Культура

У Росії розкрили вбивство знаменитого шансоньє Михайла Круга

Член російської банди «Тверські вовки» Олександр Агєєв зізнався в участі у вбивстві співака Михайла Круга у 2002 році.

«Олександр Агєєв дав свідчення про напад ним спільно з ще одним учасником банди Дмитром Веселовим на будинок Михайла Круга», — йдеться в повідомленні прес-служби Слідчого комітету Росії.

За словами Агеєва, вбивство співака не планувалося. За вказівкою кримінального авторитета міста Твері, відомого в певних колах як «Лом», який загинув у 2006 році, він разом з Веселовим повинен був проникнути в житло Михайла Круга і викрасти предмети антикваріату і цінності.

За планом Дмитра Веселова, вони повинні були пограбувати будинок. Після цього Круг звернувся б до нього за допомогою, грабіжник буцімто «знайшов» би вкрадене, а натомість співак був би йому зобов’язаний виплачувати частину гонорарів з концертів за знахідку.

Втім відомий співак з сім’єю повернулися додому раніше, ніж цього очікували злочинці. Веселов двічі вистрілив в співака з пістолета і зник разом з Агеєвим, а співак помер у лікарні Твері внаслідок вогнепальних поранень грудей і живота.

Сам «Лом» наказав своїм людям мовчати про інцидент і для того щоб відвести від себе підозру навіть оголосив про готовність надати винагороду за інформацію про убивць відомого співака.

Також повідомляється, що Веселов був убитий в березні 2003 року ще одним учасником банди «Тверські вовки» Олександром Осиповим, який також в даний час відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі. За його словами, мотивом вбивства Веселова стала помста.

«Він повідомив, що був знайомий зі співаком і був шанувальником його творчості і, дізнавшись, що в смерті Круга винен Дмитро Веселов, застрелив останнього в лісовому масиві на території Кимрського району Тверській області», — йдеться в повідомленні.

  Перший театр у 100-й сезон гратиме вистави у незвичних місцях та гастролюватиме на Донбасі

Враховуючи смерть Дмитра Веселова, підозрюваного у вбивстві співака Михайла Круга, було вирішено закрити кримінальну справу.

Зазначимо, що 40-річний Михайло Воробйов (творчий псевдонім – Михайло Круг) — російський поет, бард, композитор та виконавець пісень в стилі шансону на усьому пострадянському просторі. Один з найпопулярніших представників даного жанру, шанувальники називали його «королем російського шансону». Він був смертельно поранений у власному будинку в селищі Мамуліне Пролетарського району Тверської області РФ. Це сталося в ніч з 30 червня на 1 липня 2002 року.

Залишити відповідь