Культура

У Львові вперше відбудеться Конгрес культури

Із 11 по 13 жовтня у Львові вперше відбудеться Конгрес культури. Заплановано, що він збере майже 200 учасників із 10 країн світу. Організатори хочуть започаткувати традицію конгресу-бієнале. Відбуватиметься він у старому терміналі львівського летовища та в кам’яниці Седмирацьких на пл. Ринок, 42. Конгрес присвятять культурному досвіду України та Європи за останні 30 років, тому й назва заходу «Перехід 1989».

«Темою конгресу є «Перехід», і ця тема була висунена візійною групою конгресу, в яку входили люди культури, мислителі, філософи, освітяни культури. Якщо говорити про структуру проекту, то він має три тематичні блоки, до яких ми дійшли кураторською групою конгесу. Це «Мури. Міри. Наміри», – розповіла Юлія Хомчин, координаторка Конгресу культури.

«Я думаю, що 30 років – власне це той зріз, який ми можемо подивитися на різного роду процеси, які вже відбулися, процеси, які трансформувалися, процеси, які народжуються», – додав Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.

Зараз триває реєстрація, тож всі представники галузі культури, які хочуть взяти участь у конгресі, можуть зареєструватися на сайті проекту. Зробити це можна до кінця вересня.

  Увесь прибуток для ЗСУ: у Львові відбудеться Lemberg Music Festival 2023

Залишити відповідь