Кіборг та фронтмен гурту Kozak System записали патріотичну пісню

0785
Кіборг та фронтмен гурту Kozak System записали патріотичну пісню ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

В рамках масштабного соціально-мистецького проекту «Пісні Війни» − прем’єра вже восьмої композиції «Воля». Слова до неї написав кіборг Станістав Паплінський, який був у полоні в терористів понад півроку. Пісня була створена в неволі та записана в унікальному дуеті з фронтменом гурту Kozak System Іваном Леньо.

У 2014 році Станіслав Паплінський пішов добровольцем на війну та воював в Опитному, Водяному, а також в Донецькому аеропорту. 21 січня 2015 року був поранений і потрапив у полон. Саме там воїн відкрив у себе поетичний талант. В неволі написав більше ста віршів, які після визволення стали піснями.

«Воля» − це патріотичний вірш, який вселяє надію в те, що скоро будемо «перемогу святкувати».

«Це пісня про те, що у жодному разі не можна здаватися, а треба за будь яких обставин йти до Перемоги. Війна має бути закінчена нашою перемогою – не домовленостями, не компромісами. Вірш «Воля» я написав, щоб підняти бойовий дух хлопців, які захищають Україну. А також задля того, щоб розповісти українцям про справжніх Героїв – і про тих, які вистояли, і про тих, які віддали своє життя за нашу землю», − розповів Станістав Паплінський.

За словами фронтмена гурту Kozak System Івана Леньо, композиція «Воля» дуже правдиво написана учасником війни, який розуміє, хто ворог, на чиєму боці правда і що потрібно сказати усім українцям, аби вони врешті-решт відчули небезпеку та згуртувалися навколо спільної проблеми.

Альбом «Пісні Війни» побачить світ восени 2017 року. Він об’єднає близько 15-ти сучасних українськомовних військових пісень, створених захисниками та записаних у дуетах бійців з українськими артистами.

Підготувала Оксана Бруско

Фото надала Галина ГузьоПопередня публікація розділу В Україні створять військовий детектив
Наступна публікація розділу Відбувся захід пам’яті Андрія Кизила

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар