Актуальні новини

SCHILLER повертається в Україну та виступить у Львові з унікальною програмою DJ Experience

SCHILLER 4UKRAINE: 14 червня на Концертній Арені Малевич у Львові відбудеться довгоочікувана подія для прихильників електронної музики. Володар безлічі музичних нагород – SCHILLER, відомий також як Крістофер фон Дейлен, повертається в Україну з програмою DJ Experience. Початок події о 19:30.

Проект німецького продюсера Крістофера фон Дейлена SCHILLER швидко став одним з найбільших концертних проектів Німеччини та отримав широке визнання критиків у всьому світі. Завдяки своїй пристрасті до музики, він створює унікальну атмосферу та використовує енергетику публіки для свого сету, роблячи вечір незабутнім. Шиллер не ховається за вже звичними та успішними роботами, а перебуває у постійному пошуку нових форм та творчих ідей.

Серед партнерів Шиллера зі співпраці – Томас Ді з «Fantatische Vier», Майк Олдфілд, Cosmic Baby, Міла Мар, Майк Резерфорд і Сара Брайтман.

SCHILLER не байдужа доля України та її громадян, оскільки на своїх виступах він завжди виражає підтримку нашій країні. Його музика має магічну силу пробуджувати надію в найважчі моменти. Подія у Львові обіцяє бути ковтком свіжого повітря та підтримкою в такі нелегкі часи.

Концерт відбудеться у Львові у Концертній арені Малевич. Двері для гостей відкриються о 18:30, початок програми – о 19:30. Квитки можна придбати на KARABAS.COM.

Не пропустіть цю унікальну можливість насолодитися виступом легенди, великого майстра електронної музики SCHILLER!


  Микита Добринін та його обраниця на шоу "Холостяк" невдовзі стануть батьками

Залишити відповідь