ДТП з Олею Цибульською: хто винен і як зірка відреагувала. Українська співачка Оля Цибульська потрапила в аварію.

На щастя, ніхто не постраждав, інформує Ukr.Media.

Вона сама розповіла про це в інста-блозі, опублікувавши знімок із пошкодженим автомобілем і пожартувавши: «Якась брудна машина. Час її помити». Згодом вона поділилася подробицями про ДТП, позуючи біля поліцейської машини. Виявилося, що її автомобіль зіткнувся з металевим паркувальним бар’єром. На щастя обійшлося без постраждалих.

«Вина я, бо наїхала на цей металевий бар’єр. Це вже вдруге, коли я через висоту машини не помічаю цей паркувальний бар’єр», — пояснила Оля.

Співачка також закликала оточуючих проявляти більше уваги та допомагати іншим. Вона зазначила, що інцидент міг би не статися, якби перехожі вчасно попередили її.

ДТП з Олею Цибульською: хто винен і як зірка відреагувала. Українська співачка Оля Цибульська потрапила в аварію.

«Була ситуація, коли прибиральниця спостерігала за мною з вікна, потім вийшла і сказала: «Я дивилася, цікаво, чи ви наїдете». Чоловік, що стояв на сходах і бачив, що я їду прямо на цей бар’єр, навіть не гукнув мені і не махнув рукою. Звісно, відповідальність моя, але чому так важко попередити? Давайте допомагати один одному, особливо в ці складні часи», — закликала вона.