СУСПІЛЬСТВО Харків

Харків

9758

Кілька років тому переможцем української частини фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» стала світлина головного корпусу колишньої Харківської сільськогосподарської дослідницької станції...

2415

Днями у Харкові стартував проект «Квартира Міллер».

3174

У Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті пройшов XII Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва.

UkrainianTheatreMagazine
2223

Попри фінансову скруту у державі й обмежене фінансування закладів культури, харківські театри тішать глядачів цікавими прем’єрами.

2321

У Харківській державній академії культури пройшла перша сесія форуму «Єднаючи Україну: історико-культурне порозуміння за досвідом Європи», організованого громадським об’єднанням «LIONS Сlubs International».

3070

У багатовіковій історії світового театру анімації простежується стійка світоглядна опозиція масок архетипів - меланхолійного лірика П’єро та активного яскравого буфона Арлекіна...

3007

Незважаючи на те, що сьогодні активно досліджується тема втрат музейних та бібліотечних цінностей в Україні під час Другої світової війни, залишається чимало «білих плям» того періоду нашої історії.

UkrainianTheatreMagazine
3891

2015-ий, підсумки якого ми продовжуємо підбивати, у Харківському театрі для дітей та юнацтва пройшов під знаком подвійного ювілею: 95 років заснуванню театру і 55 років його відродженню.

2897

У Харкові до 31 січня триває ІІ Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва.

7383

Зазвичай на запитання «Хто є автором пісні “Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…”?» дають дві відповіді: Тарас Шевченко або народ.

3900

Історико-художньому музею імені Панаса Луньова, що у селі Пархомівка Краснокутського району Харківщини, нещодавно виповнилося 60 років.

2406

Мабуть, ні в кого немає сумніву в тому, що в радянські часи не вчили правдивої історії. Тоді навчали тільки так званої політграмоти. Тому сьогодні будь-які події минулого сприймаються досить неоднозначно.

2778

У Харківському художньому музеї триває виставка робіт Сергія Васильківського, присвячена до 160-річчя від дня його народження та 10-річчя мистецьких пленерів. 

2479

У Харківському національному університеті імені Василя Каразіна відкрилася археологічна виставка за підсумками нинішнього польового сезону на Слобожанщині.