Про видавництво

Національне газетно-журнальне видавництво підпорядковане Міністерству культури України.

Генеральний директор підприємства  Андрій Степанович Щекун.

Підприємство засноване у 1990 році як «Газетно-журнальне видавництво Міністерства культури і туризму України» відповідно до спільного наказу Міністерства культури та Державного Комітету по пресі УРСР від 16 серпня 1990 року №271 «Про створення газетно-журнального видавництва Міністерства культури Української РСР». У 1990–2009 до видавництва увійшли культурологічні та науково-популярні видання, засновником або співзасновником яких виступало Міністерство культури України. У 2010 з нагоди 20 річниці від заснування Указом Президента України від 22 лютого 2010 року видавництву наданий статус національного. Згідно з цим указом видавництво отримало нову назву — «Національне газетно-журнальне видавництво».

У 2010 році видавництво виступило засновником інтернет-порталу «Культура».

Національне газетно-журнальне видавництво готове до співпраці з бібліотеками, закладами культури різного профілю, установами і організаціями, які зацікавлені у популяризації вітчизняної культури.

Окремі примірники газет і журналів можна придбати у видавництві (за адресою : м. Київ, станція метро "Васильківська", вул. Васильківская , 1, Національний центр Олександра Довженка, 3 поверх, кабінет 202)

Наша адреса: вул. Васильківська , 1, м. Київ , 03040, Україна

E-mail: 
nvu.kultura@gmail.com