Культура

У Львівському цирку триває програма на воді «Ватерленд»

У Львівському державному цирку триває сезонна програма «Ватерленд». Протягом двох годин артисти не лише демонструють свої номери під куполом чи на манежі, а й виконують їх у величезному басейні. В нього організатори дійства залили 150 тонн води, а ще додали світлові ефекти.

У повітрі та крізь водні струмені свій номер показала й пара гімнастів – Євгенія Осетинська та Артур Кирій. Над своєю постановкою працювали тиждень.

«Ми зробили її швидко, бо мали гастролі і треба було стати на заміну. Проте ще вистачало часу, аби допрацювати деякі трюки. Працювати на воді важче, але все вийшло», – розповідають акробати.

З найбільшим нетерпінням глядачі, а особливо малеча, чекала виходу морського котика. Десятирічна Нора й колеса на шию ловила, і навіть грала на гітарі. За кожне виконане завдання дресирувальник Павло Жданюк нагороджує тваринку рибою.

«Дресирування відбувається лише на підкріпленні їжею. Коли я так роблю, моя улюблениця отримує винагороду, відтак стає дуже заохоченою», – каже чоловік.

Для того, щоб влаштувати програму «На воді», у цирку встановили басейн, куди налили 150 тонн води.

«Вода, передовсім, дарує емоції. Тому фонтани з підсвіткою – це така несподіванка для наших глядачів, адреналін», – пояснює комерційний директор Львівського державного цирку Роман Здреник.

Додамо, що програма на воді «Ватерленд» триватиме ще майже місяць – до 20 жовтня.

  Український композитор пише музику для Метрополітен-опера

Залишити відповідь