію, може хто побачить моє звернення і зможе нам допомогти. Для достовірності надам всі документи, що гормон нам необхідний, а також якщо потрібно зустрінуся в Києві разом з Сашком. Стукаю в усі двері! Хотілося б вірити, що знайдеться потрібна для нас людина і не дарма я до Вас звернулася!
Приватбанк 5168 7426 0823 6307 Смітюх Альона Сергіївна.
ЄДРПОУ 14360570, МФО банку 305299, рахунок 29244825509100
тел. +380633491170 (мама Саші)
Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього так важливий кожен сантиметр зросту! Заздалегідь величезне спасибі за небайдужість до чужого нещастя, за будь-яку допомогу, витрачений час на нас і здоров’я Вам і близьким людям, це дійсно найголовніше в нашому житті!

Я розумію, що кругом багато біди, але зараз тільки в моїх руках майбутнє мого сина і я намагаюся зробити все, що могло б вплинути на його подальше життя. Я вже не знаю до кого мені звертатися и де шукати допомоги. За ці роки лікування своєї дитини я зверталася про допомогу до різних благодійних фондів, але марно, тільки один нас взяв і допоміг на півтора місяці лікування і все, збір коштів стоїть на місці, а час іде. Сашку необхідно щодня отримати свою дозу уколу гормону, поки зони зросту відкриті. Всі відмовляють фонди допомогти, аргументуючи тим, що в пріоритеті діти з інших регіонів або профіль захворювання не підходить. Але так ніхто і не вникає, що буде якщо не лікуватися. те що ноги, руки є і на фото посміхається не означає, що все добре. Коли зрозуміла, що шукати допомоги у благодійних фондах немає сенсу, почала писати до людей сама звернення про допомогу але значної допомоги немає.

Створила сторінку у фейсбуці новин про Сашка
Сторінка мами
Зверталися на телебачення і тільки один телеканал «Київ» зняв про Сашка програму
Тому звертаюся до людей допомогти нам. Нам залишається тільки сподіватися і вірити!!! Часу немає, окостеніння кісток йде, колоти гормон потрібно кожен день і вирости є час до закриття зон росту, хотілося б встигнути досягти прийнятного зростання. Вилікувати самим таку дитину простій родині не реально, НАДІЯ тільки на небайдужих людей!
Допоможіть моєму крихітному хлопчикові жити повноцінним життям!
Заздалегідь ДЯКУЄМО за кожен подарований сантиметр зросту!!!
Терміново потрібна матеріальна допомога на ендопротез для мами

Я, Левченко Тетяна Іванівна, 2,5 місяці тому перенесла складну операцію по видаленню грижі диску та встановлення міжхребцевого імпланту у шийному відділі хребта. Операція та реабілітація коштувала 40тис грн. Кошти на операцію позичала у банку . Мені довгий час потрібно приймати дорогі  препарати для лікування невропатичного болю. Отож борги постійно накопичуються.

Але біда одна не ходить. Два тижні тому моя мама впала та зламала шийку стегна. Потрібна термінова операція. Мама  потерпає від страшного болю. Вартість  ендопротезу – 30 тис грн. Крім того потрібні кошти на проведення самої операції та реабілітацію. Мої фінансові можливості давно вичерпались, потрібно повернути банківський кредит, який я брала  собі на операцію. Прошу усіх небайдужих відгукнутись і допомогти хто скільки може.
Номер карти Приватбанку: 4731 2191 0273 1019
Більше інформації про допомогу можна отримати за телефоном 063-360-36-73 (Тетяна)

Ісаєва Аліса терміново потребує термінової операції, допоможіть дитині повернути радість повноцінного житття!
Війна на Сході України змусила родину Аліси взалишити дім та виїхати до м. Черкаси. Шестирічна дитина страждає від декількох недугів, в тому числі рідкісної хвороби – синдрому Арнольда-Кіарі.

Хвороба виявлена при обстеженні в 2013 році, за висновками лікарів невідкладного опретивного лікування не портебувала. Але призначене ортопедичне лікування покращення не дало та дорогоцінний час для правильного лікування було втрачено. Протягом 2014-2017 років стан здоров’я дитини постійно погіршувався. На сьогодні без допомоги батьків вона не може самостійно пересуватись. В інституті нейрохірургії ім. Ромоданова запропоновано провести операцію з декомпресії задньої черепної ямки. Але такі операції є вкрай травматичними та не ефективними (до 50% рецидивів). З огляду на те, що Аліса у віці трьох місяців вже була прооперована з приводу краніостенозу, коли було роз’єднане два з трьох черепних швів, існує величезний ризик в проведенні такого консервативного оперативного втручання.

За результатами останніх досліджень МРТ головного та спинного мозку, хвороба прогресує катастрофічними темпами, що призведе до повної втрати здатності ходити. Єдиний ефективний метод лікування, який може дати нашій дитині шанс уникнути інвалідності та самостійно ходити в подальшому – операція за методом розсічення кінцевої нитки. Жоден з лікувальних закладів України таких операцій не проводить. Життєво необхідну для дитини операцію можуть виконати фахівці лише в інституті Кіарі м.Барселона (Іспанія), який понад 40 років є провідним в світі в вузькому вивченні та лікуванні саме цієї аномаліі. За зверненням батьків лікувальний заклад дав згоду на проведення операції, вартість якої складає 18800 євро. Самостійно оплатити лікування батьки не в змозі.

Батьки Аліси з часу її народження зробили все, що було в їх силах. На лікування витрачено всі заощадження родини. Завдяки допомозі небайдужих людей вже зібрано 4212 євро. До призначеного часу проведення операції залишилось 14 днів, необхідно зібрати 14588 євро. Навіть незначна сума наблизить дитину до можливості одужання. Звертаємось до всіх небайдужих людей – допоможіть дитині стати на ноги та жити повноцінним життям.
Реквізити для допомоги:
Карта Приват банка (номер картки):
5168 7551 0882 7433
Одержувач: Ісаєва Наталія Миколаївна.
Контакти:
Ісаєва Наталя (мама) – +38 099-078-97-22.
Ісаєв Едуард (батько) – +38 097-744-23-07.

Копилова Вікторія Вікторівна терміново потребує допомоги, будь ласка, не будьте байдужими!
Підтримайте Вікторію, дайте їй шанс жити без болю!

З 1995 року Вікторія пройшла дуже нелегкий шлях лікування та реабілітацій. Неодноразово лікувалась в інституті нейрохірургії, проходила лікування в хірургічному відділенні гнійної хірургії:
15.01.2008 р. – встановлення епідурально електростимулюючої системи;
21.01.2009 р. – невроліз лівого плечового сплетення, встановлення електростимулюючої системи на плечове сплетення;
25.05.2010 р. – встановлення електростимулюючої системи на поперековому рівні;
19.11.2013 р. – монтаж системи для епідуральної електростимуляції спинного мозку;
27.11.2013 р. – корекція положення системи транспедункулярної фіксації хребта;
29.05.2014 р. – корекція положення системи транспедункулярної фіксації хребта;
18.06.2014 р. –невроліз плечового сплетення, ангіоліз підключичної артерії, скаленотомія в правій надключичній області;
27.05.2015 р. – встановлення системи епідуральної електростимуляції спинного мозку на рівні Т9 – Т10 хребців.
Повний діагноз:
Остеохондроз, деформуючий спондильоз з переважним ураженням поперекового та шийного відділів хребта. Сколіоз, стеноз поперекового відділу хребта. Нижній парапарез, правобічна радикулопатія S1, виражений больовий синдром. Привідна контрактура правої ступні. Двобічний синдром грудного виходу. Стан після хірургічного лікування стенозу хребтового каналу на рівні L4 – L5 хребців.
З метою зменшення больового синдрому необхідне термінове хірургічне втручання. Лікарі Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України можуть допомогти Вікторії.
На лікування необхідно зібрати близько 60 тисяч гривень.
Вікторія та її родина будуть щиро вдячні за будь-яку посильну допомогу.
Реквізити для допомоги:
Рахунок у «ПриватБанку»: 5168 7573 2818 4462Отримувач: Копилова Галина Григорівна
Контакти:моб.: +38 (067) 352 11 34 Галина Григорівна (мама)
Допоможіть зібрати кошти на лікування та реабілітацію Арсенчика
Я, Дем’янчук Наталія Михайлівна, мама хворого хлопчика. Хочу розповісти нашу історію хвороби.
Дем’янчук Арсеній Русланович 2012 р.н. Житель міста Ізяслав, Хмельницької обл. Народився Арсен на 32 тижні вагітності з вагою 1700 грам. Перші свої 7 днів був під апаратом штучної вентиляції легень. Виписали нас 31.05.2012 р. з діагнозом «Пренатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, набряк головного мозку, синдром пригнічення нервово-рефлекторної діяльності». Перший рік ми спостерігалися у свого дільничного педіатра і невролога ХОДЛ (вони не помічали серйозних відхилень у розвитку дитини, хоча дитина в рік ще не сиділа).

  Благодійна організація «Фонд сприяння ініціативам газети «День»

11.10.13р.у Хмельницькій обласній дитячій лікарні нам поставили діагноз «Дитячий Церебральний Параліч, спастична диплегія. Амбліопія OD високого ступеню». З того часу ми пройшли багато лікування у ХОДЛ, але результату не було, тільки втрачений час.
У 2015 р. мені порадили звернутись у РЦ «Апіс-Меліфіка»м. Хмельницький. Коли я вперше принесла туди Арсенчика, він не сидів самостійно, не повзав. Після першого курсу реабілітації, дитина могла сама сідати опираючись на свою ручку. Від того часу ми лікуємось в цьому реабілітаційному центрі. Вже багато чого досягнули: Арсенчик сам сидить, повзає на четвереньках, починає вставати біля опори, робить пару кроків за одну руку. Для нас це великий успіх! В центрі також з дітками займаються логопед та дефектолог. Мій син почав повторювати букви, говорити деякі слова.

21.08.2016 р. Арсен пройшов курс інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець. Після якого також були хороші результати. При можливості ми знову плануємо туди на лікування.
13 грудня 2016 р. в м. Житомир Арсенчику було проведено оперативне втручання на обох ніжках. Після якого нам потрібна постійна посилена реабілітація в спеціалізованих центрах.
Лікарі нам радять проходити регулярні курси реабілітації – кожні 1.5місяці, тому що Арсен перспективна дитина і він зможе самостійно ходити, говорити та обслуговувати себе у майбутньому. Тільки потрібно постійно займатись. І чим скоріше (в ранньому віці) він отримає кваліфіковану допомогу, тим більші та кращі будуть результати нашої праці.

Попередні курси реабілітації нам вдавалося сплачувати самостійно і за допомогою родичів. Щоб пройти один курс реабілітації нам потрібно 20000 грн. Для нашої сім’ї це велика сума, бо ми багатодітна родина (всього троє діточок) і проживаємо в маленькому містечку. Ми вичерпали усі свої можливості, а час невблаганно біжить. У Арсенчика є шанс самостійно ходити, але цей шанс вимагає великих матеріальних вкладань. Тільки тому я вимушена була звернутися по допомогу до небайдужих людей – станом на 10 липня зібрано 18 311 грн. Ці кошти підуть на курс реабілітації 17 липня.
Наступний курс реабілітації призначений на жовтень – потрібно близько 20 000 грн. (12250 грн оплата за лікування в реабілітаційному центрі, 3600грн оплата за оренду квартира в м. Хмельницькій, 4 000 грн придбання медикаментів для курсу реабілітації).
На листопад нам призначено курс інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець. Частину даної путівки можливо буде оплачено державою (6 000 грн), а решту 15 000 грн ми маємо оплатити самі (курс лікування 5 000 грн, 4800 оплата проживання в м. Трускавець, 5 000 грн витрати на проїзд та медикаменти).
Також постійно потрібні ліки, домашній велотренажер.
Допоможіть, будь ласка, зібрати кошти на лікування та реабілітацію Арсенчика!
Реквізити для допомоги: картка Приват-Банку 4149 4996 4707 6106 Дем’янчук Наталія Михайлівна (мама Арсена).
Група допомоги Арсенчикові https://www.facebook.com/groups/753534654827186/
У групі я пишу звіти про надходження та витрати зібраних коштів.
Дякуємо всім небайдужим!
Допоможіть Дмитрику Поковбі

Допоможіть  хворому хлопчику Поковбі Дімі. Потрібна термінова ТКМ. Знаходиться в Охматдит у критичному стані.
Потрібна термінова трансплантація кісткового мозку!
Дмитрик Поковба 15.08.2013 р.народження
У грудні 2016 р. поставили діагноз- апластична анемія, тяжка стадія, тромбоцитопенія.
Вже понад пів року лікується в Охматдиті м.Києва.
Дмитрик пройшов курс імуносупресивної терапії препаратом Атгам, гормональні препарати, препарат для стимуляції лейкоцитів, постійні переливання складових крові. Також Діма одночасно проходить терапію імунодепресантами, приймає антибактеріальні, протигрибкові та противірусні препарати у відділенні Інтенсивної хіміотерапії (ІХТ) онкогематології ОХМАТДИТу в місті Київ. Важливо вберегти його від будь-якої інфекції.
Ми пройшли єдине лікування, яке взагалі існує для цієї хвороби. Але, нажаль, покращення було тимчасовим.

Рецидив… єдиний шанс на життя – пересадка кісткового мозку. В нашому випадку клітини кровотворення в КМ відсутні. Лікарі радять провести трансплантацію кісткового мозку якомога швидше. У нас немає часу навіть 2-3 місяці,  як при лейкозі. Батьки не підійшли як донори, а трансплантацію від не родинного донора в Україні не роблять, наш єдиний порятунок – клініка за кордоном. При цьому нам дають великі шанси на одужання – 80%. Вартість самої пересадки- від 170 тис. євро в Європі, залежно від стану здоров”я дитини. На сьогодні ми чекаємо рахунок та запрошення на лікування із за кордону.
Стан дитини тяжкий як фізично так і психологічно, адже дається взнаки довготривале лікування… За останній місяць було три підвищення температури, невідомо як завтра поведе себе організм.
Більш докладно тут:
ГРУПА ВКОНТАКТІ-  https://vk.com/dima_pokovba_help
ГРУПА ФЕЙСБУК- https://www.facebook.com/groups/DimaPokovbaHelp/
СТОРІНКА НОВИН ФБ- https://www.facebook.com/PokovbaDima/
ЮТУБ- https://www.youtube.com/channel/UCl0b1gJEvnh5nPe609jLhOg
Допоможіть у розповсюдженні інформації, адже від цього залежить маленьке ЖИТТЯ!
Кожні перераховані навіть 5 грн. для Дмитрика дуже ВАЖЛИВІ! Дякуємо за допомогу!
РЕКВІЗИТИ для допомоги
Приват банк – 5457 0822 3257 8935
Поковба-Павленко Людмила Миколаївна (мама). Тел. ‎0979478843.
PAYPAL: 1lpavlenko@rambler.ru
WebMoney:
гривня- U367308240450
долар- Z141986140864
євро- E550462425360
Райффайзен Банк Аваль
(можливе перерахування з Привата та ін.банків)
Ідент. Код одержувача ‎3179702226
Рахунок ‎2625 224 6631
МФО 322904 призначення: поповнення КР № ‎1188567000
Поковба-Павленко Людмила Миколаївна
Терміново потрібна матеріальна допомога на життєво важливі медикаменти
Олійник Артур Ігорович, інвалід I групи, хворіє важкою хворобою з дитинства і не в змозі самостійно заробляти кошти на ліки і проживання.

З 18 років перебуває на процедурі (штучна нирка) в Київській обласній клінічній лікарні, відділення нефрології та гемодіалізу (завідуюча Білик С. В.).
Операція коштує великих грошей! Так як грошей на операцію немає, потрібно приймати дорогі медикаменти.

Маючи пенсію 1611 грн., йому катастрофічно не вистачає на ліки та проживання.
(050) 252-62-80 Артур (потребує допомоги)
(050) 616-57-93 Микита (брат Артура)
Реквізити для допомоги:
1. Переказ на картку “Приватбанк”:
Номер карти: 5168 7556 2237 9903 Олійник Микита (брат Артура)
2. Переказ на карту “Авальбанк”:
Номер картки: 4149 9714 2535 7961 Олійник Артур (потребує допомоги)
Допоможіть у порятунку життя Катеринки
У маленької сестрички однокласниці мого сина – півторарічної Катрусі Лісовець – велика проблема.  У цього янголятка лікарі діагностовали злоякісну пухлину головного мозку (медуллобластому).Після оперативного і успішного видалення пухлини професором В.І Смоланкою у Закарпатському Центрі нейрохірургії та неврології, дитина потребує лікування у спеціалізованій онкологічній клініці за кордоном.

Лікарі дають усі шанси на повноцінне одужання маленької Катрусі, яка напрочуд стійко переносить усі випробування долі. Але лікування є довготривалим та дорогим,  тому, за погодженням з її батьками, прошу Вас допомоги у порятунку життя Катеринки.Про це дуже просять Вас також дві її старші сестрички – Ксюша та Каролінка – учениці третього та першого класів ЗОШ №. 1 м. Ужгорода.

Реквізити: Приватбанк Код ОКПО отримувача 14360570МФО банку 305299 Код ОКПО банку 14360570Рахунок отримувача 29244825509100Для поповнення картки 4149499649134937 Лісовець Юлія Ігорівна 3196520768.
Наперед щиро вдячний Вам за допомогу!
Василь Ільницький, заслужений журналіст України, Ужгород
Потрібна Ваша допомога!

11 березня в переході метро Дружби Народів невідомі напали на Антона Прилипка — талановитого музиканта та поета.

В результаті нападу він отримав тяжку черепно-мозкову травму. Антон був прооперований, але після операції впав у кому.

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати хлопця, але на це потрібні великі кошти: щодня на підтримання життєдіяльності та медикаменти витрачається понад 5 тис. грн.

Рідні та друзі Антона звертаються за допомогою до всіх небайдужих. Якщо ви маєте змогу допомогти матеріально, номер карти мами Антона, Прилипко Вікторії Миколаївни:
5168 7555 1007 2834

Навіть найменший внесок буде доречним і, можливо, саме він врятує життя.

Контакти:
Катерина: 063 87 57 037 , 095 88 29 839
Ігор: 093 12 32 277
Будь ласка, не будьмо байдужими!Ірині Іванчак потрібна термінова трансплантація кісткового мозку!!! Прошу Вашого розповсюдження та пожертви!!!
Іринка,у свої 17 років, змушена боротися за життя з діагнозом гостра мієлоїдна лейкемія (рак крові), яку в неї виявили у травні цього року. З того часу Іра витримала три блоки хіміотерапії, але у неївідбувся рецидив.

Стан дівчини стабільно погіршується. Для повного одужання лікарі наполягають на трансплантації кісткового мозку.
Вона найстарша сестричка у сім’ї Іванчаків. Іринка закінчує педколедж і хоче навчати дітей, пише вірші та мріє навчитися виконувати власні пісні на гітарі! Це обов’язково станеться якщо ми з Вами допоможемо їй та її батькам назбирати гроші на трансплантацію кісткового мозку . Трансплантацію погодилися зробити в клініці польського міста Вроцлава. Донорами для Іри будуть її молодші сестрички, що суттєво зменшує суму за лікування, проте вона залишається непосильною для родини – 100 тисяч євро. (440 тисяч злотих).

В батьків таких коштів немає , тому вони звертаються до нас із проханням допомогти їх донечці здійснити мрію!
Картка Приватбанк 5168 7555 2353 6551, Іванчак Роман Петрович
Доброго дня. В мого близького друга лейкемія і я допомагаю йому чим можу.  Будь ласка допоможіть мені врятувати його !
Я, Тимошенко Ярослав 10.06.1993 р.н. У 2012р. закінчив КПЛ “Авіант” м.Киев. Працював на заводі №410 ЦА. У 2012р. був призваний на службу до Армії. Служив в м.Маріуполі Донецької області, в в/ч 3057. Під час строкової служби поїхав до м.Золочив навчатися на кінолога. Повернувся до частини і отримав звання молодшого сержанта. У листопаді 2013 демобілізувався. Хотів йти навчатися до Національної академії внутрішніх справ заочно і там же працювати. Але став себе погано почувати: температура, слабкість, аналізи крові погані! І в січні 2014 лікарі поставили страшний діагноз:
Гострий лімфобластичний лейкоз
Рак крові

Два роки проходив хіміотерапію, радіовипромінювання. Але в 2016 стався рецидив хвороби. Був в тяжкому стані. Лікарі не могли зупинити дві неділі носову кровотечу. Необхідна тепер операція пересадка кісткового мозку, яку роблять за кордоном. Мрію виликуватися та навчатися в Національній академії внутрішніх справ і працювати там же. Одружитися, мати сина та доньку. “Хочу жити щоб допомогати людям”.

+ три роки боротьби
+ одинадцять хіміотерапії
+ шість високодозових хіміотерапій
– три блока хіміотерапії
30 000 грн
– аналізи в Білорусії
3000 евро
– пересадка кісткового мозку
116 000 евро
Кожній людині хоча б раз в житті доводилося просити у інших людей допомоги. На теперешній час терміново до 10 лютого треба в Мінску здати аналізи, які коштують для нас дорого 1600 евро. Аналізи необхідні для пошуку донора і пересадки кісткового мозку. Операція коштуе 116 000 евро. Я прошу кожного хто читає це повідомлення не залишатися байдужим і допомогти тим чим він чи вона зможе.
Сайт tymoshenko.zzz.com.ua, тут знаходяться вся інформація про те що йому потрібно та всі документи.
Ми дуже вдячні всім тим хто допомагає.
Приват банк:
5168 7573 1284 6795
Тимошенко Юрий Васильевич
Папа Ярослава
0993532139
0970662247
0638169867
Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен
Дуже потрібна Ваша допомога
Доброго дня, шановний читач цього листа!

Змушений зробити розсилку з проханням про допомогу моїй дитині. Це ми зараз. Завдяки підтримці людей. Я кілька разів робив розсилку і припускаю що Ви не перший раз про нас читаєте. Тому я зараз більше зосереджуся на поточних проблемах. Кожна розсилка дає нам фінансові надходження, віру в перемогу і сили йти далі. Я знову роблю розсилку, так як знову потрібна підтримка.

Коротко про проблему
Відразу після пологів (ради 24.03.12) потрапили в реанімацію і тут почалася наша постійна боротьба за Сашу. Основний наш діагноз – це ушкодження головного мозку із-за чого у нас дуже слабкий розвиток, судомний синдром, практично немає слуху і багато іншого… Був випадок коли з-за судом з зупинкою дихання ми ледь не втратили Сашу. Слава Богу! це вже позаду.
Всі кошти які у нас є ми витрачаємо на відновлення Саші. Це спецпедагоги, остеапат, масажі, обслуговування слуху і т. д. Ми намагаємося потрапляти на всі заходи які можуть допомогти нашій дитині, добре що частина з них безкоштовні.
У грудні 2016 року вперше пройшли курс по Фельденкразу і залишилися дуже задоволені результатом. На той курс нам допомогли зібрати кошти і тепер наша мета зібрати на наступний – який проходитиме 17 лютого 2017 року. Вартість 1000 євро – 10 занять. Нам він дуже необхідний і я прошу Вас про допомогу.
Ми постійно розвиваємося, дізнаємося багато нового про розвиток нашого Саші. В світі дуже багато методик, які дають реальні результати, чим не може похвалитися наша медицина. Все це дуже дорого коштує. Ціна нашого успіху – це величезна праця і гроші. Зараз наше найбільше бажання і мета – що б Саша почав говорити. Фельденкрайз може просунути нас у цьому прагненні вперед, ми дуже хочемо на нього потрапити.
28.01.17 у Саші стався сильний напад судом і ми потрапили в реанімацію. Про це я докладно написав у соціальних групах (посилання нижче). Фельденкрайз – може допомогти нам мінімізувати наслідки і це ще одна дуже важлива причина нам потрапити на нього.
Мене звуть Дяченко Костянтин (батько Саші). Вирішив таким способом (розсиланням листів незнайомим людям) привернути увагу до нашої проблеми. Так як наша родина час від часу залазить у борги, ми шукаємо допомоги у співчутливих людей. Ради і будемо вдячні будь-якій підтримці.
Посилання на документи. Викладені не всі, але основні є.
У листі спробував коротко описати проблему що б не перевантажувати інформацією. Якщо кому буде цікаво можу окремо відправити лист з детальним описом ситуації. Буду радий будь-якому питанню або повідомленню.
Якщо кожен з Вас витратить трохи часу що б підійти до терміналу і відправити пару гривень, ми – батьки, зможемо дати своїй дитині все для того що б Саша виріс здоровою, доброю і чесною людиною. Про нас я пишу в групах на:
Фейсбук.
Вконтакте.
Ютюб.
Реквізити для переказу коштів в грн.:
Карта “Приват Банк”
5168 7555 0543 9899
Для поповнення через будь-який банк України:
“Приват Банк”
Рахунок отримувача 29244825509100
МФО 305299
КОД ОКПО 14360570
Призначення платежу: для поповнення карти 5168755505439899
Рахунок Яндекс Гроші: 410012203500730
Мої контакти:
Дяченко Костянтин
+38(067)445-1500
kod_3@ukr.net
P. S. Всім величезне дякую хто відгукнувся на нашу проблему фінансово, морально радою. Нам це дуже допомагає.
З повагою, Дяченко Костянтин.
Юрчук Назар – прохання про допомогу на лікування
Ми живемо в с. Любомирка, біля міста Рівне, Україна. Назарику зараз 7 років. Захворювання у Назара рідкісне і складний, у нього аномально розвинені ніжки, стопи (синдром Протея), вроджена вада розвитку судин ( синдром Кліппеля – Тренноне-Вебера ).
Діагнози, поставлені Назарику: виражена гіперплазія жирової тканини, синдром мальформації судин, з народження непропорційна гіперплазія жирової тканини, насамперед ніг – обидві стопи, сідниці зліва і мезентерія усього живота, зростаюча дистрофія з зменшеним зростанням тіла. Витіснення кишки при мезинтерійній гіперплазії жирових тканин. Велика і мілкокистозна лімфатична мальформація всього правого нижнього квадранта, включаючи сідницю, крупнокистозні ділянки, особливо, в латеральному стегні й гомілці, лімфатичні бульбашки на шкірі сідниці праворуч. Велика венозна мальформація всього правого нижнього квадранта, велика маргінальна вена стегна і гомілки справа. Рецидивуючий тромбофлебіт.Незважаючи на діагнози, ми дуже стараємося, щоб Назарко жив повноцінним життям. Після кількох операцій Назар став краще ходити і бігати. Періодично ми повинні бути в університетській клініці Регенсбурга на обстеженні і операції.

Для контролю, проведення МРТ та інших обстежень, дитина повинна бути в клініці вже в травні 2017 року.  Назару проведуть обстеження, операцію на судинах. Лікарі запевняють, що нашій дитині можна допомогти, можна врятувати ніжки і уникнути ампутації. Тільки не можна вилікувати за один раз, необхідно поетапне лікування, і лікування можливо тільки в Німеччині.

Рахунок виставлений на суму 9 000 євро,3 600 залишилося з попереднього лікування,залишилося зібрати 5 400 євро. Для нашої сім’ї оплатити такий рахунок неможливо. Тому, ми звертаємося до всіх за будь допомогою у зборі коштів. Будь ласка, допоможіть нашому Назару не втратити ніжки.
Мобільний телефон мами: 096 837 857 9 , Юрчук  Наталія Сергійївна
Номер картки “ПриватБанку”: 4149 4378 6521 3936
Отримувач: Юрчук  Наталія Сергійївна
Допоможіть зібрати необхідну суму!
Добрий день! Звертаюсь за допомогою,  вибачаюсь дуже, проте мушу просити. Я – Кагляк Оксана, 1985 року народження. Інвалід першої групи. До хвороби працювала фельдшером на швидкій допомозі. Одружена. Маю два сина(7 та 10років)
6 років тому я раптово захворіла – гострим менінгоенцефалітом. Прийшла в свідомість після 23-х денної коми. Після коми мені прийшлось все вчити з початку – ковтати, говорити, рухати руками, сидіти. З часом я всьому навчилась, а от ходити ще не можу.

Далі я була змушена лягати до лікарні декілька разів на рік. Добрі люди нам допомагали фінансами. Після довгого дороговартісного  лікування, по результатам аналізів спино-мозгової рідини, все має бути добре, провідність є. Я повинна ходити, просто потрібна кваліфікована нейрореабілітація. За цей весь час що я хворію, мої м’язи забули свою роботу. Спеціалісти з Німеччини Запрошують мене на реабілітацію https://www.facebook.com/reha.pforzheim.ru/ , обіцяють полегшити мій біль і поставити мене на ноги. Але для моєї сім’ї сума яка необхідна нереально велика. А моїм синочками так потрібна мама. Допоможіть вернути спокій і радість у нашу сімю.

Прошу  Вашої допомоги. Допоможіть зібрати необхідну суму для реабілітації в Німеччині.
Я схиляюсь перед людьми, що творять добро. В моєму серці з’явилась надія на те, що моя мрія стати на ноги здійсниться.
Приват банк 5457 0823 9042 2652 Попіль Галина Василівна, мама Оксани
Ощад банк 4790 7000 0501 8727 Кагляк Оксана
Телефон +380680389614
https://vk.com/club135655198
Оксана Кагляк
Потрібна допомога!

З самого народження мій синочок що другий-третій місяць проходить реабілітації та медикаментозне лікування(діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез,ЗПР, єпісиндром).

Пройшовши 17-й курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування м.Трускавця я бачу суттєві покращення, Павлик лежачи на спині сам піднімається і сидить, включає музику на телефоні, але на жаль він ще не говорить і не ходить.

Дуже важко маючи трьох діток постійно лікувати сина і тому дуже прошу допомогти.
Банківські реквізити: МФО 305299
Приватбанк ЗКПО 14360570
р/р 29244825509100
Номер карточки 5457 0822 3419 0671 Захараш Галина Степанівна або
Номер карточки Ощадбанк – 5167 4900 5599 7671 Захараш Галина Степанівна
тел. 0980366516

Допоможіть Анастасії Кобзєвій

Настінька дуже довгоочікувана і бажана дитина в нашій сім’ї,їй всього 3 рочки, але це все суцільна боротьба з тяжким недугом. Вона народилася з 4-х кратним обвиттям пуповиною навколо шиї. Наслідок – асфіксія і гіпоксія важкого ступеня. На цей світ їй допомогли з’явитися лікарі-реаніматологи, які повернули її з того світу. Наперекір всім прогнозам, вона зуміла вижити і викарабкатись із цієї ситуації. Але як виявилось все тільки починалося. Кисневе голодування і важкі пологи не пройшли безслідно.У дитини почалися судоми.
За три роки ми пройшли дуже нелегкий шлях лікування і реабілітацій: це і лікування у відділенні неврології ОДКЛ, лікування в національній спеціалізованій клініці Охматдит, курси реабілітації в клініці відновної медицини лікаря Казявкіна, курси реабілітації в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС МОЗ України, іпотерапія, постійні заняття з інструктором ЛФК, масажі, заняття з психологом і логопедом. Ми не опускаємо рук і прикладаємо максимум зусиль для лікування нашої крихітки, але результати реабілітацій зводять нанівець епілептичні приступи. У свої 3 роки Настуня самостійно не сидить, не опирається на ноги, не говорить. ДЦП прогресує з кожним днем, а протидіяти заважає епілепсія. Надію побороти ці судоми дає німецька клініка Schon Klinik Vogtareuth, яка погодилась нас прийняти. Рахунок на лікування 71939.00 євро. Самостійно оплатити дану суму ми не в силах. Всі кошти йдуть на ліки і курси реабілітацій. Я благаю Вас прийняти посильну участь в лікуванні моєї Настуні.

Анастасія Кобзєва 3 роки, Івано-Франківськ
Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS), конгнітивні розлади, недорозвинення мовлення 1 рівня. Симптоматична епілепсія: складні парціальні припадки та з вторинною генералізацією.Клініка Шон клиник Фогтаройт (Schön Klinik Vogtareuth)Сума збору 71939 євро
Мама Руслана Кобзєва контактний тел +380979193282
Картка ПРИВАТБАНКУ (в гривні):5168 7573 1261 0472Отримувач: Кобзєва Руслана (мама дівчинки)
Група у ФБ https://www.facebook.com/groups/1845099859042214/
Лікування необхідне терміново, для того щоб назначили дату госпіталізації необхідно оплатити хоча б 50% від загальної суми.
Я хочу стати звичайною дитиною!
Допоможіть Карпіну Владиславу
Я хочу ходити! Так кричать очі Владислава, бо через дитячий церебральний параліч і спастичний тетрапарез, який наче крига сковує м’язи, Владік цього сказати не може… невимовних душевних мук та зусиль мені, матері-одиначці, в якої на утриманні двоє хлопчиків, завдає цей німий крик старшого сина, коли ми гуляємо на вулиці і довкола нас бігають діти і я бачу, що владік розуміє чому він сидить. Його погляд спонукає мене до пошуку всіх можливих ресурсів, щоб проходити курси реабілітації і лікування, які покращують здоров’я мого сина…
Волею долі сталося так, що Владислав, через недбальство лікарів Дрогобицького пологового будинку, при народженні, отримав черепно-мозкову травму – стався сильний крововилив, який пошкодив мозок. Під час реанімаційних заходів моєму синові занесли страшну інфекцію – стрептокок, наслідком зараження стало видалення, хірургічним шляхом, пупкової вени у віці 14-ти днів від народження. Наслідки болів після операції і наркоз ще більше вплинули на здоров’я Владіка. Діагноз “Дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез” прикував Владіка до крісла, не дає йому жити життям звичайної дитини. Прості дитячі радощі, гра в футбол, інші рухливі ігри в які бавляться діти, неусвідомлюючи радості від вільних рухів свого тіла, моєму синові недоступні. Кожен рух Владиславові дається ціною великих зусиль і боротьби з хворобою.
Лікарі нам рекомендують лікуватися, хоча б чотири рази на рік у Міжнародній клініці відновного лікування В.І.Козявкіна м.Трускавець. Курс реабілітації в цій клініці з 12.хіі.2016р. по 24.хіі.2016р. коштує 7 тис. 378 грн. для мене і моїх синів це непідйомний фінансовий вантаж… тішить спостереження, що курс лікування і реабілітації дає позитивні результати. У Владіка стають спритнішими руки, з’являється бажання говорити короткими реченнями, зникає страх коли сам сидить на краю ліжка.

Просимо усіх людей, небайдужих до болю, який несуть хворі діти, нам допомогти.
З повагою, мама Карпіна Владислава, Ірина.
Номер карточки Приватбанка:5168 7556 3205 9065,Номер моб. тел 0987323057,ІринаКарпін Владислав, ДЦП, допомога
ДОПОМОЖІТЬ Артуру Фендаку

Хлопчик народився від першої вагітності. Вагітність протікала добре, але пологи були важкі, в результаті Артур появився на світ весь синій, оповитий пуповиною і з гематомою на голові. Народження Артурчика вся сім’я чекала з нетерпінням і нічого не віщувало біди. Але з цього моменту спокій сім’ї закінчився і почалося неспокійне життя по лікарнях і центрах реабілітацій.
В дев’ять місяців Артурчику поставили страшний діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. ЗПМР. Змиритися з таким вироком батьки не схотіли, і намагаються робити все, щоб їхній син став на ноги і хоч трошки зміг себе обслуговувати.
Десять років триває виснажлива праця, постійні масажі, ЛФК, логопеди, але всі ці старання проходять не безрезультатно. Артур сам сидить з опущеними ніжками, почала працювати в нього ліва ручка, пересувається за допомогою спеціальних ходунків. Зараз Артур навчається у 4 класі, дуже гарно даються йому такі предмети як математика і малювання. Вміє рахувати до п’ятиста.

Іноді у мами просто опускаються руки, але варто глянути у ті розумні і віддані очі і з’являється надія і нові сили… кожен новий рух, новий звук, новий крок для батьків дуже велика перемога і радість! Батьки і лікарі бачать позитивну динаміку в Артура.

Артуру необхідно по три, чотири рази на рік кваліфікована допомога фахівців, у спеціальному реабілітаційному центрі професора Козявкіна та санаторне лікування. Ефективне лікування в наш час коштує великих грошей. Так як в сім’ї працює лише батько дитини, а мама знаходиться по догляду за Артуром, тому майбутнє хлопчика залежить від небайдужих людей.
Тел. мами 0673415534
У Луцьку збирають кошти на операцію з трансплантації печінки дворічній дитині

Міланка з татом, мамою і старшим братиком мешкає у сусідньому зі мною будинку. Перехожі можуть бачити на вулиці дитинку лимонно-жовтого кольору з мамою на прогулянці. Біда, яка спіткала цю звичайну луцьку родину, непідйомна для неї. У Мілани діагностовано атрезію жовчовивідних шляхів і цироз печінки. Дитина потребує не просто пересадки печінки, а термінової операції. Її готові зробити в італійській клініці, але ціна життя Мілани має конкретну ціну: 115 тисяч євро. Головне, що батьки звертали увагу лікарів на жовтуватий колір обличчя немовляти, але від них відмахувалися поясненням, що то банальна жовтяниця новонароджених. Фактично нині родина Мілани проходить той же шлях, що інші родини в подібних випадках: долає біду самотужки, з мінімальною участю держави. Пересадку печінки могли б зробити і в Білорусі, але вона безкоштовна лише громадянам цієї держави.  Українці ж ідуть з простягнутою рукою по світу.
Нині долею Мілани опікуються луцькі волонтери,  які допомагали збирати кошти на пересадку печінки лікарю Тетяні Білінскі (також моїй сусідці, мешкає взагалі у сусідньому під’їзді), яка отримала отруєння невідомою хімічною речовиною під час боїв за Донецький аеропорт. Їй допомогли в Угорщині, але Тетяною опікувалися і медичні волонтери Майдану,і депутати,і колеги по роботі. А тут –просто чужа дитина… Гроші збираються важко. А їхати в Італію треба вже.
Допомогти Мілані можна,  перерахувавши гроші на карточку мами Проніної Ольги Юріївни у Приватбанку, номер карточки 4149 4978 7311 8410.
Дитина харчується  спецхарчуванням, постійно хоче їсти,  а не можна дати більше норми, без сліз не можна дивитися на знімки, де їй роблять ін’єкції. Біда, яка може спіткати будь-кого, і надія людей – тільки на людей.
ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ КОЛЕГУ!
HELP TO SAVE LIFE OF A SCHOLAR!(see the English version of the information below the Ukrainian one)

Шановні друзі та колеги! Шановна академічна громадо!
Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України звертається до Вас із проханням допомогти врятувати життя нашому співробітнику Олені Дубініній, кандидату філологічних наук, молодому талановитому вченому-американісту.
У 2014 році Олені було поставлено страшний діагноз – лімфома (онкологічне захворювання лімфатичної системи). Вона отримала курси хіміо- та радіотерапії, але зараз хвороба повернулась. На щастя, лікарі запевняють, що існує спосіб одужати, але для цього потрібна вже імунотерапія та пересадка кісткового мозку.
Ці способи лікування надзвичайно дорогі (препарат для імунотерапії «Адцетріс» коштує 60 тис. грн. за 1 флакон, а таких флаконів потрібно 44; хіміотерапія + трансплантація кісткового мозку в Україні коштує 360 тис. грн.).
Цього разу родина Олени вже не в змозі осилити таку суму самотужки, але можна зібрати гроші гуртом та зробити важливу добру справу!
Будь ласка, підтримайте Олену, допоможіть врятувати їй життя!
Реквізити для перерахування грошей:Рахунок у Приватбанку: 5167 9821 0000 5401Отримувач: Олена Володимирівна Дубініна
Контакти:e-mail: oldu1005@gmail.comтел.: +38 099 432 95 79
Про Олену Дубініну
Народилася в 1977 р.
1999 р. закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов та була зарахована викладачем на кафедру зарубіжної літератури цього вузу. Уже тоді визначився головний напрям наукових зацікавлень – світова література ХХ ст., американістика.
2001 р. вступила до аспірантури Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України по спеціальності зарубіжна література (американістика) під керівництвом Т. Н. Денисової, видатного українського американіста.
2005 р. успішно захистила кандидатську дисертацію з американської літератури та була зарахована на посаду наукового співробітника відділу компаративістики Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, де працює донині.З 2005 р. брала активну участь у розбудові Центру американських літературних студій в Україні, заснованогоТ. Н. Денисовою. До 2013 р. була Виконавчим секретарем Центру. Разом із колегами-американістами Олена Дубініна багато зробила для того, щоб познайомити українців із американською літературою, культурою та історією. З другого боку, спілкуючись із академічною громадою США, Європи та СНД, українські американісти презентували за кордоном високий інтелектуальний потенціал вітчизняної науки, сприяли формуванню позитивного образу України у світі.
Результатом багаторічних досліджень у галузі американістики стала фундаментальна монографія Олени Дубініної «У межах чи поза межами? Творчість Вільяма Стайрона в контексті художніх пошуків новітньої доби», що вийшла 2011 р. У цій роботі було досліджено творчість видатного американського письменника в цілому, а також проаналізовано широкі мистецькі та соціально-культурні контексти сучасної літератури. Робота була схвально прийнята вітчизняними та зарубіжними американістами, включаючи біографа В. Стайрона Дж. Веста.Інші публікації в галузі зарубіжної літератури присвячено аналізу окремих аспектів творчості таких авторів, як В. Шекспір, Г. Джеймс, В. Фолкнер, Т. Драйзер, Дж. Конрад, М. Пруст, Ф. Кафка, Ф. Дюрренматт, Т. Капоте, Д. Бартельм Г. Владімов, а також висвітленню соціально-культурних явищ в США (пуританство, просвітництво, Південний ренесанс, американський екзистенціалізм, постмодернізм). У сфері порівняльного літературознавства провадить дослідження у сфері взаємодії мистецтв, імагології, історії американської компаративістики. Розробляє ґрунтовну роботу «Інтермедіальне перекодування літературного твору: параметри компаративного дослідження екранізації», плановану для захисту докторської дисертації.
2006 р. стала лауреатом Премії для молодих учених імені Соломії Павличко.2006 – 2012 рр. наукову діяльність поєднувала з науково-педагогічною, викладаючи в Київському національному лінгвістичному університеті курси «Історія зарубіжної літератури ХХ ст.», «Наративні стратегії американського роману ХІХ – ХХ ст.», «Порівняльне літературознавство», «Основи імагології». Була науковим керівником чотирьох магістерських робіт з американістики, одна з яких продовжується як PhD-дослідження у Вільному університеті Берліна.Планувала здійснити дослідження по Програмі ім. Фулбрайта, присвячене імагологічним аспектам творчості Г. Джеймса.
Dear academic fellows,
Shevchenko Institute of Literature of the NAS of Ukraine asks you to help to save life of Olena Dubinina, PhD, a research fellow of the Institute, young and talented scholar, specialist in the American and Comparative Literature.
In 2014 Olena Dubinina was diagnosed cancer (Hodgkin lymphoma). She received chemotherapy and radiation therapy, but after the treatment the disease has come back with complications. Doctors say that this time she should be treated according to new protocols that include immunotherapy, high-dose chemotherapy and stem cell transplant. Although this treatment can be helpful, it is rather expensive (“Adcetris”, a drug for immunotherapy, costs $2,500 for a bottle, and 44 bottles are needed for the treatment; stem cell transplant costs $20,000). This sum is too great for Olena’s family, but it is possible to collect it among people.
Please, help to collect a necessary amount of money for Olena Dubinina’s treatment!
Contacts:e-mail: oldu1005@gmail.com
SWIFT in USD
BENEFICIARY:DUBININA OLENA, index 04210, Ukraine,city Kyiv,prospect Heroiv Stalinhrada,building 19a,flat 126
ACCOUNT:4149499640297881BANK OF BENEFICIARY:PRIVATBANK, 50 NABEREZHNAYA POBEDY ST., DNEPROPETROVSK, 49094SWIFT CODE: PBANUA2XINTERMEDIARY BANK:JP MORGAN CHASE BANKSWIFT CODE: CHASUS33CORRESPONDENT ACCOUNT:0011000080IBAN: UA103052990004149499640297881
SWIFT in EUR
BENEFICIARY:DUBININA OLENA, index 04210, Ukraine,city Kyiv,prospect Heroiv Stalinhrada,building 19a,flat 126
ACCOUNT:4149499640297899BANK OF BENEFICIARY:PRIVATBANK, 50 NABEREZHNAYA POBEDY ST., DNEPROPETROVSK, 49094SWIFT CODE: PBANUA2XINTERMEDIARY BANK:Commerzbank AG Frankfurt am Main GermanySWIFT CODE: COBADEFFCORRESPONDENT ACCOUNT:400 8867004 01IBAN: UA093052990004149499640297899
About Olena Dubinina
Olena Dubinina was born in 1977.
In 1999 she graduated from Horlovka State Pedagogical Institute of Foreign Languages and started to lecture at the Department of World Literature of this Institute. At this time she defined the approach of her further research activity – World Literature of the 20th century, American literature.
In 2001 she became a postgraduate student at Shevchenko Institute of Literature of the National Academy of Sciences of Ukraine, specialty – American Literature. Tamara Denysova, a well-known Ukrainian americanist, was her scientific adviser.
In 2005 Olena Dubinina successfully defended a PhD thesis and became a research fellow at the Department of Comparative Literature of Shevchenko Institute of Literature of the NAS of Ukraine.
From 2005 she actively participated in the activity of Center for American Literary Studies in Ukraine, founded by Tamara Denysova. Till 2013 Olena Dubinina worked as the Executive Secretary of the Center. Together with her fellows-americanists she did a lot to present American literature, culture, and history for Ukrainians. On the other hand, dealing with academic community of the USA, Europe, and the CIS, they demonstrate the Ukrainian intellectual possibilities, create a positive image of the native country abroad.
Almost ten years Olena Dubinina carefully studied the Southern literature of the USA, particularly William Styron’s oeuvre. As a result in 2011 she published monograph OUTSIDE OR INSIDE? William Styron’s Works in the Context of Artistic Quest of Contemporary Literature. This fundamental work was highly appreciated by Ukrainian and foreign americanists, including J. West, W. Styron’s biographer. Other Olena Dubinina’s essays on the world literature are devoted to the different aspects of the oeuvre of famous writers (W. Shakespeare, H. James, W. Faulkner, Th. Dreiser, J. Conrad, M. Proust, F. Kafka, F. Dürrenmatt,T. Capote, D. Barthelme, G. Vladimov), or consider different social and cultural phenomena in the USA (Puritanism, Enlightenment, Southern Renaissance, American Existentialism, Postmodernism, etc.) In the sphere Comparative literature Olena Dubinina studies intermediality, imagology, history of American Comparative literature. Recently she has been working on substantial monograph Intermedia Transcoding of a Literary Work: Aspects of Comparative Study of the Film Adaptation.
In 2006 Olena Dubinina became a Laureate of Solomiya Pavlychko Prize for Young Scholars.
From 2006 till 2012 she lectured literary courses in Kyiv National Linguistic University. She was a scientific adviser of four magister’s theses on American literature. One of her magisters continues to study for PhD degree in Free University of Berlin.
As well Olena Dubinina planned to participate as a researcher in the Fulbright Program in Ukraine (to study imagological aspects of H. James’ writing).
Допоможіть Кристинці!!!

  Нищук: Спогади свідків Голодомору підтверджують, що він був геноцидом українців

Мене звати Вікторія У моєї старшої доньки Христини рiдкiсне захворювання – гамартома гіпоталамуса ( пухлина головного мозку), яке зустрiчається у 1-го iз 200 тисяч дiтей у всьому свiтi. Через пухлину у дитини кожного дня приступи епiлепсiї,під час яких дитина втрачає свідомість, падає і дуже раниться та якi постiйно ускладнюються.

Христинка весь цей час на iнвалiдностi, постiйно повинна бути пiд наглядом, навчання iндивiдуальне. Правильний дiагноз змогли встановити лише зараз в 13 років. Дуже багато часу ми втратили, не знали що робити. Проте зараз лікарі точно знають, що дитині може допомогти операція. Ми звернулися до французької клініки, яка виставила нам рахунок на 26 тис. євро.

Самостійно зібрати таку суму на лікування наша родина не в змозі. Тож я вимушена звертатися за допомогою до небайдужих людей. Прошу Вас не покиньте у біді , допоможіть врятувати дитину.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк № картки 5168 7423 5233 1767;
Укрсиббанк – № карты 5169 3049 0135 5273
Ощадбанк – 4790-7010-0419-0947
Отримувач: Погоріла Вікторія (мама) тел. мами: 093 541 32 62; 050 911 59 74; 097 63 83 108.
Допоможіть врятувати мені життя!
Мене звуть Аліна, я мама трьох дітей (дітки 14 років, 7 років і самій молодшій 10 міс.) потребую невідкладної допомоги і вашої підтримки.
Діагноз: мієлодиспластичний синдром, рефрактерна анемія – це захворювання кісткового мозку при якому не виробляються клітини крові, еритроцити і лейкоцити, достатньому для життя кількості.
Хочу жити, заради дітей, щоб вони не втратили материнської любові і турботи і хочу ще послужити людям(я лікар-реабілітолог (спино-мозкової травми та ДЦП). Родичі померли, рідні люди – це діти.

Терміново необхідна операція: Алогенна трансплантація кісткового мозку від родинного донора. Трансплантацію необхідно провести в найкоротші терміни(протягом 3х тижнів), інакше високий ризик летального результату.

Провести операцію в найкоротший термін погодилася спеціалізована клініка в Туреччині.

Клініка виставила рахунок на суму 135 000 $.
Без вашої допомоги я не зможу оплатити операцію. Дуже прошу вашої допомоги і участі!
Небайдужі люди можуть відправити суму, яку вважає потрібною, банківські реквізити:
ПІБ фізичної особи : Слуцька Аліна Леонідівна
Ідентифікаційний номер ДРФО: 2762223643
Валюта рахунку:UAH
№ рахунку: 26256010108682
Назва банку: ПАТ «УкрСиббанк»
МФО (код банку): 351005
або за номером картки № 5351-2901-0042-2428 до 07/19 (карта Укрсиббанку)
або Webmoney (можна поповнити в будь-якому термінали оплати типу IBOX) U365238042456
Ваша допомога – врятує мені життя!
Копії підтверджуючих документів у вкладенні, більш детальну інформацію можна дізнатися за особистим номером :
т. 093-480-97-67-Аліна
Дуже благодарназа вашу підтримку і допомогу!
ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 9-МІСЯЧНОГО ВІТАЛІКА

Діагноз: атрезія жовчних шляхів; потрібна негайна трансплантація печінки;
Ціна життя = операція = 180 000 грн.
Віталіку необхідна негайна трансплантація печінки.
На щастя такі операції проводять в Україні, в Інституті Шалімова при наявності донора.
Донором буде наш родич.
Операцію буде проводити хірург Олег Котенко.
Це дуже велика сума, але з Вашою допомогою ми врятуємо дитину!!!!!
Не залишайтеся байдужими!
З повагою мама Віталіка,
093 979 57 33
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ
Картка ПРИВАТ-БАНКУ
№ 5168 7573 0935 9455
Долгова Владислава Юріївна
Клініка в Києві – надія на лікування 9-річного хлопчика з Сербії
Через Асоціацiю батьків хворих дітей, Андрея Шiяк з Сербiї,  мати 9-річного Радiвоя який страждав від церебрального паралічу, отримала поради та рекомендації лікувати сина у клініці «ЕмСелл» в Києві.
Радівой народився здоровим, але на тринадцятий день після народження пережив клінічну смерть. З цього моменту почала його життєва боротьба. Незабаром йому був діагностований церебральний параліч. Розумовий розвиток Радівоя не пошкоджений, тому вiн уже учень третього класу звичайної школи. Пошкоджена лише функція руху нижніх кінцівок. Його батьки перебувають в складному фінансовому становищі, тому просили всіх добрих людей, щоб допомогли їм фінансово щоб синові зробили операцію трансплантації стовбурових клітин в Києві, а також на терапію пiсля операції, яка відбудеться в Сербiї.
«Про клініку в Києві я дiзналася завдяки батькам інших дітей, які хворіють на церебральний параліч. Це не були тiльки батьки з Сербії, але й з таких країн, як Америка. При виборі клініки люди повинні дивитися на такі речі: якість лікування, прогнозований відсоток поліпшення стану, вартість лікування і терапії та умови лікування. Часто нам, батькам хворих дітей, спеціалісти рекомендують звертатися у добре відомі клініки в різних країнах Європи. Але менi майже всі інші люди рекомендували клініку в Українi. Kлінікa в Києві дає більшу кількість стовбурових клітин і пацієнт отримує вищий відсоток поліпшення стану. Спілкуючись із лікарями в Сербії, ми очікували, що прогноз поліпшення стану буде близько 10%, але у клініці прогнозують поліпшення стану за 40-70%», – говорить Андрея Шiяк.
Поліпшення стану їхнього сина сім’ї Шiяк буде коштувати близько 15000 євро. Операція трансплантації стовбурових клітин для Радiвоя в Києві коштує 8500 євро. Післяопераційна терапія, реабілітація та фізичні вправи, якi проходитимуть у Сербiї протягом 10 тижнів, коштують 6000 євро. Гроші за лікування їхнього сина, сім’я Шiяк в основному зібрала через засоби масової інформації та гуманітарні фонди. Люди вiдправляли гроші на рахунок сім’ї Шiяк, відправляти смс-повідомлення, якi коштують 0,8 євро. Крім того, часто проходили музичні концерти, на яких зібрали чимало грошей. До сьогодні зібрано близько 11 000 євро, що означає, що потрiбно зібрати ще 4000 євро.
Як розповідає Радiвойова мати Андрея, саму акцiю зі збору коштів започали в лютому. Коли вже на рахунку було достатньо грошей для операції в Україні, вони зв’язалися з клінікою в Києві, звідки дуже швидко отримати позитивну відповідь. Багато часу втратили тiльки на послуги перекладу медичної документації.
9-річний Радівой із Сербiї разом зі своєю мамою прибуде в Київ лiтаком з Белграда 27 червня. На четвертий день після операції Радівой повертається до Сербiї, де його чекає подальша реабілітація.
Для тих, хто може допомогти, реквізити:
Intermediary
DEUTDEFF
Deutsche Bank ag
Franfurt am Main
Germany
Accaunt with institution
DBDBRSBG SWIFT
BANCA INTESA ad Beograd
Milentija Popovica
11070 Novi Beograd
Republic of Serbia
Beneficiary Customer:
RS35160583020044171109 IBAN
Petar Sijak
Partizanska 23 Kovilj
Призначення: для лікування дитини
Інформацію підготувала Саманта Рац Стоїлькович, Мукачево
Девочка с лейцинозом….
Здравствуйте.))Я,Нестер Наталия,мама Дашеньки  Нестер,обращаемся к Вам с просьбой,у доченьки диагноз лейциноз, неправильный обмен аминокислот,организм не принимает белок,нужно очень дорогое спецпитание,которого в Украине нет,мы заказываем в Италии,России,Англии 1 баночка (400 г) стоит 145 евро, а нам нужно в месяц 5 б.
Мы простая семья с Николаевской области, государство в помощи отказывает так как питание не зарегистрированное в Украине. Нашей девочке 2годика и 3 мес. все это время мы сами выкручиваемся,но уже просто не знаем, что делать куда стучать.Возможно Вы сможете как то нам помочь.
мой номер 0951577205.
История наша такова:
Все начиналось так: родилась моя девочка 01.03.2014 г

Нас выписали с роддома на пятый день… Все было хорошо первые дни…Спустя неделю мы с моей мамой стали замечать что с Дашулей что то не так….Она плохо ела и почти не плакала…Мы ни как не могли понять в чем дело, ребенок здоров, но при этом вяленький на вид… На девятый день мы вызвали скорую. Нас привезли в больницу, при осмотре врач ни чего не обнаружил, успокоил нас и отправил домой, сказав что нужно восстановить график питания и все наладится… Но я же понимала что что то не так ((( На следующий день Дашенька отказалась от пищи совсем, еле плакала и вообще была как кукла… Мы экстренно решили ехать в Николаев, так посоветовала одна знакомая врач…Приехали в областную больницу, нас тут же приняли, осмотрели малышку , выслушали нашу историю и сразу забрали ребенка в реанимацию. Сказали утром после обследования будет известно что с моей доченькой….Дашульке становилось все хуже и хуже, я сама чуть в обморок не упала от страха за свою девочку…. Она тяжело дышала, и пульс был еле еле… В больнице мы пролежали 25 дней…Делали все возможные анализы, но доктора ни как не могли выяснить причину такого состояния….Состоянии Дашули чуть чуть нормализовалось, но она все равно оставалась вялой и почти не ела… Один хороший знакомый нам посоветовал клинику Охматдет в Киеве и помог нам туда попасть… Там взяли кучу анализов, осматривали несколько врачей… Там поставили диагноз: ЛЕЙЦИНОЗ…Сказали что может случится всякой при таком заболевании, вплоть до летальных исходов…Но бороться будем за девочку… Объяснили что нужно спецпитание, которого на Украине нет. … В больнице мы пробыли 2 месяца, это были самые тяжелые дни для меня…Сколько слез было пролито одному Богу известно ((( …. Но я знаю Господь слышит меня и обязательно поможет моей доченьке…
Мы искали долго человека, который будет заказывать нам смеси , и нашли Швец Наталию !!! Спасибо огромное Наталье за помощь)))
Сейчас мы едим Нутриген 14, Нутрилон2, Basic -P, MSUD Anamix infant….Заказываем в Италии, России, Англии….Это жизненно необходимые смеси для мой Дашеньки…С таким диагнозом Дашуля должна будет следить за своим питанием всю жизнь….
Потрібна терміново допомога Гавришу Валерію Васильовичу
Потрібна терміново допомога Гавришу Валерію Васильовичу, 39 років, який зіштовхнувся зі страшною хворобою – гострий монобластний лейкоз (М5 по ФАБ – класифікації). Лікується від недуги з вересня 2015 року і дуже потребує Вашої допомоги. Пройшов 4 курси дороговартісної хіміотерапії, але, на жаль, хвороба не відступає – вражені печінка, селезінка та лімфовузли.

Єдиний шанс – пересадка кісткового мозку. Стовідсотковим донором підходить рідна сестра. Такого типу операції в нашій країні не проводяться, а тому було прийнято рішення проходити курс лікування у клініці за кордоном. На трансплантацію в Стамбулі необхідно дозбирати 80 000 євро. Таких коштів у сім’ї немає, оскільки майже всі гроші пішли на хіміотерапію.
Реквізити для надання допомоги:
ПАТ КБ “ПриватБанк”:
(картка) 5168-7555-1712-1147, Гавриш Любов Петрівна (мати)
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Рахунок 29244825509100
моб.тел. Валерій +38 086 924 84 56 , +38 066 712 00 20
рідна сестра Наталія +38 066 767 86 96
Посилання на благодійний фонд:
http://pomogaem.com.ua/2305-gavrysh-valeriy.html
Поможем Юлии Панченко, 23 года, Харьковская область

История Юлии начинается с самого детства:
«Когда мне было 8 месяцев мама заметила,что у меня в положении сидя, стал выпячиваться позвонок в поясничном отделе. Не медля мама обратилась к местным врачам и они поставили диагноз кифоз позвоночника с патологией. В 2 годика нас направили в институт Ситенко в областном центре г.Харьков, где подтвердился диагноз поставленный ранее.
Меня поставили на учет и постоянно наблюдали. В 5 лет пошло ухудшение(рост деформации и боль в позвонке). Провели первое оперативное вмешательство 21.10.98 (расклинивающий корноролез керамотрансплантантом). После этой операции мне нельзя было ходить три месяца. По истечению трех месяцев меня загипсовали в майку, в которой я находилась еще три месяца. Только после этого я зажила нормальной жизнью.
В 2004 году у меня опять начала прогрессировать деформация (начал расти горб) и вследствие этого была проведена вторая операция 30.11.2004 (частичная резекция тел позвонка и фиксация позвоночника полисигментарной конструкцией МОСТ задний спондилодез аутотрансплантантами). После 2-й операции была почти сразу 3-я операция (повторная установка металлоконструкции), в следствии этой операции у меня начали отказывать ноги.
Было принято решение перейти к другому специалисту и в срочном порядке была проведена 4 операция (передний межтелевой керамоспондилодез). Почти год с 30.11.2004 до 04.08.2005 я лежала. Далее была сложная реабилитация и меня поставили опять на ноги. Все эти годы борьбы я находилась в корсете.
В 2008 году идя в школу я упала в гололед и металлоконструкция сместилась. Была проведена 5 операция (удаление металлоконструкции). В 2013 году я родила сыночка. С малышом все хорошо.
Хочется быть опорой для своего ребенка и дать ему в жизни все чего он заслуживает. Но, где-то месяца два назад я стала чувствовать слабость в ногах.
4.01.16 была у врача, провели обследование, которое показало сильное ухудшение. Деформация увеличилась и позвонок пережимает спиной мозг именно из-за этого отнимаются ноги. Врачами было назначено в течение месяца лежать на вытяжке с грузом 10кг. За это время нужно найти неподъемную сумму денег на следующую операцию, стоимость только набора для операции составляет 119050 грн, не говоря уже о самой операции и постреабилитации. Чем быстрее будут собраны деньги, тем больше остается шансов быть полноценной и растить своего малыша дальше, а не быть постоянно лежачей».
_______________________________________________________________________
На данный момент у Юли с 02.02.2016 отказала нижняя часть ног(ниже колен), ей становится тяжело дышать. Состояние резко ухудшается. Операцию необходимо провести не позже 10.05.2016 из-за того, что больница, в которой Юлия будет оперироваться в летний период не работает. А после самой операции необходимо еще минимум 14 дней провести в больничной палате до полного заживления всех швов, да и в принципе быть под присмотром опытных специалистов.
Юлю будет оперировать очень опытный врач ГУ Институ Патологии позвоночника и суставов им.проф.М.И.Ситенко АМН Украины Мезенцев.Он неоднократно повторяет, что Юлия уникальный случай, таких как она он оперировал только в США, на Украине Юля единственная.
Сумма для сбора составляет 138550 грн в данную сумму входят 119050 грн сама металлоконструкция для фиксации позвоночника
9500 грн электроды, без которых невозможно провести операцию10000 грн список медикаментов в операционную.
Помогите поставить молодую маму на ноги, она очень хочет быть надежной опорой для своего малыша Темы, а не быть прикованной к постели.
В свои 2 годика Тема понимает, что мама больна, приносит ей кушать в тележке с кухни, массажирует ей ноги, гладит спину, даже приносит судно. Ребенок повзрослел на глазах. А хочется ведь, чтобы у него было полноценное детство, как и у других деток.
Юлина мама Ирина ежедневно оббивает пороги всех госслужб, пишет и ездит в Харьковские газеты и на телевидение. Но из всей суммы на данный момент собрано СУММА К СБОРУ 138550 ГРН. ДО 01.05.2016 Собрано на 13.04.2016 59583 грн, остаток 79867 грн
Просим всех откликнуться на зов о помощи, даже гривна, переведенная на Юлин счет может спасти ей жизнь!  Наша официальная группа в ВК https://vk.com/clubpanhenkoЮлин телефон 066-460-05-13Мой телефон админ группы 093-117-15-10
Документы и фото прикладываю в письме
Реквизиты ПБ оформлены на маму Юли поскольку она не выходит из дому с прошлой осени
Карта Приватбанк 4149 4978 6430 4813Получатель Панченко Ирина Викторовна (мама Юли)
Киви кошелек +380664600513
Яндекс кошелек: 410011681372016
Подарим маленькой Насти здоровье!
У 6 – летней Насти Берестенко из г. Киева страшный и очень редкий диагноз – лимфома Беркитта. Полгода назад девочка победила болезнь, но произошел рецидив, и ей может помочь только трансплантация костного мозга от неродного донора. Необходимо собрать 210 000 евро. Пожалуйста, помогите девочке – распространите информацию! В аттаче – фото, документы и подробное описание болезни.

Реквизиты для помощи:
Телефон мамы – Берестенко Юлия Евгеньевна : +380996458400Приватбанк
Номер карты 5168742335648618 -,
Берестенко Юлия
Номер карты : 5168-7553-8409-7537
Берестенко Александр
Сбор средств открыт тут:https://www.gofundme.com/qpqxx5xg
Facebook https://www.facebook.com/ podelis/
Vkontakte http://vk.com/public_help_nastya

Анастасія Локайчук бажана дитина у мами Аліни Таран
Вони проживають у Вінницькій області, м.Іллінці.
Що дівчинка народиться хворобливою не знав ніхто. В 1,5 місячному віці маленьку Настуню перший раз прооперували. Та це був лише початок боротьби за здоров’я дитини. Настуня вже перенесла 10 оперативних втручань за свої 8 років. В голівці дитини стоїть спеціальний клапан для відтоку спинномозкової рідини, тому, не кожна реабілітація підходить маленькій дівчинці.

Було знайдено безболісне лікування по методу Фельденкрайза в поєднанні з краніосакральнимостеопатом. Стан дитини помітно покращився. Настуня пройшла вже п’ять курсів лікування. Дитя радіє життю, усміхається, реагує.
Кожний курс по методиці Фельденкрайза в поєднанні з краніосакральнимостеопатом коштує 1000 євро, а таких курсів за рік потрібно провести12.
Оскільки, методика не вивчена нашими лікарями, лікування проводять європейські практики. Тому, щоб потрапити на курс, потрібно вносити попередній аванс.
Мама з донею живуть на інвалідну пенсію дитини.

Настуня росте без батька, тато помер. Дитя також потребує спеціальний візок, він для неї є життєво необхідний. Вартість візка з усіма комплектуючими складає 1800$.Назбирати самотужки космічну для них суму не зможуть. Відтак, просять усіх небайдужих людей допомогти дівчинці. Кожна гривня може наблизити дівчинку до одужання та щасливого дитинства.
Група в Вконтакті- http://vk.com/club42346230, Сторінка мами Аліни
https://vk.com/id181753670та телефони
0500133244.
0631894723
КАРТА ПРИВАТ БАНКУНОМЕР КАРТКИ: 5168 7572 4452 2027ОТРИМУВАЧ: Таран Аліна Григоріївна (мама)
Просимо допомогти зібрати кошти на лікування Максима Лободюка
Лободюк Ольга Василівна (адреса проживання: 20300, Черкаська обл., м.Умань, вул. Паризької Комуни, буд.7, кв.36, контактний телефон: 097-950-79-24) просить допомогти зібрати кошти на лікування її сина Лободюк Максима Віталійовича.
Лободюк Максим Віталійович, 2015 року народження, тяжко хворіє, йому був поставлений діагноз: Гемофілія А, тяжкий перебіг. Дитина перебувала на профілактичному лікуванні у рамках Швейцарської програми з травня 2014р. Через чотири місяці після початку лікування розвинувся інгібітор до РУНІ (вересень 2014р. ) з титром 12,8 БО/мл., (квітень 2015 р.) титр 7,9 БО/мл. Від вересня 2014 року по сьогодні хлопчик не має можливості на нормальне існування, оскільки держава не виділяє необхідних препаратів (Новосевен), які б допомогли дитині жити нормально, а саме головне, як наслідок нелікування стати інвалідом. На жаль, сім’я не має достатнього фінансово-матеріального забезпечення, щоб купити необхідні препарати для лікування сина, адже щомісячний дохід сім’ї складає 3200 грн, включаючи кошти, які приходять на дитину, тому мати звернулась до Благодійного фонду «Сучасне село та місто» з проханням допомогти зібрати кошти на лікування.
Ціна одного флакону препарату Новосевен (2мг) – 42 000 гривень (звичайний поріз чи синяк через хвилини може перетворитися на величезну гематому, а для зупинки однієї такої кровотечі потрібно від 3 до 10 флаконів препарату Новосевен (2мг). На місяць в середньому потрібно до 50 флаконів такого препарату!
Просимо допомогти придбати необхідні ліки:
Карта Приват Банку мами 5168 7572 9873 9501 Лободюк Ольга Василівна Моб: +38 (097)950-79-24
Віримо, що спільними зусиллями, та завдяки вашій небайдужості та підтримці дитина зможе отримати необхідну допомогу.
Директор благодійної організації Благодійний фонд «Сучасне село та місто» Євгеній Клімов
Подаруємо маленькій Даринці здоров’я!
Родина Руденків з Києва збирає кошти на термінову операцію доньки

Ціна питання – 60 тисяч доларів. Сума велика, але не захмарна. Зібрати хоча б більшу її частину треба до вересня. Поки родина однорічної Дарини Руденко зібрала половину коштів – 30 тисяч доларів. Діагноз дівчинки –  повторна фіксація спинного мозку і ліпома термінальної нитки. Врятує її здоров’я термінова операція в Ізраїлі.
«Дарина народилася 16 червня минулого року. Одразу їй поставили діагноз «спинномозкова грижа» – знайшли вроджену патологію нервової трубки. На дев’ятий день життя Дарину прооперували в Інституті нейрохірургії імені Ромоданова. Все наче було нормально, почалася реабілітація, – згадує мама дівчинки Олена Руденко. – Потім помітила, що у Дарини немає хватального рефлексу, вона нічого не брала руками. Коли полізли зуби, почався жах: дитина розгризає руки до крові. У квітні лікарі зробили висновок: у дитини фіксація спинного мозку і ліпома термінальної нитки».
В Україні оперують таких пацієнтів, але не гарантують, що хвороба не повернеться. Тому Олена шукала інших варіантів і вийшла на клініку в Ізраїлі. Нейрохірург Шимон Рохкінд спеціалізується на патологіях, як у Даринки. Він вивчив висновки українських медиків стосовно здоров’я дівчинки, бачив фото і відео з нею, і підтвердив, що зможе допомогти. Але операція коштує 60 тисяч доларів. При чому, суму треба зібрати заздалегідь – палату для операції у Тель-Авіві замовляють за два місяці. Спочатку Даринку планували оперувати у жовтні, але грошей недостатньо, тому зараз орієнтуються на листопад. Для цього гроші на лікування треба мати вже у вересні.
Дівчинка досі не сидить і не повзає, бо у неї дуже слабкі руки. В основному, лежить на животику, як жабеня, також може стрибати у ходунках. Психічно Даринка розвивається нормально: вже виговорює певні слова, розрізняє тварин. Спеціалісти з Ізраїлю обіцяють, що після операції відновляться усі функції організму. Даринка зможе вільно ходити, стрибати, бігати, як багато її ровесників.
Поки ж Олена Руденко без вихідних бореться за здоров’я доньки «підручними методами». «Щодня, крім неділі, їздимо у Бровари, у медичний центр, де є апарат біорезонасної терапії. Завдяки цьому зміцнили м’язи спини, у Даринки краще запрацювали ручки, – ділиться Олена Руденко. – Наша реабілітолог Марія Сокол не бере з нас ні копійки і трудиться з Дариною годинами: масажі, гімнастика, сольові обгортання. Вдома сама роблю доньці масажі, займаємося гімнастикою. Рятування не припиняється ні на день».
Кожен може долучитися до порятунку маленької Дарини Руденко. Будь-яка грошова допомога суттєва, бо кошти на операцію треба зібрати за місяць. Гроші можна переводити на картку ПриватБанку:
5363 5426 0198 3654
Руденко Олена Леонідівна
Міщенко Сергій Анатолійович, потребує допомоги
До редакції «Дня» звернулася мати учасника АТО Міщенко Сергія Анатолійовича Міщенко Ганна Іллівна (паспорт НВ 274310 виданий Хмельницьким МВУМВС України 21 серпня 2003 р. пров. Подільський 4 кв.41 м.Хмельницький 29013 Тел.0382708541 095 0016555 Електр. адреса: annamischenko@ukr.net) з проханням допомогти родині фінансово:
«Мій син, Міщенко Сергій Анатолійович , призваний на військову службу 19 березня 2014 року Хмельницьким ОВК відповідно до Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” від 17 березня 2014 року №303/2014.
Старший лейтенант Міщенко Сергій Анатолійович в/чВ3231 виконував бойові завдання безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час виконання бойового завдання у нього стався інсульт і його без свідомості доставили на вертольоті у клінічну лікарню ім. Мсчнікова м. Дніпропетровська 11 жовтня.
14 жовтня 2014 р. йому зробили операцію, на яку потрібні були мікроспіралі 4 шт. та інші медичні пристосування і коштують вони 71484 гривні . Після операції він знаходився без свідомості у реанімації. 20 жовтня йому стало гірше, почався набряк мозку.Збирали консіліум лікарів. 21 жовтня зробили ще одну операцію, біфронтальна трепанація черепа. 17 листопада переведений для подальшою лікування в/чА2339 м. Хмельницький. Вчиться ходити. Втрачені пам’ять, контроль над тазовими органами. Після трепанації набряк нависає над бровами і не розсосуеться. Лікарі кажуть набряк повинен розсосатися годі будуть робити третю операцію, ставити череп на місце (череп лежить в креазоті в лікарні у м. Дніпропетровськ)
Сім’я вже понесла значні витрати. В подальшому ще будуть хірургічні операції та тривале лікування, реабілітація, на які потрібні кошти. Зараз він лежить у військовому госпіталі, його готують до операцій на голові в обласній лікарні м. Дніпропетровськ.
Прошу надати грошову допомогу на операції та лікування сина Міщенко Сергія Анатолійовича учасника АТО в Донецькій та Луганській областях.
Рахунок матері: Укрексімбанк, м. Хмельницький МФО 315609
ЄДРПОУ 23563450 Р/Р №2924902704
Призначення платежу: на операції та ліку вання сина.
На картковий рахунок №8211860567
Картка Приватбанку 5168 7420 2079 7118 Міщенко Ганна Іллівна
Маша Блиндар, 20 років, потребує термінової допомоги!

Знаходиться в комі діагноз: рецидив вірусного енцефаліту. Один день лікування коштує 5000грн. У дівчинки це вже друга кома. Перший раз батьки боролися самостійно, не звертаючись за допомогою. Зараз коштів немає. Маша зараз знаходиться в реанімації ЛШД. Прохання відгукнутися хто може.
Картка ПРИВАТ БАНКУ 5168 7423 1318 3455(Блиндар Ірина Володимирівна). Контактний телефон. 067-2094208.
Допомогти може кожен
Номери карток волонтерів для допомоги пораненим у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (ПриватБанк):
4149 4378 4876 7255, Алла Русс
4149 4378 3774 9520, Вікторія Кротова
5168 7420 1394 6938, Оксана Калашникова (Гуцаленко)
5168 7553 6686 5380, Андрій Танцюра
5168 7420 1368 3986, Катерина Ножевнікова (Саша Тишейкіна)
5457 0923 0294 9718, Ольга Домбровська
Тринадцятирічний Максим Балюк потребує термінової допомоги!
Тринадцятирічний Максим Балюк бореться за своє життя з діагнозом торакальна нейробластома заднього середостіння з ураженням кісток скелета і метастазами в кістковий мозок.

Уже чотири роки разом із батьками мужній хлопчик з усіх сил протистоїть страшному недугу. Професіоналізм німецьких лікарів, які наразі лікують хлопчика, та його власна незламна жага до життя здійснюють неможливе: виснажений організм Максимки бореться – у його тілі залишилося тільки три злоякісних метастази, попри те, що був повністю уражений скелет і уражений кістковий мозок.
У Німеччині дитині зробили 6 блоків хіміотерапії високими дозами та пересадку кісткового мозку, після якої організм Максимчика був повністю чистий. Батьки намагалися зібрати гроші на терапію антитілами, яку необхідно було розпочати через 100 днів після пересадки кісткового мозку, але не подужали – у Максима стався рецидив.
Зараз хлопчик перебуває у клініці в Кельні. Його стан важкий, проте стабільний. Лікарі дають хороші прогнози щодо його одужання. Максим потребує другої пересадки кісткового мозку та лікування анти-GD2 антитілами.
Для того, щоб врятувати життя Максимчику, батьки мають терміново зібрати 140 тис.євро. У них таких грошей немає, тож вони просять допомогти у небайдужих людей!
Батько: Юрій Васильович, +4915-7777-18-125
По Україні: Людмила Миколаївна (тітка) 067 348 68 38
«А він так хоче бути хокеїстом…»
«Прошу всіх небайдужих людей про допомогу. Я тато чудового життєрадісного хлопчика Владика, якому через місяць буде 6 років і який вже 6 місяців прикутий до ліжка через страшний діагноз – остеосаркома лівої шийки стегна. Цього року він мав іти в школу і просто мріяв як візьме новий портфель і переступить поріг школи,але через недбалість наших лікарів і поставлений невірний діагноз ,не може цього зробити. 5 місяців ми жили не знаючи про цей страшний діагноз,і в одну мить рухнуло все. Він лікується в лікарні і не може зрозуміти чому йому погано,коли ставлять крапельницю з хімією,чому у нього кожен день випадає волоссячко,чому тато з мамою сумні і плачуть,чому інші дітки бігають і граються,а він повинен лежати. Кожного разу він питає,чого його тут мучать і роблять боляче,кожного разу здригається,коли бачить білий халат. Лікарі більш чим настроєні на ампутації ніжки,а він так хоче бути хокеїстом…
Йому може допомогти лікування за кордоном, яке передбачає протезування кістки,але не ампутацію, а це вже велика надія для нас і для нього. На жаль ,сума для нас дуже велика,це від150000-250000 євро. Але ми будемо боротись за життя нашого сонечка,бо він сама найбільше світло і радість у нашому житті. Прошу всіх небайдужих відгукнутись на наше горе,а ми в свою чергу будемо дякувати і молитись за кожного,хто зміг нам допомогти.Приватбанк. н/р 29244825509100. МФО 305299 ОКПО 14360570 Білоус Вікторія Віталіївна. Призначення платежу для поповнення на картку 5168757271360937 ІПН 2962301448.
З повагою, батьки Сергій та Вікторія
СЕРГІЙ БІЛОУС, 33 роки, м. Луцьк

«День» вже писав, як «перемир’я» та схожі заяви Міноборони, де мотивують людей, допомагають волонтерам. А допомога потрібна. І госпіталям, де чи не щодня приймають нових поранених бійців, — теж. Тож нагадуємо реквізити для допомоги основних медичних закладів у Києві та регіонах. Долучайтесь! Будь-яка допомога важлива.
КИЇВ
Списки необхідних речей та медикаментів, потреби у донорах, волонтерах, психологах для Головного військово-медичного клінічного центру щодня оновлюють на Facebook-сторінці групи «Волонтерська сотня». Тут можна прочитати про акції та ініціативи на користь армії, історії поранених бійців та перерахувати на їхні рахунки кошти.
Допомогу пораненим хлопцям можна привезти сюди:
Диспетчерський пункт прийому або Волонтерська аптека — заїзд до лікарні з Лабораторного провулку в тупик до шлагбаума, одразу з правого боку.
Режим роботи з 10.00 до 19.00.
Пункти прийому допомоги в зону АТО:
Бульвар Верховної Ради, 21Б, 1-й поверх праворуч.
Телефон гарячої лінії:
(063) 858-31-40 , (099) 422-86-91
Режим роботи з 10.00 до 20.00.
Допомога пораненим і медикаменти в зону АТО:
ПриватБанк 5168 7420 1680 3284
Воронкова Наталія
PayPal: volonteers.hundred@gmail.com
ХАРКIВ
Фінансову допомогу Харківському шпиталю можна надати через дві організації:
1. Волонтерська організація «Сестра милосердя АТО»
ПриватБанк, картка 5168 7423 1233 5791
Дельта банк, картка 5167 3900 0258 9581
«УкрСиббанк», картка 5169 3022 0214 0998 до 05/19
рахунок 26251007894186
МФО 351005; ОКПО 2892802169
АТ «УкрСиббанк»
Отримувач Чаговец Ярина Владиславовна.
Сторінка на ФБ «Сестра милосердия АТО/Харьков»
2. Фонд «Мир і порядок»
ПриватБанк, картка 5168 7553 9139 2988
Отримувач: Павленко Александр Юрьевич
сайт http://mir-poryadok.org.ua/
ВIННИЦЯ
Наприкінці липня було відкрито благодійний рахунок для підтримки української армії та поранених військових, які лікуються у Вінницькому військово-клінічному медичному центрі Центрального регіону. Реквізити для перерахунку допомоги:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», м. Вінниця, вул. П. Осипенко, 4,
тел. (0432) 67-20-96,
еmail:podolfond@ukr.net, gromada.vn.ua
р/р 2600303188653 у відділенні
№ 220/01
AБ «Укргазбанк», МФО 320478
код ЄДРПОУ 35904183
Призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога в рамках БП «Підтримка української армії»
Також тим, хто хоче допомогти пораненим в АТО, які лікуються у Вінниці, можна звертатися безпосередньо до керівника благодійної організації «Благодійний фонд охорони здоров’я військовослужбовців» Віталія Колесюка (тел: (067) 430-14-21). Його кабінет № 2 розташований на другому поверсі у дев’ятиповерховому корпусі Вінницького військово-клінічного медичного центру. Кошти від юридичних осіб можна перераховувати на розрахунковий рахунок у Вінницькій філії ПАТ комерційного банку «Приватбанк» №26005060727956, МФО 302689 код ЗКПО 371597066.
ЛЬВIВ
Для охочих надати допомогу пораненим, що лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові — реквізити благодійних рахунків:
Місія «Центр Військового Капеланства» Української греко-католицької церкви
ЗАК КБ «ПриватБанк»
МФО 325321; ЗКПО 35775549
р/р: 26007053816625
Призначення платежу — «Добровільна пожертва»
керівник — Сидоренко Світлана Степанівна
ЗАК КБ «ПриватБанк»
МФО 305299; ЄДРПОУ 14360570
р/р 29244825509100
Призначення платежу — «Прохання перераховувати на картковий рахунок — 5168757273198269»
ПІБ Сидоренко Світлана Степанівна
Ідн. 2405806902
ДНIПРОПЕТРОВСЬК
Розрахунковий рахунок для допомоги пораненим, що перебувають у Дніпропетровському військовому шпиталі:
р/р 31252302216999; МФО 805012
у ГУДКСУ у Дніпропетровській області
код ЗКПО 08015857
в/ч А 4615
Призначення платежу — добродійні внески
Врятувати 20-річного бійця Iгоря Назаревича

Тернопільський студент зазнав важкого поранення, виконуючи військовий обов’язок. Потрібна підтримка
1 жовтня 20-річний студент Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Ігор Ігорович Назаревич, учасник АТО, зазнав важкого поранення. Як розповідає «Дню» рідна сестра пораненого бійця Галина Назаревич, Ігор лікується в Київському військовому госпіталі. Він у тяжкому стані — ушкоджено спинний мозок, не може самостійно дихати.
«Його поранили в шию. Від пострілу було вибито два хребці, ушкоджені частини хребців потрапили в спинний мозок. У результаті в Ігоря дуже серйозне ушкодження. Він зараз отямився, але в дуже тяжкому стані, не може чітко говорити й дихати — підключений до апаратів. Лікарі не наважуються прогнозувати, коли стан здоров’я Ігоря стане кращим. Ситуація настільки складна, що Ігорю не можуть зробити повноцінне обстеження та встановити повністю діагноз, бо він не може самостійно дихати. Відповідно  до висновків, яку саме операцію треба робити, медики не можуть визначити. Попередньо можна сказати лише те, що це будуть складні операції, які в Україні не можуть зробити», — розповідає Галина.
Ігор Назаревич на контрактній основі служить у Збройних силах України з 9 листопада 2013 року. Вперше його відправили в зону АТО на початку березня, повернувся на початку серпня, тобто служив близько п’яти місяців. Наступного разу поїхав в зону АТО 25 вересня, 1 жовтня був поранений під час виконання військових обов’язків.
«Ігоря літаком з Харкова перевезли в Київ. У військовому госпіталі  Києва для лікування є все необхідне — всі ліки, апаратура, яка потрібна на даному етапі для реабілітації. Матір перебуває там, доглядає за ним. Поки що немає сенсу везти Ігоря за кордон, бо медики лікуватимуть там так само, як в Україні. Зараз лікарі проводять необхідні процедури, щоб Ігор навчився самостійно дихати», — наголошує Галина.
Студенти ТНПУ імені В. Гнатюка провели благодійну акцію, щоб зібрати кошти для Ігоря. Окрім цього, 13 жовтня студенти ТНТУ імені І. Пулюя організували ярмарок домашньої випічки зі збору коштів для пораненого бійця АТО. «Те, що студенти та загалом жителі Тернопільщини збирають гроші на лікування Ігоря,  — це ініціатива людей, які займаються цією благодійною справою. Ми за це дуже вдячні, але ми не просили збирати гроші, бо не маємо точних даних, яку суму треба для проведення подальших операцій. Люди збирають гроші на той випадок, якщо його перевозитимуть на лікування за кордон. Постійно надсилають гроші, телефонують до нас. Хтось надсилає 20 гривень, хтось — 200 гривень, хтось — більше. Ми дуже вдячні за підтримку та допомогу», — каже сестра солдата.
Допомогти і підтримати Ігоря Назаревича може кожен. Кошти можна перераховувати на банківську картку Приватбанку 5211 5273 0572 1660 для батька — Назаревича Ігоря Євгеновича (+5168755363120433 Назаревич Наталія Теодозіївна)
Контактні телефони: 0664826036 (матір), 0664510955, 0932286960 (сестра); 0666591035 (батько).

  Другу чергу меморіалу жертв Голодомору почнуть будувати за кілька місяців

Василь Стуженко з Кривого Рогу під Іловайськом втратив праву руку та ногу
32-річний Василь Стуженко з Кривого Рогу строкову службу у свій час не проходив через проблеми з зором. Але від другої хвилі мобілізації це його не врятувало. За спеціальністю хлопець кухар п’ятого розряду, але працював продавцем у супермаркеті. 18 травня йому прийшла повістка, і вже за тиждень він вирушив на фронт. Через кілька місяців служби хлопець потрапив під обстріл і отримав страшні травми, зараз він перебуває у Київському військовому шпиталі. Коли після поранення мати Василя почала збирати документи на його лікування, то дізналася, що син узагалі не повинен був іти на службу.
«Коли я прийшла до воєнкомату, вони розповіли, що Василь не підпадав під критерії мобілізації, — розповідає Олена Стуженко. — А що мені тепер робити? Забрали цілу дитину, а повернули — частинами. Кому я піду скаржитися?»
Василь Стуженко прибув у зону бойових дій 6 червня. Хлопець служив у 40-му батальйоні територіальної оборони «Кривбас» і мав захищати межі рідної області, але опинився за 8 км від російського кордону. Перед призовом хлопець навіть не проходив спеціальних навчань, його з товаришами просто відправили на передову. У військовому квитку усім зазначили — будуть проходити фінансово-економічну службу. Обов’язки Василя полягали в тому, щоб видавати хлопцям заробітну плату, а не безпосередньо брати участь у фізичній обороні.
Батальйон, у якому служив Василь, тричі міняв місце розташування і просувався все глибше в зону конфлікту. Спочатку у «Кривбасу» не було навіть військової техніки. Отримали її лише згодом. Останнім місцем стоянки батальйону було селище Старобешево. Там був утворений штаб і розставлені опорні точки. Хлопці відслужили близько трьох місяців, і їх мали вивести на ротацію. Але за кілька днів до цього сталося нещастя.
Поблизу блокпостів в районі Іловайська 24 серпня почалися жорстокі бої, які забрали більше 40% бійців батальйону. Завданням Василя було об’їхати блокпости та доставити зброю і припаси. По блокпостах вели мінометні обстріли, працювали автоматичні гранатомети та автоматична зброя. Наближаючись до блокпостів, хлопці потрапляли під обстріли, але, на щастя, вибиралися цілими. На останньому блокпості до них у авто посадили полоненого бойовика, якого треба було доставити у штаб, і хлопці вирушили назад. Поблизу лісопосадки їхній ГАЗ потрапив у засідку. Раптово пролунали вибухи, і усіх сімох пасажирів включно з бойовиком розкидало у різні боки.
Першу рану Василь отримав ще у машині. Залпом із крупнокаліберного кулемета хлопцеві знесло руку. Він відчув різкий біль і побачив, що з тілом руку пов’язує лише клаптик шкіри. Василь вибрався з автомобіля та почав шукати знеболювальні засоби, але в аптечці виявився лише джгут. Ним він стягнув руку, як умів, щоб спинити кровотечу, та почав утікати в ліс. В лісосмузі його накрило обстрілами вдруге і відірвало ногу, осколками важко ушкодило черевну порожнину та череп. Василь намагався сховатися біля згорілого БТРу, щоб укритися хоча б від уламків. Через півтори години там його знайшла розвідгрупа. Хлопець був притомний.
До вечора його доставили в Старобешівську лікарню, де ампутували та зашили праву руку і ногу. Після цього його перевезли у лікарню Волновахи, згодом у Розівку, а звідти літаком доставили у Дніпропетровськ. А на початку вересня хлопця перевезли до Києва.
У шпиталі Василеві допомагають рідні та волонтери, розповідає Олена Стуженко, мама хлопця: «Ми з батьком постійно біля нього, ось племінниця приїжджала — ноутбук привезла, тут Інтернет є. Василь любить читати, волонтери йому книжок принесли. Але лікарі це не дуже вітають. Йому ж череп частинками збирали, досі не до кінця зажили рани, від перенапруження може бути біль».
До Василя часто приходять відвідувачі, але хлопця це не завжди радує.
«Відвідувачі у нас мало не щогодини, — ділиться Олена Миколаївна. — Приходять, розпитують, фотографують багато. Але це живі люди, їм також потрібен відпочинок. Василь хоче швидше потрапити додому, але поки лікарі прогнозами не радують».
Поки Василь Стуженко перебуває на контролі у лікарів, але хлопець сподівається, що через чотири місяці зможе вирушити додому. Він упевнений — у рідному місті на поправку піде значно швидше.
Для тих, хто хоче допомогти:
Картка «ПриватБанку»
4731 2171 0584 3781
Олена Миколаївна Стуженко
Рахунок отримувача 29244825509100 МФО 305299
Код ОКПО 14360570
За здоров’я Руслана…
Поранений львів’янин потребує допомоги
У львівському храмі Святої Трійці помолилися за здоров’я працівника Університету ветеринарної медицини Руслана Філіпсонова, який витягнув з поля бою під Георгіївкою, що неподалік Луганська, шістьох поранених. Рятуючи бійців, Руслан отримав кілька важких поранень. Зараз перебуває у реанімаційному відділенні Київського військового госпіталю. Стан офіцера важкий.
Перебував у зоні АТО ще з червня, приховуючи це від рідних.  Мати дізналася про те, що син воює, тільки після повідомлення з лікувального закладу.
Сім’я важко пораненого потребує допомоги. Кошти на лікування Руслана збирали на університетському ярмарку, а також – на кафедрі, де працює Руслан. Наразі фінансів достатньо, але попереду – тривале лікування та реабілітація.
Переказати гроші на лікування Руслана можна на картку ПриватБанку. Номер картки 5168757231919293 (одержувач: Філіпсонова Катерина Іванівна).
ДОПОМОЖІТЬ ОНКОХВОРОМУ ВИЖИТИ! НЕОБХІДНО ЗІБРАТИ 37 ТИС.ГРН
Онкобольной нуждается в искренних Ваших молитвах и посильной помощи Пожертвуйте на онколечение!
Во имя господа и Спаса нашего Иисуса Христа Пусть Всемилостивый Господь Бог всех Вас благословит. Аминь
ЖИЗНЕНО НЕОБХОДИМА
своевременная операция с последующими циклами онколечения
Сбор проводится с благословения Высокопреосвященнейшего Митрополита +Антония Викария Киевской Митрополии пресс-служба УПЦ МП  руководитель протоиерей Георгий Коваленко
Тел. 0503861926,  0442551210
Реквизиты для помощи: для физлиц ПАТ КБ ПРИВАТБАНК
карт-счет № 5168742013813112
Путем зачисления средств на моб.телефон  097-228-60-24
Реквизиты для помощи:  для юридических лиц  ПАТ КБ ПРИВАТБАНК   код МФО 305299  ОКПО 14360570   Р/с (получателя) № 2 9 2 4 4 8 2 5 5 0 9 1 0 0
Назначение платежа: Мищенко Николаю Николаевичу  ИНН 2373012410 для зачисления на карточный счет № 5168742013813112
Контактный телефон для помощи :   0 9 7 – 2 2 8 – 6 0 – 2 4
E-mail:    sosonko.n@gmail.com
Поиск информации на сайте УПЦ МП http://orthodoxy.org.ua
Марині Дорошенко (Хабаровій) потрібна пересадка кісткового мозку
Шановні прихильники жіночого баскетболу. Звертаємося до всіх небайдужих, що готові надати негайну допомогу баскетболістці збірної України та баскетбольного клубу “Козачка”, семиразовій чемпіонці України, дворазовій володарці Кубка України, найкращому захиснику чемпіонату України сезону 2004/2005рр. – Марині Дорошенко (Хабаровій).
Після позитивної динаміки у стані здоров’я, завдяки лікуванню в ізраїльській клініці, якому фінансово посприяла вся баскетбольна громадськість України та просто небайдужі люди, 17.01.2014 в ході планової здачі аналізів лікарі виявили різке погіршення.
Прийнято рішення про термінову госпіталізацію в Ізраїль, де фахівці визначили необхідність пересадки кісткового мозку. Сьогодні Марина буквально бореться за життя і її життя в наших з вами руках. У зв’язку з тим, що на дану операцію потрібна непосильна для сім’ї баскетболістки сума, яка рівна приблизно 250000 доларів, звертаємося до всіх вас. На даному етапі Марина проходить лікування в Ізраїлі, але дана операція просто необхідна в найкоротші терміни.
Тому можна сказати, що Марина Дорошенко опинилася в дуже складній ситуації і наше завдання їй допомогти. Ми просимо Вас не залишатись байдужими і надати допомогу цій людині та її рідним!!!
Кошти можна перерахувати на ці рахунки в ПРИВАТБАНКУ:
5457 0931 9515 0711 гривня
5168 7420 6030 5830 долар
5168 7420 6030 5822 євро
Рахунок відкрито на чоловіка Марини – Дорошенко Едуарда Юрійовича
Кримчанка Аліна Стародубцева поступово видужує, проте потребує фінансової допомоги
Сила духу Аліни Стародубцевої вразила всю Україну. Півтора роки тому, під час негоди, на дівчину впала гілка дерева, від чого Аліна отримала спинномозкову і черепно-мозкову травми та численні переломи. Після тривалого лікування дівчина опинилася в інвалідному візку, проте не опускала рук. Оптимізм Аліни дивував багатьох людей, кому доводилося спілкуватися з нею. У столиці Криму дівчині зробили операцію, але невдало, тому потрібно було робити повторну. Аліна Стародубцева розповідає: «Тривалий час ми збирали гроші на операцію і дуже вдячні всім, хто відгукнувся та простяг руку допомоги». На початку листопада у Центральній міській лікарні Севастополя імені Миколи Пирогова дівчині нарешті зробили операцію, вона пройшла успішно. Провели операцію московський хірург Володимир Амін, завідувач нейрохірургічного відділення Центральної міської лікарні імені Миколи Пирогова та нейрохірург Олексій Заболотний. Дівчина вдячна всім за підтримку як матеріальну, так і моральну. Зараз ще зарано робити висновки, адже за словами лікарів, успішна операція це — півсправи, решта залежить від процесу реабілітації. Сама Аліна налаштована оптимістично і переконана, що в майбутньому неодмінно зможе ходити і нарешті повернеться до головної справи свого життя — акторської професії, повідомляє Катерина ІВКОВА, Севастополь.
Допомогти Аліні видужати можна, перерахувавши гроші на реабілітацію:
• Картка ПАТ КБ «ПриватБанк»: Номер рахунку: 29244825509100;
МФО: 305299; ОКПО: 14360570; Номер картки: 5168742304909678
Стародубцева Інна Валеріївна (мати)
•  Картка АБ «Укргазбанк»: 4026331013678538
•  «Яндекс. Гроші»: 410011709686471
•  WebMoney гаманці: R205835746107 (рублі); Z420415192167 (долари);         U985286944171 (гривні)
Допоможіть маленькому Назарчику!

Доброго дня, мене звати Тетяна Михайлівна Дмитрієва.
У мене дуже хвора дитинка. Хотіла би просити Вашої допомоги для зібрання коштів на лікування для синочка Назара Манайло. Йому усього 3 рочки, і за своє коротеньке життя він бачив лише людей у білих халатах, діагноз – пухлина Вільямса (Нефробластома, 4 ст., 2-й рецидив). Ось посилання на групу в мережі http://vk.com/savenazar.
Назарчик – колишній сирітка, адже мама його покинула у 10 місяців, дізнавшись про страшний діагноз – РАК. Із тих пір хлопчик бореться зі своїм недугом поряд із нянями або медсестрами, а біологічна мама так ні разу і не поцікавилася його долею. Хлопчик у свої 10 місяців не сидів і не ходив, адже пухлина нирки вдвоє збільшила розміри його животика, все, що він міг, – це тихенько стогнати… від болю і байдужості найрідніших йому людей. Проте у його великих чорних очах була надія на добрих людей. Відразу після обстеження у 10 місяців Назара було відправлено на операцію по видаленню нирки і унікальну операцію на серце. На Новий 2013 рік його нікому було забрати, тому я забрала Назарчика до себе додому, там він побачив мого чоловіка і назвав татком. Його серце розчулилося перед такою крихіткою, тож він вирішив сказати мені, що треба Назара забирати в нашу сім’ю. Тому в 2013 році у Назарчика з’явилася справжня сім’я, із мамою і татком, які допомагають йому боротися із підступною недугою. У Назарчика з’явилася надія на щасливе дитинство, аж тут в кінці травня 2013 року, як грім, прозвучало із вуст лікарів – 2-й рецидив. З того часу ми усі разом знову боремося, із новими силами, із мамою і татком, які вже його не лишать, оббиваємо пороги та достукуємося до сердець небайдужих. Та за час лікування 2 рецидиву сталися ще страшніші речі. Назарчик перестав ходити: у хребті знайшли ще одну пухлину. Операція успішно пройшла, пухлина не встигла пустити метастази у кістки, загоїлося усе добре, проте малий досі не ходить – проходить іще один довгий шлях реабілітації, адже м’язи за 2-3 тижні з’ясування причини атрофувалися, і він зараз заново вчиться ходити. Ми підготували купу документів, зібрали всю силу і мужність зараз у кулак, розіслали запити у закордонні клініки і УРА, нас готові прийняти у Harley Street Clinic у Лондоні – це його єдиний шанс на одужання. Проте сума, названа у 2,4 млн грн нам, не під силу, і на її збір – усього місяць. Ми самі не можемо зібрати таку суму, тому прошу допомоги у Вас, зараз нам необхідна будь-яка допомога. Я готова, якщо необхідно, надати усі документи, які підтвердять правдивість моєї історії. У нас часу обмаль, а сума просто величезна.
З надією на ваше велике серце і розуміння.
Про нас зняли сюжети на ТСН, ICTV та 2+2, проте навіть із виходом відео нам не вдалося зібрати суми.
моб.тел. : +380 (68) 323 06 07
Реквізити Приватбанку
5211 5373 2487 5322 Дмитрієва Тетяна Михайлівна
У журналістки Олени Чекан є шанс на одужання. Підтримаймо її!
Олену Чекан знаю давно, від середини 1970-х. Тоді вона, недавня випускниця Московського театрального училища імені Щукіна, вражала вишуканістю манер, красою, широчінню літературно-мистецьких захоплень та уподобань. Потому була робота в кіно, яка не зовсім склалася. Акторська професія є надто залежною від гримас Фортуни…
Інша би занепала духом, і покинула б цей невдячний майданчик, на якому граються чужі  п’єси. Але ж ніц, в Олені живе воля до творення власної конструкції життя.  Її любов до Марини Цвєтаєвої чи Михайла Булгакова знайшли втілення у моновиставах за їхніми творами та листами. Це був не просто труд актриси, а й прискіпливого і глибокого дослідника сюжетів, що розкривають утаємничені зв”язки між поведінкою Поета і його творами. У виставах Чекан ми могли бачити прояви синтетичності її таланту відчувати й осмислювати, а головне артистично відтворювати Слово.
То ж коли Олена прийшла на телебачення, на канал „1+1”, її інтуїції філологічного змісту були розширені, збагачені пошуками контакту з візуальними образами. Мені видається, саме тоді Олена по-справжньому відкрила для себе Україну і її культуру. Підсумок тих відкрить і залюблень – у телесеріалі „Мій Шевченко”, зробленого разом з Юрієм Макаровим. Там стільки відкрить і стільки нового про Тараса Шевченка, що годі з чимось і порівнювати за багато літ останніх.
А потім новий виток життєвої спіралі – журнал „Український тиждень”. Ми узнали нову Чекан – безоглядно сміливу у зізнаннях та рефлексіях, глибокого аналітика проблем, які хвилюють інтелектуалів.
А ще – Олена виступила в ролі співрозмовниці багатьох знаних людей, що справді є честю і совістю нашого часу. Вона на рівних розмовляла з Андре Глюксманом, Даніелем Бовуа, Сергієм Кримським, Дмитром Горбачовим та багатьма іншими. Ці розмови досі в пам’яті.
Нині наступний етап життя Олени. На жаль, його змістом є боротьба з надважкою підступною хворобою. Вірю, що й тут наша героїня впорається і вийде переможницею. Так, як це бувало досі. А наша справа – допомогти, хто чим може. А ще ж – на сторожі  коло Чекан є Слово. Скільки разів вона напувала нас його глибинними енергіями, що його чаклунська сила мусить помогти. Обов’язково!
Сергій ТРИМБАЧ

Прохання про допомогу
Ігор Лосєв, постійний дописувач газети «День», потребує коштів на лікування після операції на серці. Номери рахунків:

Реквізити для безготівкового поповнення картки – гривня (UA):Одержувач  Райффайзен бак АвальРозрахунковий рахунок 26252101МФО 300335ЄДРПОУ 2015707396
Найменування платежу лікування Лосєв Ігор Васильович для поповнення картки  0169756300

Валерия Багрий, 4 года, состояние после трансплантации печени, необходима оплата реабилитация в Университетской клинике Сен-Люк (Брюссель, Бельгия).

19 декабря Валерии пересадили печень от родственного донора. Реабилитация протекала очень тяжело. Лерочке провела  в клинике больше времени, чем это подразумевалось договором, а значит, нужны дополнительные средства. После трансплантации печени Лере сделали еще три операции, в т.ч. операцию по коррекции желчных протоков. Но сейчас уже наблюдается положительная динамика. 04 июня Лерочку выписали из клиники в пансион. У Валерии хорошие шансы вернуться к полноценной жизни, просто для этого нужно время и деньги. Помогите ребенку закончить лечение. Семье выставлен счет на 45 000 евро. Это деньги за оплату госпитализации Валерии с 10.05.13 по 04.06.13.  Мы очень просим вас помочь родителям Валерии с оплатой пребывания в клинике.
Счет из клиники

Нужно собрать: 45 000 евро.
Собрано на 01.06.13: 5 168 евро.
Осталось собрать: 39 832 евро.
Срок 14 июня 2013г.
Реквизиты для оказания помощи:
ПриватБанк
Наименование банка: ПриватБанк
Номер счета: 29040055300645
МФО: 302689
ЕДРПОУ: 14360570
Для зачисления на карту № 5211537318311680, Сергеева Клавдия Александровна (бабушка Валерии),ИНН 1942323328
ЯндесДеньги
410011835325579
Реквизиты для жертвователей из России:
Сбербанк России (ОАО)
Номер карты  № 4276 3800 4574 5366Регион Москвар/с 40817810938052122369БИК 044525225ИНН 7707083893
Открыта на имя: Овчинникова Гульнара Марселевна (волонтёр)Назначение платежа: Благотворительные пожертвования для лечения Валерии Багрий (волонтер из России http://vk.com/moya2013)
QIWI – КОШЕЛЕК: +7 929 286 19 20
БИЛАЙН
Номер Билайн для пожертвований:  +7-963-557-64-25
МЕГАФОН
Номер Мегафон для пожертвований:  +7-922-085-75-99
Реквизиты для пожертвований из-за рубежа:
СЧЁТ В БЕЛЬГИИ ДЛЯ ПЕРЕВОДА ПО ЕВРОПЕ И ВСЕМУ МИРУ, ЕВРО :
79-2396117-28 на имя Association Rogalevich.
Банк: ARGENTA SA
Адрес: Belgielei 49-53
2018 ANVERS BELGIUM
Коды для международных переводов:
IBAN: BE37 9792 3961 1728
BIC (SWIFT): ARSPBE 22
(обязательно указать Lera Bagrii)
ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ О ЛЕРОЧКЕ:
ГРУППА ПОМОЩИ В КОНТАКТЕ http://vk.com/club43633585
ГРУППА ПОМОЩИ В “ОДНОКЛАССНИКАХ” http://www.odnoklassniki.ru/group/52966911508534
ТЕМА НА ФОРУМЕ “МАТЕРИНСТВО” http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=1658111
Володимир Тимощук: 6 дітей і 8 років боротьби з раком крові
Володимир народився 30 липня 1967 року в місті Рівне, а дитинство пройшло в районі Дворця, Боярки та Басового Кута. Закінчив в 1984 році рівненську школу №6 і та поступив на факультет кібернетики Київського  Університету ім. Т.Г.Шевченка на “прикладну математику”.
В армії служив в 1986-88 роках в Хабаровському краї за 18 кілометрів від селища Єлабуга  у військах зв’язку, в/ч 41595. Закінчив службу сержантом, командиром відділення радіорелейного та тропосферного зв’язку запасного командного пункту міністра оборони країни.
Після армії закінчив навчання в університеті, де і зустрів свою майбутню дружину Тетяну Засуху з Івано-Франківська, де Тетяна провела своє дитинство на Валах та в районі залізничного вокзалу, навчалась в школі №3 та музичній школі №1. Перша дитина – старший син Олексій народився у 1990 році.
По закінченню університету створив невелику фірму, у якій в різний час працювало 5-10 співробітників. Основний напрямок бізнесу був – організація наукових досліджень, впровадження нових медичних технологій та продаж сучасного європейського медичного обладнання лікарням та санаторіям України.
Другий син Сашко народився у 1994 році, третій – Тарас – у 1995, четвертий – Миколай – у 2000р.
1 червня 2004 року Володимиру встановили діагноз  встановили діагноз Хронічна Мієлоїдна Лейкемія (ХМЛ, рак крові) у стадії акселерації. Не будемо переказувати весь драматичний перебіг боротьби за життя. Наприкінці 2005 року відбулося суттєве покращання, Володимир припинив прийом шкідливих хіміопрепаратів, а восени 2006 року в родині Тимощуків народилася така бажана та така очікувана дівчинка – Тетянка.
Потім було знов погіршення, з якого вдалося вийти за рахунок препарату Глівек, який тільки-тільки було винайдено. І два роки Володимир протримався на цьому препараті, але потім він перестав діяти.
В 2009 році у Володимира народжується шоста дитина –  п’ятий син Андрій.
Відтоді як Глівек перестав допомагати, хвороба прогресувала, працездатність почала падати, водночас інші ліки – Тасігна, Гідреа, Цитозар – допомагали лише на пару тижнів, і Володимир тримався лише за рахунок власної віри та молитв рідних і знайомих. Це, власне, і додавало сили та допомагало протриматись якийсь час до винайдення нових ліків.
Влітку 2011р. стан погіршився настільки, що прийшлося  оформити пенсію по інвалідності (2-га група).
Препарат Спрайсел діяв позитивно лише 3 місяці, але з побічними ускладненнями.
А вже влітку 2012 року підійшов найкритичніший момент, коли лікарі підтвердили стадію бластного кризу (або термінальну – згідно з європейською класифікацією). Стан був настільки поганий, що в при  перекомісії була призначена вже 1-а група інвалідності.
У грудні 2012 року друзі зібрали 6 тисяч євро та відправили Володимира на обстеження та лікування до онкоклініки Інституту Жюля Борде в Брюсселі. Саме на той час в онкогематології клініки св.Луки в Брюсселі набирали групу пацієнтів для програми лікування препаратом Понатініб, який тільки в грудні зареєстрували в США і котрий проходить другу фазу клінічних досліджень в Європі (це означає, що в Україні препарат якщо з’явиться, то не раніше, аніж через два-чотири роки) і розрахований винятково на пацієнтів з ХМЛ, котрим всі відомі препарати не допомагають.
Спочатку лікування не давало ефекту і Володимира збиралися навіть виключити з експериментальної програми, але потім результати аналізів значно покращилися. Але бельгійські фахівці одностайні в тому, що єдиним подальшім засобом зберегти життя Володимира Тимощука є трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора протягом найближчих 2-3 місяців, поки показники крові більш-менш прийшли у норму.
Повна вартість такої трансплантації та реабілітації в Бельгіїї не перевищує 150 тисяч, що у порівнянні з Австрією, а тим більш Німеччиною, є відносно “поміркованою”. Але звичайно для української багатодітної родини, яка мешкає у трикімнатній хрущовці на Солом.янці, навіть при допомозі друзів зібрати таку суму неможливо. Поки що за рахунок друзів родини вдалося частково оплатити та розпочати пошук донора.  Тож зібрати залишається приблизно 140 тисяч євро.
Реквізити
Телефон Володимира Тимощука +38 (050) 311 86 24
Щоб не втрачати такі потрібні на лікування кошти через оподаткування доходів фізичних осіб,  збір коштів проводиться за допомогою та на рахунок відомої та прозорої благодійної організації, яка має бездоганну репутацію – “Всеукраїнський благодійний фонд “Крона”
Благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд “Крона”р/р 2600116775 в гривнір/р 2600515392 в євро та доларах СШАв ВАТ “Райффайзен Банк АВАЛЬМФО 300335 код ЄДРПОУ 34818334благодійна допомога на лікування Володимира Тимощука
Всеукраїнський благодійний фонд “Крона”Групи компаній “НІКО” www. krona.niko.uaм. Київ, вул. Набережно–Хрещатицька,причал  № 4 бізнес центр “Дніпро Плаза”, 2-й ярустел:  +38 (044) 260 00 00, внт. 250факс: +38 (044) 200 4 222Голова правління фонду  Олена Мацібох
ПОПОВНЕННЯ КАРТКИ:- Приватбанку № 6762 4688 1258 2207(отримувач – Тимощук Володимир Олексійович)- Укрсоцбанку № 5571 0126 1835 4388 (отримувач – Тимощук Володимир Олексійович)
Потрібна допомога
Для лікування тяжкохворої на мієлолейкоз (рак крові) 39-річної жінки, необхідні великі гроші, яких немає у бідних батьків-пенсіонерів, один з яких – ще й інвалід.
Будемо вдячні всім, хто пожертвує кошти на:Ощадбанк, поточний рахунок № 26259510671324, код банку: 09351600, отримувач: Снаговський Микола Васильович, призначення платежу: перерахування коштів на картку 6706350006477270 на ім’я MykolaSnahovskyi. (Можна вказати: благодійна допомога на онколікування Снаговської Світлани Василівни).
Або: Приватбанк,  картка 4149437745336337 на ім’я Снаговський М. В. У доларах:Ощадбанк, на картку 5104770001269879 на ім’я MykolaSnahovskyi.
Можна поштовим переказом так: Снаговському М.В., паспорт МН 199096, Харків-47, 61047.  Довідки по СМС чи за дзвінком зател. 0674361684, або на ел. скриньку: idudovas@ukr.net    Подробиці на  сайті: pomogyte.kh.ua
Сироти, допоможіть своїм!
У листопаді минулого року мою дружину було прооперовано в Тернопільській онкологічній лікарні. Після операції їй було надано ІІ групу інвалідності. Дружині треба пройти ще не один курс лікування. На операцію і лікування ми вже витратили понад 10 тисяч гривень позичених коштів. Кожен курс лікування коштує нам від 800 гривень. З 1995 року дружина безробітна. Моїх заробітків не вистачає на утримання сім’ї та сплати комунальних послуг. Зимою я заробляю борги, а влітку їх повертаю. Часто хворіє 15-річна дитина, яка навчається в школі.
Я не знаю, як виживати сьогодні. Відсутність реєстрації (прописки) затягнула оформлення пенсії дружині. Раніше прописка була прив’язана до відомчих гуртожитків. Із втратою роботи на початку 90-х років було втрачено гуртожиток і прописку. Тривалий час сім’я проживала у приватних квартирах без реєстрації. Четвертий рік ми проживаємо в частині власного будиночка (мрія дитинства), який будую власноручно з 1989 року. Безгрошів’я не дозволяє виробити право власності, через що у нас відсутня реєстрація. Через її відсутність моя дитина не отримає паспорт. Фактично ми громадяни без громадянських прав. Звернення до місцевих, обласних та центральних органів влади надати допомогу в набутті реєстрації нічого не дали.
Принизливо прохати про допомогу чужих людей. Вже ніколи не проситиму її від урядовців. Всі свої надії ми покладаємо тільки на СВОЇХ — всіх сиріт України. Я і моя сім’я ПРОСИМО ВАС допомогти сплатити всі борги, пов’язані з лікуванням дружини, і допомогти виробити право власності на будинок. Хочемо під завісу життя врешті мати свій прихисток на цій землі.
З повагою Володимир КИСИЛЕНКО, 1956 р. н., вихованець Рівненського будинку маляти; Мізоцького дошкільного дитбудинку; Дубенського дошкільного дитбудинку; Клеванської восьмирічної школи-інтернату; Тучинської загальноосвітньої школи-інтернату, контактний телефон (098) 872-19-19.
Потрібна допомога Шахмаєвій Інні!14 років, м. НовокузнецькСиндром РОХХАДЗбір 10742.81 EUR на лікування в Німеччині (429 424,493 руб. За курсом ЦБ РФ на 11 березня 2013 року)* За станом на 17 березня 2013:* Зібрано: 10000 руб.Залишилося: 419424.5 руб. *Здрастуйте! Звертається до вас за допомогою Шахмаева Євгенія, я дуже прошу Вас допомогти моїй донечці Інночці!Наша Інночка – особлива дівчинка. Вона хвора рідкісним генетичним захворюванням – Центральний Синдром вродженої альвеолярної гіповентиляції – ROHHAD-Синдром (раніше їй ставили синдром Ундини, але німецькі лікарі його спростували).Захворювання Інни обумовлено тим що під час сну вона не може самостійно дихати і тому потребує допоміжної вентиляції легень. П’ять довгих років (з 2005 року по 2010) Інна була змушена «жити» в реанімації прикута до апарату штучної вентиляції легенів.
Ми дуже сподіваємося на ваше розуміння і підтримку!!!Заздалегідь ВСІМ вдячні за допомогу та чуйність!
* Способи надання матеріальної допомоги:* № 1 *. * Через Ощадбанк Росії. На Карту ощадбанку, номер картки: 67619600 0076821959 *. * Картка дійсна до 07/14. Через термінали самообслуговування Ощадбанку можна зробити переказ з картки на картку. Для цього Вам потрібен номер картки отримувача: 676196000076821959. Якщо Ви підключені до послуги «Мобільний банк» (повний пакет), то такий переклад можна зробити прямо, не виходячи з дому. Просто зробити запит на переказ коштів через СМС повідомлення та ввести номер картки отримувача. Ці переклади здійснюються за системою Ощадбанку, максимальна комісія складе 1% від суми, для жителів інших міст.
№ 2. Номер Білайн для пожертвувань: 89097074427. ** Всі кошти, перераховані цим способом, виводяться за допомогою послуги мобільні – гроші на рахунок в банку.
№ 3 *. * QIWI гаманець: 9097074427.
№ 4 *. * Яндекс гроші: гаманець 410011753215066.
Карпач Марії потрібна допомога!
У 2010 році року нашій дочці поставили страшний діагноз – рак-нейробластома заочеревинного простору 3 ст.Ми живемо в селі. Я колишній військовий, дружина Марія працює в школі прибиральницею.
Ми звернулися в різні закордонні клініки. Надію дала німецька клініка Грайфсвальда, погодившись прийняти Машеньку на лікування. Але вартість лікування величезна 147000 євро. Сума, яку нашій родині не зібрати і ніде взяти. В даний час ми намагаємося збирати гроші звідусіль -по родичах і знайомих, звертаємося до фондів, на телебачення, пресу, до простих людей. Нам допомагають волонтери, які відгукнулися на нашу біду. Але сума величезна і її не швидко не зібрати.
Тому ми звертаємося до Вас з великим проханням про надання допомоги в зборі коштів на лікування нашої дочки Машеньки.Волаємо до Вашого милосердя і сподіваємося, що Ви не залишитеся байдужі донашого горя і Божому випробуванню! Ми дуже просимо всіх допомогти врятувати нашу кровиночку!
Заздалегідь Вас дякуємо!З повагою і великою надією на Вашу допомогу Василь і Марія КарпачКонтакти:тато 097650 78 17, Карпач Василь ВасильовичІнформація про дитину:http://www.donor.org.ua/index. php?module=arnews&act=show&c= 1&id=14370группа допомоги в однокласниках:http://odnoklassniki.ru/group/ 51915647221841
група допомоги “В Контакті” https://vk.com/club46160429 – є всідокументи та реквізити для допомоги не тільки по Україні, але і в Росії.
Снаговській Світлані потрібна допомога!
Допоможіть врятувати людину! Для лікування тяжко хворої на лейкоз 39-річної жінки, матері малолітньої дитини, необхідні великі кошти, яких немає у бідних батьків-пенсіонерів. Будемо вдячні всім, хто пожертвує будь-які суми на: Приватбанк, рахунок 4149437745336337, на ім’я: Снаговський Микола Васильович (благодійна допомога на онколікування Снаговської Світлани Василівни). Якщо виникли запитання, телефонуйте або CMCна тел. 0674361684, або ел. скринька: idudovas@ukr.net
Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ, інвалід другої групи з опорно-рухового апарату, пенсіонер; член НСЖУ
Ользі Застебі потрібна допомога!
Добрі, небайдужі люди, допоможіть молодій дівчині зупинити розвиток страшної хвороби – розсіяний склероз. На лікування та профілактичну терапію потрібні значні кошти – 9 тис. грн. щомісящя. Коштів у держбюджеті на такі потреби не передбачено (офіційно – так, але в реальності…), благодійну програму закрито, отже, можемо розраховувати тільки на небайдужих людей, які допомагають Олі. Давайте разом допоможемо їй побороти хворобу.
Просимо відгукнутися всіх небайдужих.
Група підтримки Вконтакті https://vk.com/club46696323
Реквізити для надання допомоги
отримувач: КФ КБ “ПРИВАТБАНК”
КОД ОКПО: 14360570
рахунок: 29244825509100
МФО: 305299
Призначення платежу: превентивне (Копаксон-тева)лікування розсіяного склерозу
Номер картки Приватбанку 5211 5373 2185 7604
ПІБотримувача: Застеба Ольга Сергіївна
Терміново потрібна допомога Козак Юлії Миколаївні!
Звертаємось до Всіх небайдужих людей доброї волі з проханням надати допомогу в лікуванні чудової людини, дитини, дружини та сестри Козак (Заглинської) Юлії Миколаївні (1985 року народження), уродженки с. Княжичі Броварського р-ну. Київської обл., якій поставили діагноз цироз печінки в результаті аутоімунного гепатиту.
Вже протягом 15 років Юлія бореться з цією страшною хворобою. У 2008 році проводилося лікування стовбуровими клітинами, які не сприйняв організм хворої. Трансплантація печінки від живого родинного донора – не можлива через несумісність групи крові. На даний час хвороба активно прогресує: хвора втрачає вагу, пожовтіли очі. Врятувати Юлію може тільки трансплантація цілого органа, яка можна зробити в Білорусії, де вже пройдено передопераційне обстеження та видано медичний висновок про необхідність трансплантації печінки. Коштує така операція за 80 500 доларів США Рідні, близькі і друзі допомагають хто чим може, але зібрати повну суму родина не може. Тож рідні Юлії звертаються до Вас з просьбою допомогти в цій нелегкій битві за життя – зібрати кошти на операцію.
Допоможіть чим зможете!
Просимо за можливістю поширити це звернення, та просто попросити у Бога здоров’я для Юлії!
Всі деталі можна дізнатися на сторінках спеціально створених для збору коштів на лікування Юлії у соціальних мережах:
http://vk.com/club46453113
http://www.facebook.com/groups/288834534571600/
Також просимо розмістити дане звернення у всіх можливих джерелах!
Звертайтесь за цими номерами:
номер телефону матері: +38 098 270 51 44
номер телефону чоловіка: +38 096 106 10 92
номер телефону дядька: +38 093 655 81 77
домашній +38 045 94 38316
Реквізити:
Установа ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО Банку: 305299
КОД ЄДРПОУ: 14360570
Картковий рахунок: :№ 5577.2127.0684.3474
Призначення платежу: (матеріальна допомога на лікування Козак Юлії Миколаївни)
Терміново потрібна допомога молодому волинянинові Михайлові Лукашуку (народився 18 листопада 1985 р.), у якого кілька місяців тому лікарі виявили серйозне захворювання – лімфому Ходжкіна (ІІА ст., змішано-клітинний варіант, зі специфічним ураженням шийно-надключичних, медіаспинальних та аксилярних лімфовузлів). Зараз Михайло перебуває на лікуванні в гематологічному відділенні Київського обласного онкологічного диспансеру. Боротьба з недугою передбачає багато курсів хіміотерапії. На жаль, терапія почала давати ускладнення – Михайлові стало важко пересуватися, зараз він вимушений користуватися візком і фактично весь час перебувати на стаціонарному режимі лікування. Родина робить усе можливе, щоб оплатити лікування, проте її ресурси вже майже вичерпані, а попереду – дуже багато курсів терапії дорогими препаратами.
Звертаємося до всіх, хто може поширити цю інформацію та надати фінансову допомогу. Будь ласка, не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити дуже добру справу.
Контактні телефони Михайла: 093 515 82 97, 097 764 86 04.
№ картки в Приватбанку для переказу коштів
4627081205508745
У редакцію «Дня» звернулася Ганна Павлівна Стоянова з проханням допомогти видужати її донечці. Молода дівчина потребує фінансової допомоги. Діагноз Тетяни: хронічна хвороба нирок V ст., гемодіаліз. Необхідна пересадка нирок. Операція коштує дуже дорого, будь-яка допомога дозволить молодій Тетяні жити далі. Контактний телефон мами Ганни Павлівни 099 713 38 41
Реквізити для перерахування коштів:
Одержувач: Raiffeisen Bank Аваль
Номер рахунка 058897900
Персональна картка № 4149530039010160
Благодійна допомога Стояновій Тетяні

Залишити відповідь