Фестиваль експериментальної музики та медіа-мистецтва у Тернополі

03323
Фестиваль експериментальної музики та медіа-мистецтва у Тернополі ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

20 квітня у Тернополі відбудеться фестиваль експериментальної музики та медіа-мистецтва «Гамселить».

«На фестивалі вже виступали десятки видатних музикантів із України та Європи. Цього разу, крім вітчизняних достойників, виступлять представники Бельгії, Канади, Німеччини та Польщі.  Програма буде концентрована: у суботу всенощно діятимуть дві сцени. На одній гратиме танцювальна музика, котру привезуть, зокрема, наші іноземні гості. На іншій, що нею заопікуються команди PLIVKA та «1/16» — експериментальна музика. В неділю заплановані ранкові сети діджеїв. Крім того, відбудуться лекції, Blck Box привезе відеоарт, відкриємо виставку «Сигнал», покажемо авангардний британський відеоарт. Основні події фестивалю дислокуються у цікавій льокації в центрі міста», - розповідає директор фестивалю Ярослав Качмарський.

Цього року виступатимуть: ASTMA (Польща), Dr. Nexus (Німеччина), Holzkopf (Канада), Ніколас Ліст (Америка/Бельгія), Souvenir de Tanger (Польща), ADMNS (Україна), Bejenec (Україна), Dronny Darko (Україна), Clasps (Україна), Motoblok (Україна), Субпродукт (Україна).

Програму медіа-арту представить київський простір PLIVKA та формація «1/16». За відеоінсталяцію відповідає київська школа нового медія-арту Blck Box. Відбудеться відкриття колективної виставки «Сигнал». Експозиція - спроба створити й згенерувати сигнали, прийняти їх і осмислити те, чим вони є не тільки для приймаючих систем, але і для тих, з яких вони виходять.

Проводитимуться і лекції. Про сучасне медіа-мистецтво розкажуть мистецтвознавці Юрій Ефанов і Наталія Маценко. Про модульні синтезатори та модульний синтез почуєте від Станіслава Бобрицького.Попередня публікація розділу «Флюгери Львова» святкують п'ятнадцяту весну
Наступна публікація розділу Тихий аукціон

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар